Jump to content
Dogomania

Ca de Bou WYSTAWY 2006


Janusz45

Recommended Posts

Szanowac trzeba wszystkich...a lubic i kochac tylko niektorych
Tak samo jak trzeba miec szacynek do wszystkich zwierzat nie tylko do tych swoich...
@Janusz
Oczywiscie odwmnie tez gratulacje i od Aresika tez caluski dla kolezanki.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[ Liliana sie tu zalogowala i czasem cos napisala od siebie? nawet jesli macie podone zdanie w temacie CdB to zawsze inny styl pisania a i w pewnuch szczegolach chodzby napewno sie roznicie.

No i czekam na relacje z wystawy Pozdro[/quote]

[B]@Rocki[/B]

[B]Witam na forum!!![/B]


Nigdy nie zmuszałem nikogo do niczego a tym bardziej nie bedę zmuszał Liliany do logowania się na tym forum.Jak zrobi to sama to inna sprawa.

[B]Głogów 2006[/B]

Zanim przejde do zdania relacji z Rzeszowa to jeszcze kilka słówek co do wystawy w Głogowie.Konkretnie do stylu sedziawania p.Karel Horak.
Pisano że to pajacowanie itp.tak to wyglądało nie widziałem takiego stylu oceny na innych wystawach i dlatego mnie to zaciekawiło.
Uważam że o ocenie pracy sędziego, świadczą jego opisy na karcie oceny pomijam same oceny.Czytałem cztery opisy z rasy Ca de Bou i trzy z innych ras.Opisy jak najbardziej trafne wychwycony i opisany każdy szczególik.Jednym słowem styl pajaca z trafnym okiem. Opisy moim zdaniem są miarą oceny pracy sędziego na ringu.

Link to comment
Share on other sites

Boxiu ma calkowita racje! Jesli ta mloda osoba (coz za tajemniczosc ;) ) i inni uzytkownicy z innych krajow (moga to byc przeciez nawet, Rosjanie, Brazylijczycy czy Wegrzy ;) ) beda chcieli wymienic sie z nami swoimi pogladami, to moga liczyc na wsparcie moderatora. A ze swojej strony dodam tylko, iz wydaje mi sie, ze kazdy tutaj moze liczyc takze na wszystkich uzytkownikow, dla ktorych poszanowanie ludzi za wyglaszanie innych pogladow jest istotniejsze od pewnych zazylosci czy sympatii.

W kazdym razie ja ze swej strony serdecznie zapraszam kazda osobe, ktora ma ochote poopowiadac o swoich psach, problemach, sukcesach czy niesamowitosciach! Byleby nie robic z tego miejsca, gdzie bedzie krolowac zlosliwosc, rozzalenie czy nadmierna zlosc :( (to szczegolnie kieruje do Jarka, ktorego doskonale znam i wiem, ze potrafi byc ponad tym wszystkim, prawda Jarku? W kazdym momencie jestem w stanie porozmawiac i probowac dojsc do porozumienia, bez zbednego polskiego piekielka - o co swego czasu apelowala Deta! Zastanow sie prosze nad tym! - przepraszam za offa, ale mam nadzieje, ze mi go wybaczycie)

A wracajac do wystaw - to gdzie te zdjecia?:mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Archiesa']Boxiu ma calkowita racje! Jesli ta mloda osoba (coz za tajemniczosc ;) ) i inni uzytkownicy z innych krajow (moga to byc przeciez nawet, Rosjanie, Brazylijczycy czy Wegrzy ;) ) beda chcieli wymienic sie z nami swoimi pogladami,[B] to moga liczyc na wsparcie moderatora. [/B]A ze swojej strony dodam tylko, iz wydaje mi sie, ze kazdy tutaj moze liczyc takze na wszystkich uzytkownikow, dla ktorych poszanowanie ludzi za wyglaszanie innych pogladow jest istotniejsze od pewnych zazylosci czy sympatii.

W kazdym razie ja ze swej strony serdecznie zapraszam kazda osobe, ktora ma ochote poopowiadac o swoich psach, problemach, sukcesach czy niesamowitosciach! Byleby nie robic z tego miejsca, gdzie bedzie krolowac zlosliwosc, rozzalenie czy nadmierna zlosc :( (to szczegolnie kieruje do Jarka, ktorego doskonale znam i wiem, ze potrafi byc ponad tym wszystkim, prawda Jarku? W kazdym momencie jestem w stanie porozmawiac i probowac dojsc do porozumienia, bez zbednego polskiego piekielka - o co swego czasu apelowala Deta! Zastanow sie prosze nad tym! - przepraszam za offa, ale mam nadzieje, ze mi go wybaczycie)

A wracajac do wystaw - to gdzie te zdjecia?:mad: :cool3:[/quote]

Archi prowadzę korespondencje na PV z moderatorem i nie jestem tak optymistycznie nastawiony jak ty do tej kwestii:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wystawa Rzeszów 2006[/B]

Stawka z Rzeszowa:

1. Młodzież

psy: młodzież Caliu doskonała I lokata Zw. Młodzieży

suki: młodzież Corrida Mea Praetoria Caesareum doskonała I lokata

2. Pośrednia
suki: pośrednia Duna Mea Praetoria Caesareum doskonała, I lokata CWC, Zw. Rasy
[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/3a82e0086221.jpg[/IMG]

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/d7f88adfb627.jpg[/IMG]

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/262d321029e3.jpg[/IMG]

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/4c9d8f13079c.jpg[/IMG]

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/672ad5294e7b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

@Wszystkich

Wracajac do tematu zasadniczego-Wystawy

Jak wiecie to najsmaczniejsze kąski pozostawiam na koniec by osmieszyć tych co się wyrwią jak Filip z konopii

Ponieważ są problemy z bojażliwością psów ras obronnych nie tylko w rasie Ca de Bou .Postanowiliśmy zastosować się do mądrych rad forumowiczów,szkolenie i własne przemyślenia chodzi mi o Dune .Jeszcze brakuje nam jeden końcowy etap szkolenia ale to po drugiej cieczce tak ustaliliśmy ze szkoleniowcem -rozmawiałem o tym z Kasią na wystawie. Wystawa w Rzeszowie miała być swoistym sprawdzianem pracy mojej rodziny którą, włożyliśmy w ustawienie psychiki Duny.Miała fobie wysawową(ringu)Marcel to nazywa miastofobią-jak zwał to zwał wiemy o co chodzi.Jestem zadowolony z odniesionego efektu naszej pracy.Duna już się nie trzęsie jak osika w hali wystawowej ,zaczyna być pewniejsza w ringu,podczas biegu lekko podnosi ogon.Stwierdziliśmy że naszym błędem było użycie łańcuszka podczas wystawiania,lepszy efekt uzyskalibyśmy na obroży o ograniczonym zacisku-którą Margi zjadła.Pierwsze zdjęcie zachowanie w hali,dwa pozostałe ustawienie Caliu w bezpiecznej odległości od siebie
[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/f6cdb2ce4031.jpg[/IMG]

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/a5fbf66d407d.jpg[/IMG]

[IMG]http://b.foto.radikal.ru/0602/264489f5fa84.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

@ Janusz,
Najważniejsze że efekty są i ogromne chęci pracy nad psem:multi: ,

Nam się nie udało jeżeli chodzi o moją sukę Gentille Fille Osanna,
Za każdym razem gdy wchodziła na teren wystawy można było zaobserwować jak pilnie szuka sobie ofiary:razz: ,żeby tylko kąsnąc, chciaż jeden raz:mad: . Natomiast gdy wchodziła na ring zmieniała się nie do poznania wtedy nie interesowały jej żadne inne psy. Lubiała ten sport:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam!!

Wystawy dla mnie to nie tylko wystawianie psa a możliwość poznania innych właścicieli rasy Ca de Bou oraz ciekawych ludzi.W Rzeszowie podszedł do nas mężczyzna który jak się okazało póżniej posiadał dwie Majorki.Z rozmowy wywnioskowałem że ma on (Łatke) ASA pomyślałem jaki świat mały.Opowiadał mi że szukał psa nie jakiegoś super ale do towarzystwa drugiemu psu.Jak to matka natura -płata figle nie upilnował i się stało ,był przekonany że gdy rozłączył w miarę szybko to nic z tego nie będzie.Okazało się póżniej że Łatka jest szczenna i nie ma już odwrotu muszą być szczeniaki.Został tak obczerniony na tym innym forum że brak słów.Celowo nie rozwijam tego dalej bo nie oto mi chodzi.Łatka to piesek który nie miał szczęścia w początkowej fazie swego życia natomiast teraz jestem przekonany że los się do niej uśmiechnął.

Link to comment
Share on other sites

@
cyt.
Ja znam to co napisałem w wersji od Renaty Jasińskiej kiedy ten czlowiek na alegro wkręcił się pod przydomek Renaty i na molosach również, wiec zajmij się człowieku swoimi psami i postępuj zacnie tak jak chcesz żeby to było widziane i nie konfabuluj i wymyślaj kolejne aferki rzekomo zasłyszane bo robi się to idiotycznie głupie i dziecinne.

Widzę że zupełnie a zupełnie mnie nie znasz
Zadaj sobie jedno pytanko-jak myslisz czy konsultowałem swoją wypowiedz z innymi osobami by się nie ośmieszyć???

[B]Bardzo ciężko mi było zejść do twojego poziomu oj ciężko[/B]

@
cyt.

chcesz żeby to było widziane i nie konfabuluj i wymyślaj kolejne aferki rzekomo zasłyszane bo robi się to idiotycznie głupie i dziecinne.

Pomyśl i zadaj sobie drugie pytanko-z kogo strony to idiotycznie głupie i dziecinne??
@
cyt.
[B]życzę Ci[/B] żebyś sprzedawał miot rasowych psów za takie pieniądze jak ktoś kto nie napracował się przy tym wogóle i pcha miot za miotem na allegro za 700 pln - ciekawe co wtedy powiesz i kogo będzie udawał, że bronisz.

[B]Nie życz komuś co tobie nie miło-[/B]to przysłowie a także zasada dobrego wychowaniai jeszcze coś ci powiem sprawdza się w odwrotnym kierunku

Link to comment
Share on other sites

@
cyt.
[B]Ja wzabobony nie wierzę i już[/B].
Piszę jak było - jeżeli to jest za trudne to sorry.
Ja nie jestem ani zły ani agresywny po prostu ścienianie mnie przyprawia o [B]pawia[/B]

Nie żartuj sobie z tego---sam widzisz ten paw to jest [B]moc sprawcza mojego umysłu:diabloti: :diabloti: :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

@

Jeszcze dużo zabawnych stwierdzeń przed tobą boś młody iiiiiiiii dużo się jeszcze moższ dowiedzieć.

Wydaje mi się że nie piszemy na temat i ci co to czytają już są znudzeni naszą dyskusją.Trudno jest coś reformować co nie jest reformowalne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]@ baba[/B]

Witam!!!
Dopiero teraz odpowiadam tobie,musiałem troszke pozamiatać ;) bo śniegu dużo napadało.

[quote name='baba']Janusz??
Czy to nie ty pytałeś mnie o reproduktora mastino na Rzeszowie?
Czy to nie ty zachwycałeś się mastifem morela 9 mies???[/quote]

Jest to bardzo prawdopodobne,rozmawiam z wieloma ludzmi na wystawach i nie tylko w swojej rasie.Rozmawiałem z pewną miłą Panią i poprosiłem by jej wspaniały piesek popilnował moich rzeczy.Przypadek sprawił że trafiłem na Majorki,napewno Bullmastiff to rasa która mi odpowiada

Link to comment
Share on other sites

[B]@baba[/B]
Ja jechałem po pieska do schroniska i tak się zaczęła moja wielka pasja.
Zupełnie podobnie było z Archiesą mamy nasze Ca de Boszki z tego samego podwórka.Moło tego odwiedzam Panią Ewe często to mama mojego Agata.I to baba jest piękne w tym całym bałaganie.

Link to comment
Share on other sites

@Janusz
Co ja szlysze ze rozmawiales z Panem od mijego Łaciatka...Dawaj wiesz cos jak tam u niej bo jestem bardzo ciekawa????
Tez mialam okazje porozmawiac z tym Panem w Warszawie i tez odnioslam wrazenie ze to byl przypadek Łatka to jego pierwsza suczka i nigdy wczesniej nie maial okazji obserwowac suki z cieczka no i stalo sie trudno, tez co mial zrobic uspic szczeniaki jak sie urodzily???? Dobrze ze nie oddal ich za darmo moze osoby ktore nabyly piesy beda je szanowac. I tyle co na ten temat bo byl juz wiele razy poruszany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...