Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

Piękny filmik z fotkami Dejli - taki sam zamierzam zrobić pamięci Izy, która odeszła parę godzin przed Dejlą - też ONka :(
Współczuję tym, którzy o nędzne "grosze" się tu wykłócają... a potem dziwią się, że ci Niedogomaniacy mają psiaki i inne zwierzaki gdzieś...
Pieniądze są ważne, ale są ważniejsze rzeczy...
Dejla :candle: - współczuję pańci :( - wiem co czuje...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=Blue]DOKUMENTACJA medyczna naszej Dejluni, [/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=Blue]która na wniosek Pani Moniki z Fundacji została przesłana "na cito" na Jej adres [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Blue]wraz z tłumaczeniem,
wykonanym przez osobę, bardzo zaangażowaną w pomoc.[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[LEFT][IMG]http://74.50.124.204/image/images2_full/L8yB-1b1-2_u2NbO1gCuW.jpg[/IMG]
[/LEFT]

[LEFT][IMG]http://74.50.124.204/image/images2_full/L8yB-1b1-1_u2NbO1gCuW.jpg[/IMG]
[/LEFT]

[LEFT][IMG]http://74.50.124.204/image/images2_full/L8yB-1b1-3_u2NbO1gCuW.jpg[/IMG]
[/LEFT]

[LEFT] ----------------------------------
[/LEFT]

[LEFT][FONT=Georgia][SIZE=3]Uprzejmie informuję [B]„clockwork” [/B]po raz któryś z kolei, że od samego początku prywatne konto Pani Dejlusi rozliczane jest rzetelnie!!!! - łącznie ze stanem wpłat na dzień 19.02.br., umieszczonym na str. 1, post 1 i wcześniejsze, str.1 post 4. Żadna z osób wpłacających, które mogły odnaleźć się w tych wykazach – NIGDY!!!! – powtarzam – nigdy! – nie złożyła skargi na niewykazywanie tych wpłat. Jedyny koszt pokryty przez prywatnych ofiarodawców, to właśnie z tego konta zapłacony rachunek za wizytę w klinice niemieckiej. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Ponadto, na str. 46, post 452 znajduje się odnośnik: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][URL]http://house4pets.blog.onet.pl/[/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]zawierający poprzednio wstawioną, tą samą fakturę na kwotę 135,02 euro z Kliniki - w innym ujęciu.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][FONT=Georgia][SIZE=3]Ponieważ Opiekunka Dejluni nigdy nie przypuszczała, że wszelkiego rodzaju rachunki za leki i wszystkie dotychczasowe wydatki związane z chorobą i leczeniem pieska na Jej [B]prywatny koszt[/B], nie związany ze zbiórką środków przeznaczonych WYŁĄCZNIE NA OPERACJE powinna zachowywać, takowych po prostu nie posiada.[/SIZE][/FONT]
[/FONT]
[SIZE=3][B][FONT=Arial]„clockwork”:[/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=2][I]I[U][FONT=Times New Roman][SIZE=3] własnie kasa która poszła na prywatne konto powinna tu być rozliczona- choćby z tego powodu że ja mogłam być potencjalnym ofiarodawcą i z przyzwoitości powinny być podane do ogólnej wiadomości UDOKUMENTOWANE dane o wpływach i wypływach![/SIZE][/FONT][/U][/I][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE]

[FONT=Georgia][SIZE=3]Jeżeli na Dogomanii istnieje jakakolwiek inna forma „dokumentowania” wpływów, proszę o podpowiedź i wskazanie wątku, który robi to zgodnie z zasadami – na pewno dorównamy stosowanym standardom.[/SIZE]

[/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3]O kasę na Dogo - jak wspomniałaś już nie nawołujemy! – a cegiełki powstały dzięki uprzejmości Fundacji, która mając podstawę w postaci posiadanej dokumentacji choroby pieska takowe na Allegro wystawiła.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3]Tym samym informuję, że Fundacja z zebranych na Dejlunię pieniążków nie wydała ani grosza – nie wspomnę, że od dnia [B]5.02 [/B]do dzisiaj nie była uprzejma powiadomić nas o wpływach, które w międzyczasie dotarły. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Myślę, że osoby przesyłające tam pieniążki pomiędzy [B]5 a 19 lutego[/B] mają prawo poczuć dyskomfort. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Według informacji [COLOR=Green][B]„pinii1”[/B][/COLOR] o kwocie [B]1348,70 zł[/B] na dzień przedwczorajszy, znajdującej się na koncie Dejli, różnica z naszymi danymi od Fundacji stanowi [B]72,90 zł[/B]. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Pomijam już zupełnie fakt, iż osoby, licytujące w aukcjach Fundacji i wpłacające na jej konto „potwierdzone” już poprzednio kwoty – do dziś nie otrzymały opłaconego towaru (m.in. długopisy, buttony).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Być może jest to „drażliwy temat” dla Fundacji – ale jest faktem…[/SIZE][/FONT]

[/LEFT]
[/CENTER]
[FONT=Georgia][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie a Dragon i jego "banda" z krzykaczem Dzudi nie potrafili wstawic zadnego rachunku. Stad podejrzenia o oszustwo,ktore powinno byc zgloszone na policji.
Szkoda mi tych "kundli" od Dragona, bo sama jestem mieszkanka Slubic i Pancia od Dejli powinna im powiedziec prawde,ktora ukryla.Ja znam, ta prawde i teraz te zarozumiale "kundle" placa na pozyczke Panci od Dejli, ktora wczesniej wziela z banku pozyczke na leczenie psa i ktorej nie splacila po dzien dzisiejszy!
Naiwnoscia Dragona i jego "slugusow" splaci ta pozyczke. A Animals ma prawo domagac sie rachunkow. Jak kundle Dragona nie znaja przepisow, niech zamkna pysk.Szczekac to sobie moga na NK,ale tutaj nie beda nikogo nabierac
Moze pancia od Dejli powie prawde,a nie wstawia wierszyki.Niech sie przyzna,bo do mnie mowila prawde, majac lzy w oczach.
Dlaczego klamie????
Mieszkanka Slubic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']No wlasnie a Dragon i jego "banda" z krzykaczem Dzudi nie potrafili wstawic zadnego rachunku. Stad podejrzenia o oszustwo,ktore powinno byc zgloszone na policji.
Szkoda mi tych "kundli" od Dragona, bo sama jestem mieszkanka Slubic i Pancia od Dejli powinna im powiedziec prawde,ktora ukryla.Ja znam, ta prawde i teraz te zarozumiale "kundle" placa na pozyczke Panci od Dejli, ktora wczesniej wziela z banku pozyczke na leczenie psa i ktorej nie splacila po dzien dzisiejszy!
Naiwnoscia Dragona i jego "slugusow" splaci ta pozyczke. A Animals ma prawo domagac sie rachunkow. Jak kundle Dragona nie znaja przepisow, niech zamkna pysk.Szczekac to sobie moga na NK,ale tutaj nie beda nikogo nabierac
Moze pancia od Dejli powie prawde,a nie wstawia wierszyki.Niech sie przyzna,bo do mnie mowila prawde, majac lzy w oczach.
Dlaczego klamie????
Mieszkanka Slubic[/QUOTE]

Ponieważ osoba występująca pod tym pseudonimem zarzucając wszystkim oszustwa i łamanie prawa sama wkracza na bardzo niebezpieczną drogę oszczerstw i pomówień proponuję aby żadając dowodów na chorobę i leczenie Dejli sama dostarczyła dowodów na potwierdzenie swoich oszczerstw i pomówień.
Ponad to poniewaz znieważa w sposób oczywisty osoby w jakikolwiek związane z Dejlą zastanawiam się nad zgloszeniem na policję popełnienia przestepstwa,poniewaz nie życzę sobie wyzwisk używanych przez te osobę.Z mojej strony istnieje również mozliwość wytoczenia sprawy karnej z oskarżenia prywatnego;Poniewaz osób takich moze być wiecej to rzucanie oszczerstw i wyzwisk może mieć nieprzyjemne konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

Dragonie Ujadaczu, te pseudo rachunki mozesz sobie wsadzic pod wlasny ogon. Przy powiekszeniu sa one zupelnie nieczytelne. Oszukiwac to mozesz siebie,a nie innych.
Zwrocilam sie o pomoc do znajomej z weta i powiedziala mi, ze ten pierwszy nieudany skaner, to zwykle witaminy, za ktore trzeba bylo zaplacic niebagatelna kwote ponad 130 euro.
Przestancie nabierac innych.Skan wogole nieczytelny..Dzieki znajomym udalo mi sie odczatac jakie "leki" dano Dejli i zapewniam, ze nie byly to leki,ktore ratowalyby jej zycie...
Jacy Wy jestescie naiwni i oszukujecie innych. Zadne z was nie pofatygowalo sie, co tak naprawde z prywatnego praxis (A nie Kliniki), dostala Dejla. Godne pozalowania, wasza niewiedza..
Dlactzego bezposrednio zainterewsowana ta sprawa wlascicieklöka Dejli nie pisze ze ja uspila?
Mieszkanka Slubic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']No wlasnie a Dragon i jego "banda" z krzykaczem Dzudi nie potrafili wstawic zadnego rachunku. Stad podejrzenia o oszustwo,ktore powinno byc zgloszone na policji.
Szkoda mi tych "kundli" od Dragona, bo sama jestem mieszkanka Slubic i Pancia od Dejli powinna im powiedziec prawde,ktora ukryla.Ja znam, ta prawde i teraz te zarozumiale "kundle" placa na pozyczke Panci od Dejli, ktora wczesniej wziela z banku pozyczke na leczenie psa i ktorej nie splacila po dzien dzisiejszy!
Naiwnoscia Dragona i jego "slugusow" splaci ta pozyczke. A Animals ma prawo domagac sie rachunkow. Jak kundle Dragona nie znaja przepisow, niech zamkna pysk.Szczekac to sobie moga na NK,ale tutaj nie beda nikogo nabierac
Moze pancia od Dejli powie prawde,a nie wstawia wierszyki.Niech sie przyzna,bo do mnie mowila prawde, majac lzy w oczach.
Dlaczego klamie????
Mieszkanka Slubic[/QUOTE]

znaczy....... :hmmmm: akcja jest na spłacenie kredytu pani M? dobrze zrozumiałam?????? czy od początku pani wiedziała że pies nie dotrwa końca akcji? i.... nasuwające się pytanie- kiedy Dejla odeszła?

czy użytkownicy mogli wiedzieć w co się ... yyyyyyy... ładują? zrobili to umyślnie? po to to zakrzykiwanie wszelkich próśb o potwierdzenia? :roll:


skany swoją drogą- nie powiecie mi chyba że NIKT nie ma skanera w domu i zdjęcia robi komórką przy nocnej lampce........ :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']no wlasnie a dragon i jego "banda" z krzykaczem dzudi nie potrafili wstawic zadnego rachunku. Stad podejrzenia o oszustwo,ktore powinno byc zgloszone na policji.
Szkoda mi tych "kundli" od dragona, bo sama jestem mieszkanka slubic i pancia od dejli powinna im powiedziec prawde,ktora ukryla.ja znam, ta prawde i teraz te zarozumiale "kundle" placa na pozyczke panci od dejli, ktora wczesniej wziela z banku pozyczke na leczenie psa i ktorej nie splacila po dzien dzisiejszy!
Naiwnoscia dragona i jego "slugusow" splaci ta pozyczke. A animals ma prawo domagac sie rachunkow. Jak kundle dragona nie znaja przepisow, niech zamkna pysk.szczekac to sobie moga na nk,ale tutaj nie beda nikogo nabierac
moze pancia od dejli powie prawde,a nie wstawia wierszyki.niech sie przyzna,bo do mnie mowila prawde, majac lzy w oczach.
Dlaczego klamie????
Mieszkanka slubic[/quote]
Draguś i Fiodor nie reagujmy może na tą chorą, złośliwą "psiarę555" przecież ona jest gorzej niż beznadziejna, czy ona jest nieczytata???????? No jeszcze niestety tacy bywają w polsce:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']dragonie ujadaczu, te pseudo rachunki mozesz sobie wsadzic pod wlasny ogon. Przy powiekszeniu sa one zupelnie nieczytelne. Oszukiwac to mozesz siebie,a nie innych.
Zwrocilam sie o pomoc do znajomej z weta i powiedziala mi, ze ten pierwszy nieudany skaner, to zwykle witaminy, za ktore trzeba bylo zaplacic niebagatelna kwote ponad 130 euro.
Przestancie nabierac innych.skan wogole nieczytelny..dzieki znajomym udalo mi sie odczatac jakie "leki" dano dejli i zapewniam, ze nie byly to leki,ktore ratowalyby jej zycie...
Jacy wy jestescie naiwni i oszukujecie innych. Zadne z was nie pofatygowalo sie, co tak naprawde z prywatnego praxis (a nie kliniki), dostala dejla. Godne pozalowania, wasza niewiedza..
Dlactzego bezposrednio zainterewsowana ta sprawa wlascicieklöka dejli nie pisze ze ja uspila?
Mieszkanka slubic[/quote]


ja udowodnię kto kogo oszukał;)

Link to comment
Share on other sites

Wajasniam, pseudo pancia od Dzudi, powinna byc leczona przez psychiatre , wiec jej glosu nie powinno sie brac pod uwage. Co do samej wlascicielki Dejli, sama powimnna wyznac prawde!!!..
A jakiejs Zuianny Kredki nie boje sie, bo sama jest glupia i naiwna, nie znajac prawdy, Moze wreszcie sama zainteresowana , czyli wlascicielka Dejli, powinna wyznac tak jak bylo w rzeczywistosci,zamiast pisac wierszyki
Mieszkanka Slubic
Czekam na prawde!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']wajasniam, pseudo pancia od dzudi, powinna byc leczona przez psychiatre , wiec jej glosu nie powinno sie brac pod uwage. Co do samej wlascicielki dejli, sama powimnna wyznac prawde!!!..
A jakiejs zuianny kredki nie boje sie, bo sama jest glupia i naiwna, nie znajac prawdy, moze wreszcie sama zainteresowana , czyli wlascicielka dejli, powinna wyznac tak jak bylo w rzeczywistosci,zamiast pisac wierszyki
mieszkanka slubic
czekam na prawde!!![/quote]


odfpowiesz przed sądem za obelżywe zarzuty przeciwko innym ...

Link to comment
Share on other sites

odfpowiesz przed sądem za obelżywe zarzuty przeciwko innym ...
Naucz sie pisac,a potem strasz.Ja sie ciebie nie boje Zglaszaj gdzie chcesz,a ja zglosze oszustwo na tym profilu Jestes malutka i niedoroslas do klamstw jakie tu sie dzieja!!!
Dlaczego wiec wlascicielka Dejli nie zabiera glosu? Bo wie, ze naciagala innych naiwnych!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']odfpowiesz przed sądem za obelżywe zarzuty przeciwko innym ...
Naucz sie pisac,a potem strasz.Ja sie ciebie nie boje Zglaszaj gdzie chcesz,a ja zglosze oszustwo na tym profilu Jestes malutka i niedoroslas do klamstw jakie tu sie dzieja!!!
Dlaczego wiec wlascicielka Dejli nie zabiera glosu? Bo wie, ze naciagala innych naiwnych!!![/QUOTE]


ty nigdy nie będziesz taka wielka jak Właścicielka Dejli ..... ś-ro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']wajasniam, pseudo pancia od dzudi, powinna byc leczona przez psychiatre , wiec jej glosu nie powinno sie brac pod uwage. Co do samej wlascicielki dejli, sama powimnna wyznac prawde!!!..
A jakiejs zuianny kredki nie boje sie, bo sama jest glupia i naiwna, nie znajac prawdy, moze wreszcie sama zainteresowana , czyli wlascicielka dejli, powinna wyznac tak jak bylo w rzeczywistosci,zamiast pisac wierszyki
mieszkanka slubic
czekam na prawde!!![/quote]

Nie jakiejs Zuzanny Kredki tylko pani Zuzanny Kredki,ja mogę być głupia a ty jesteś matoł bo nie rozumiesz co piszę.nie masz sie bać!Daj mi tylko dowody na poparcie swoich słów!!!!!!A nie wyj do księzyca jak wilkołak z wścieklizną!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara555']wajasniam, pseudo pancia od dzudi, powinna byc leczona przez psychiatre , wiec jej glosu nie powinno sie brac pod uwage. Co do samej wlascicielki dejli, sama powimnna wyznac prawde!!!..
A jakiejs zuianny kredki nie boje sie, bo sama jest glupia i naiwna, nie znajac prawdy, moze wreszcie sama zainteresowana , czyli wlascicielka dejli, powinna wyznac tak jak bylo w rzeczywistosci,zamiast pisac wierszyki
mieszkanka slubic
czekam na prawde!!![/quote]

Nie jakiejś Zuzanny Kredki tylko pani Zuzanny Kredki!Ja moge być głuPia ale ty jesteś matoł bo nie rozumiesz co piszę!!!Daj mi dowody na poparcie swoich zarzutów!!!A nie wyjesz jak wściekły wilkołak do ksiezyca!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...