Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Andzike']Rozmawiałam z Bożenką od Puszka, że ma parę worków kocy, poszewek itp. Co prawda nie planowałysmy się wybierać z aikowo jako w najbliższym czasie (mało karmy:( ) ale może się jakoś zmobilizujemy ;)[/QUOTE]Andzike zapraszamy kiedy macie ochotę.Pani Puszka juz do mnie dzwoniła i jestem jej ogromnie wdzięczna za myslenie o naszych psiakach!

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam pierwsze posty.

Transport psiaków Kusego, Toli i Niko - Łowicz-Warka-Chęciny-Łowicz - 150zł:
[B]100zł - skarpeta łowicka[/B]
50zł -[B] Romka[/B], dziękujemy!

Wpłynęło [B]30zł od _Ika_ - pani Niko, [/B]dziękujemy!
[B]
Podsumowując:
ze skarpety ubyło 100zł, wpłynęło 30zł
[/B]

Link to comment
Share on other sites

A ja dzwoniłam do dr Szulca i orientacyjne koszty konsultacji Fridka to 150zł zatem ogłaszam zbiórkę na ten cel.
Szczegóły na wątku Fridka.
A do was jeszcze zapytanie czy wpłaty na konsultacje Fridka mogłyby wpływać na konto Skarpety? Wiem dziewczyny że rzetelnie rozliczycie każdy grosz :)

Link to comment
Share on other sites

O matuniu, ale zakręciłaś...

To mam dopisać 60zł Grażyna 20zł Figafiga? I coś jeszcze?
W sumie w skarpecie będzie 1366zł

Trzeba zapłacić Jamorowi za Tolę za luty od 22 lutego do 28 lutego - 7x15zł = 105zł
Figa jak przelejesz daj znać, tylko napisz w tytule przelewu: Tola, luty, albo jakoś tak.

Link to comment
Share on other sites

W sobotę o 60zł wzbogaciła się skarpeta łowicka dzięki wpłacie Grażynki!Mamanabank dopisz do skarpety 60 zł (sześćdziesiąt złotych).Zaczął się marzec dopisz takze moje 20zł na marzec.Koszt transportu Riki do domku na trasie Łowicz-Radomsko-Łowicz-100zł.

Link to comment
Share on other sites

Ok

dopisałam 60zł od Grażyny i 20zł od Figi za luty.

Transport Riki od Romki też dopisałam.

Dopisuję również 20zł na marzec, myslę jednak, ze lepiej będzie jak Figa będzie dopisywala zaksięgowane wpłaty, bo się za chwilę pogubimy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...