Jump to content
Dogomania

Ca de Bou WYSTAWY 2006


Janusz45

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Janusz45'][B]@baba[/B]
Ja jechałem po pieska do schroniska i tak się zaczęła moja wielka pasja.
Zupełnie podobnie było z Archiesą mamy nasze Ca de Boszki z tego samego podwórka.[/quote]

Taaak! dokladnie tak bylo! Podobno przypadkow nie ma, a Kieslowski pieknie to probowal udowodnic w swoich filmach. Po dwoch latach zastanawiania sie nad maniem ;) psa, jechalam do schroniska i trafilam przypadkowo :cool1: na hodowle p. Ewy i Roske, ktorej nie zamienilabym juz na nic w swiecie, malpe jedna potworna! A najlepsze, ze przez nia poznalam wielu czadowych ludziow, a moja przyjaciolka ma swojego psa i prace :D Przypadkow nie ma!

Link to comment
Share on other sites

Janusz a moglbys wlepic foto swoich psiakow i podpisac ktory jest ktory chetnie przykukalbym, jakby niebylo to masz psy z wiekszych Polskich hodowli a z Toldi wlasnie foto obejzalem.

Zajebiscie by bylo jakbys napisal przy fotach po kim sa i wymiiary jakies chociaz okolo, wiesz wzrost i wage.... oczywiscie jesli niemasz nic przeciwko a i temat bylby wartosciowsz

PS
Ten jest o wystawach to moze na "majorasy potworasy" ale mi rybka

Link to comment
Share on other sites

@
cyt.
ja mam psa od członka klubu hiszpańskiego i też mi to nie przeszkadza

Przypomnij sobie co niedawno pisałeś na temat hiszpanów,jeśli pamięć zawodzi to przypomnimy.

Jak najbardziej jestem za robieniem krzyżówek ,nie koniecznie na głebokim rodowodzie.

@
cyt.
Janusz ma psy z tylko trzech hodowli z tego co ja wiem to w Polsce jest zarejestrowanych dużo dużo więcej hodowli z jakich nigdy psa nie będzie miał musiałby wtedy mieć 20 psów, a nie 4.

Wiesz tępy nie jestem,mimo usilnych starań nie mogę z tego wyciągnąć sensu.:shake:
Co ma piernik do wiatraka?????????

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez nie przeszkadza skod mam psa wazne ze jest najlepszym psem na swiecie!!!!!! I fajne to jest ze zwierzeta lacza ludzi...ilu to ja ludzi poznalam przez ostatnie dwa lata i co niektorych bardzo wartosciowych i zawsze wiem ze moge na niektorych liczyc...i to jest piekne.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Boxik! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]nie zawsze jest cool miec psa z danej hodowli, bo moze okazac sie, ze jakas inna hodowla jest bardziej na topie i zgodnie z dana tendencja lepiej miec psa z innego miejsca! jedno jest pewne Ling tao to zawsze i wszedzie i nieodwolanie bedzie p. Ewa Szurman, kobieta z jajami i z psami nad psami, przynajmniej moja Roja taka jest, jak p. Ewa:cool3: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ale chyba nie ma co robic rankingow, prawda?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][SIZE=1]Kurcze! ale fajna czcioneczka[/SIZE] :cool1:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]@ ASA[/B]

[quote name='ASA']Mnie tez nie przeszkadza skod mam psa wazne ze jest najlepszym psem na swiecie!!!!!! I fajne to jest ze zwierzeta lacza ludzi...ilu to ja ludzi poznalam przez ostatnie dwa lata i co niektorych bardzo wartosciowych i zawsze wiem ze moge na niektorych liczyc...i to jest piekne.:lol:[/quote]

ASA pięknie to napisane :cool2: całkowicie się z tym zgadzam.

[B]@Rocki[/B]
cyt.
no to super, ze Wam nie przeszkadza tylko niebardzo rozumiem czemu mialo by przeszkadzac przeciez sami swoje psy wybralscie.

O czym Wy mowicie wogole?

Mysle że doskonale wiesz co jest grane,i jesteś w temacie :lol:
Ceniąc sobie własny czas i Was ostatni raz przy tej okazji wyjaśnie że są na tym forum ludzie którzy nie kierowali się ,nie kierują się oraz nie będą kierować się sympatiami co do hodowców ale dobrem naszych piesków.
Stanowczo nie zgadzam się z prowadzonymi przez nie których, metod wyszydzania ,poniżania a jak to nie skutkuje blokowaniem ich wypowiedzi tym samym myśli poprzez wywalanie z forum dla osiągnięcia własnych celów.Od oceny są sędziowie,moją za to płacone i powinni to robić obiektywnie.Osobiscie mam psy z trzech hodowli z którymi wymieniam poglądy,zasięgam rady jak jest problem ,nie kierowałem się i nie będę kierował się sympatiami co do hodowcy ale tylko i wyłącznie dobrem rasy Ca de Bou .

[B]@Archiesa[/B]

cyt.
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Boxik!
nie zawsze jest cool miec psa z danej hodowli, bo moze okazac sie, ze jakas inna hodowla jest bardziej na topie i zgodnie z dana tendencja lepiej miec psa z innego miejsca! jedno jest pewne Ling tao to zawsze i wszedzie i nieodwolanie bedzie p. Ewa Szurman, kobieta z jajami i z psami nad psami, przynajmniej moja Roja taka jest, jak p. Ewa:cool3: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ale chyba nie ma co robic rankingow, prawda?[/SIZE][/FONT]

Archi znamy p. Ewe bo ona to taki magnes który przyciąga.
Z jej opowiadań wiem że hodowała Boksery i tam było podobne piekiełko jak teraz w rasie Ca de Bou.Nie było wtedy możliwości technicznych dotarcia do szerszego grona wielbicieli rasy.Wiec prosze szanujmy się wzajemnie a ścierajmy własne poglądy co do problemu ,rasy a wyjdzie to na dobro naszym milusińskim.

Link to comment
Share on other sites

No jestem w temacie, niewiem tylko dlaczego on jest ciagniety tez tu. Che niejest tu modem przypomne i niezbanuje tu nikogo a wyszydzac moze tak jak i Wy mozecie a jak niechcecie to zostaje przelknac sline i zamknac oczy, wasz wybor. A moze piszmy i pokazujmy psy?

Ponawiam prosbe o zdjecia

Link to comment
Share on other sites

@
cyt.

Spoko Piotr, temat umrze śmiercią naturalną...ja wszystkie piany celowo rozdmuchiwane...

Już ci pisałem wcześniej że mnie nie znasz.
Jesteśmy ludzmi rozsądnymi i wierzymy w człowieka.
Wiec jak tobie kiedykolwiek przyjdzie na myśl obrażać,poniżać i szydzić z ludzi piszących na tym forum ,to temat powstanie ze zdwojoną siłą.
Dlatego temat nie umrze a jest i będzie zawsze aktualny, prosze o tym pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

@
Cyt.
A Tobie co człowieku odbiło do reszty zajmij się swoimi sprawami i nie pisz i nie mów w moim kierunku. Wyborażasz sobie, że będziesz mi mówił co mam robić za kogo Ty się uważasz za sumienie narodu i jakiegoś duchowego przewodnika - oszalałeś, wyluzuj się nie pouczaj mnie nie zwracaj mi uwagi i pisz byle nie do mnie. Zaczynasz przeginać to nie KCPZPR tylko forum dla każdego akurat.
Chyba się zapominasz naprawdę....

[B]To co napisałeś w moim kierunku proszę zastosować do własnej osoby[/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Janusza sprawy to tagze sprawy CdB wiec co za tym idzie to tez i moje sprawy i kazdego innego ktory pisze na tym forum i w tym temacie......
Nikt ci Jarek tez nie mowi co masz robic....ale szacunek dla starszych trzeba miec ale jak widac nie kazdy go ma :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B] Witam!!![/B]

[B]@ ASA[/B]

Jest bardzo prawdopodobne ze będę jako obserwator ,tyle czytałem o tej wystawie że chciałbym sam zobaczyć czy to prawda.Miałem zamiar zgłosić Margii ,jednak w tym okresie powinna mieć cieczke i sama rozumiesz:-( :shake:
ASA a ty będziesz????

Link to comment
Share on other sites

a może sędzie nie przyznał tytułu Zw.Rasy właśnie ze względu na brak konkurenta??:p

patrz regulamin:
...Zw.Rasy - o tytuł ten konkurują psy i suki które na danej wystawie zdobyły tytuł zw.wyst.. [B]W przypadku braku konkurenta przyznanie tytułu poostawia się do uznania sędziego..":p :p [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...