Jump to content
Dogomania

Malutki Ciapciuś ma DOM, zostaje u Magdy ST!!!


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paros']Od połowy czerwca prosimy ciocię MagdaSt o kontakt, nawet wysłałam PW. I nie ma odzewu. :shake: ani informacji o Ciapciusiu :mad:[/quote]

[SIZE=4]Magda nie ma dostępu do internetu i nie ma jak odpowiadać na PW. [SIZE=2]Czy to tak trudno zrozumieć? :razz:
Może ja się czepiam, ale Ciapkowi NA PRAWDĘ krzywda się nie dzieje i nie mam pojęcia jakich informacjo oczekujecie (wykluczając Kasię Kuczewską, bo jej pytania znam )!
I jakoś kolejki chętnych na Ciapka nie widzę. A Magda nie dzwoni i nie ogłasza wszem i w obec, że chce natychmaiast Ciapka wydać. Może ja mam jakiś dziwny punkt widzenia, ale podnoszenie wątku w takiej sytuacji nie ma sensu (dla mnie, jeśli macie inne zdanie nie ma problemu, ale od nawoływania na wątku informacje z nieba nie spadną)

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gajax'][SIZE=4]Magda nie ma dostępu do internetu i nie ma jak odpowiadać na PW. [SIZE=2]Czy to tak trudno zrozumieć? :razz:
Może ja się czepiam, ale Ciapkowi NA PRAWDĘ krzywda się nie dzieje i nie mam pojęcia jakich informacjo oczekujecie (wykluczając Kasię Kuczewską, bo jej pytania znam )!
I jakoś kolejki chętnych na Ciapka nie widzę. A Magda nie dzwoni i nie ogłasza wszem i w obec, że chce natychmaiast Ciapka wydać. Może ja mam jakiś dziwny punkt widzenia, ale podnoszenie wątku w takiej sytuacji nie ma sensu (dla mnie, jeśli macie inne zdanie nie ma problemu, ale od nawoływania na wątku informacje z nieba nie spadną)

[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

A skąd mamy wiedzieć, że MagdaSt nie ma netu!! :razz: i Ciapciusia zatrzymuje dla siebie :lol: Od dłuższego czasu brak jakichkolwiek informacji i skoro tu zaglądasz to powinnaś nas uświadomić :mad: a nie mieć pretensje, że pytamy i interesujemy się!! Kolejki chętnych nie widać, bo od dawna na prośby o namiary do ogłoszeń w necie nie otrzymaliśmy odpowiedzi :razz: i nie wiem, czy był gdzieś ogłoszony :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']A skąd mamy wiedzieć, że MagdaSt nie ma netu!! :razz: [/quote]
Hmmm... np stąd, że jej ostatnie logowanie na forum było 27.05? albo stąd, że dudniłam o tym na wątku Lońka (w końcu psiaki są do adopcji tylko i wyłącznie razem)? :cool3:

[quote name='paros']i Ciapciusia zatrzymuje dla siebie :lol: [/quote]
Do udzielenia takich informacji nie jestem póki co upoważniona;)

[quote name='paros']Od dłuższego czasu brak jakichkolwiek informacji i skoro tu zaglądasz to powinnaś nas uświadomić :mad: [/quote]
O tym co powinnam, a czego nie powinnam robić decyduję póki co sama. NIe czuję się w obowiązku uświadamiania kogokolwiek.:roll:

[quote name='paros']a nie mieć pretensje, że pytamy i interesujemy się!! Kolejki chętnych nie widać, bo od dawna na prośby o namiary do ogłoszeń w necie nie otrzymaliśmy odpowiedzi :razz: i nie wiem, czy był gdzieś ogłoszony :shake:[/quote]
Ja takowych namiarów też nie mam, a raczej nikt oprócz Magdy o Ciapku nie jest w stanie nic powiedzieć. Oprócz tego, że jest do adopcji tylko z Lońkiem.

[SIZE=1]To tyle ode mnie. Miałam ciężki tydzień, więc mogę się czepiać głupstw, ale nerwy mi puszczają. Z góry przepraszam.

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ciapek i Loniek zostają u Magdy. Niestety Loniek ciągle nie ma wózeczka. Ludzie, którzy mieli zrobić kółka się nie odzywają i nie odbierają telefonów od Magdy... :shake: Magda ma u siebie stadko liczące już osiem sztuk :razz:
Ktoś ma pomysł jak skombinować kółka do lońkowego wózka?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kochane cioteczki u Ciapusia wszystko w porządku i rzeczywiście trzeba zmienić pierwszy post bo Ciapuś ma już stały domek..... MOJ DOMEK. :) nie oddam go nikomu za zadne skarby! Jest najkochańszym psem na świecie! Ma tylko jedną wade (ale przecież nie ma ideałów).. Cholerna z niego jazgota! wszyscy sąsiedzi zawsze musza wiedziec kiedy Ciapuś wychodzi na spacer, poza tym to cień mojej osoby i moja poduszka, kunpel Loniusia i całej reszty!!!

Nie wiem Edit czy pamietasz, że Ciapek na brzuchu w pachwinie miał jakby pozostałośc po kleszczu, taką ciemną podskórną narośł? W każdym bądz razie okazało się, że to jest zwyczajny śrut z wiatrówki!!!! Wyobrażacie sobie ile ten psiak musiał przeżyć? poza tym prawdopodobnie przechodził też nosówke!!

Ale było mineło, teraz to zdrowy szczęśliwy młody!!!! psiak. W poniedziałek wyśle Wam zdjęcia!!
Buziaki od wszystkich domowników!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...