Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[I][B][FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=3]Kochana Dejluniu , ......

Chcę Ci napisać coś specjalnego,
Choć nie przychodzi mi nic do głowy
Życzyć Ci coś wyjątkowego,
Bo jesteś Kimś wyjątkowym.
Niechaj Cię strzegą dobre Anioły,
Bądź z nimi zawsze za pan brat.
A w chwilach, kiedy tracisz siły,
Posłuchaj ich niebiańskich rad.
Cichuteńkiego szeptu,
który jest przeznaczony tylko dla Ciebie,
Który ukoi Twoją duszę,
rozpali miłość, wzbudzi nadzieję.
I ta nadzieja niech zostanie,
życia Twojego towarzyszką.
Z wiarą, nadzieją i miłością,

......zwyciężysz wszystko.[/SIZE][/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][B][SIZE=4]Przyjaciele![/SIZE][/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3]
Po wiadomości z Kliniki Pańci Dejluni zawalił się świat. Widzi, jak sunia ogromnie cierpi a nadziei nie ma już żadnej. Nie ma też w tej chwili siły na nic innego, jak tylko otoczenie Dejli całodobową opieką i pomocą w walce z bólem.
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3]Dlatego też zostałem upoważniony do przekazywania niektórych informacji.
Jedna z nich, to:
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]PROŚBA O ZAPRZESTANIE [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]WPŁACANIA PIENIĄŻKÓW NA OPERACJE, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen] [/COLOR]które niestety się nie odbędą. [/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Georgia][SIZE=3]
Zgodnie z wpisem Dejli w poście nr 189, str. 19 wątku na Dogomanii – wszystkie osoby, które wpłaciły pieniążki na konto Dejli mają prawo dysponowania nimi. Dlatego prosimy wpłacających o podjęcie decyzji i poinformowanie o tym fakcie mnie, Dragona Ujadacza, nr profila - [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/11004916[/URL] wiadomością w poczcie:
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3]
1) czy wpłacone kwoty przesłać zwrotnie nadawcy (proszę o podanie nr konta lub dokładnego adresu),
2) czy przekazać pieniążki Fundacji For Animals/ O. Wrocław lub innej Fundacji,
3) czy przekierować na leczenie innego zwierzątka,
4) - lub inne propozycje.

[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3]Następna informacja dotyczy aktualnych Aukcji Allegro, przeprowadzanymi przez [COLOR=Blue][B]„loreen80”[/B][/COLOR].
[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3]Będą one doprowadzone do końca trwania, jednak forma płatności zostanie ustalona z właścicielami wystawianych przedmiotów. Prawdopodobnie będą „prywatnie” unieważnione, by nie dokonywać kolejnych wpłat. O szczegółach będziemy informować w poczcie NK.

[/SIZE][/FONT] [FONT=Fixedsys][SIZE=2][FONT=Georgia][SIZE=3]Proszę mi wierzyć, że przekazując prośbę Dejluni ból rozrywa nam serca[/SIZE][/FONT]…


[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dejla'][CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=Blue][B]WITAJCIE MOI KOCHANI, CUDOWNI PRZYJACIELE![/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Jestem Wam winna kilka informacji, bo dość długo już nie pisałam żadnych szczegółów o stanie mojego zdrowia. Nie pisałam, bo wciąż miałam nadzieję, że to sytuacje przejściowe i do zaplanowanej wizyty w Klinice w lutym - miną.
[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Jednak od pierwszej konsultacji (7.01.br.) do dnia dzisiejszego choroba postępuje w przerażającym tempie.[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Nie mam niestety, ku swojemu i mojej Pani
wielkiemu smutkowi i rozpaczy dobrych wieści...[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/sadCyberM.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/sadCyberM.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/sadCyberM.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Mięśnie łapek zanikają, moje uda to dwie zapadnięte dziury, nie utrzymuję równowagi, przewracam się… Są dni, że jestem tak słaba i obolała iż nie jestem w stanie się podnieść, by choć przed domem załatwić swoje potrzeby. Wstrzymuję więc wypróżnianie, bo od malucha mam zakodowane, że w mieszkanku się tego nie robi. Takie 2-3 dniowe „wstrzymywania” powodują dodatkowe zaburzenia w moim organizmie. Wpływają również na całkowity brak apetytu. [/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Od kilku dni pojawia się krew w moczu i odchodach oraz ostra biegunka.
[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Czuję się coraz gorzej, płaczę całymi dniami i nocami…[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER] [SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]W poniedziałek 15 lutego w Klinice, która dała mi tyle nadziei –
Pani, która tak bardzo mi pomogła zawożąc mnie tam - poinformowała weterynarzy o stanie w jakim się znajduję. Liczyła na to, że termin mojej wizyty zostanie szybciutko ustalony.
Niestety – padły słowa, które słyszeliśmy już w Polsce:
nie podejmujemy się, [B]niestety – jest już za późno[/B].
Choroba postępuje w zastraszającym tempie. Dodatkowo, mimo iż mnie tam nie było i nie musi ale może być to prawdą - [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]krwawienia, które u mnie występują mogą wskazywać na nowotwór układu rodnego. Jestem coraz słabsza…[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Przestają działać bardzo silne leki znieczulające, sprowadzane zza granicy.:([/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/bigcry.gif[/IMG] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=Red][B][FONT=Verdana][SIZE=4]Przegrywam walkę z czasem i chorobą.[/SIZE][/FONT] [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/bigcry.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Tak bardzo wierzyłam, tak ogromnie moja Pani pragnęła mego wyzdrowienia, tak wielką ilość pomocnych dłoni do mnie wyciągnięto !!![/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Wiem, że nie ma już dla mnie ratunku, wiem że odejdę już wkrótce
[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]– nie wiem tylko ile czasu przede mną.
[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Dzień, tydzień, miesiąc?[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Jesteście tacy bardzo Kochani, za te wszystkie ciepłe słowa, pozdrowienia, zapytania
o mój stan, zainteresowanie operacjami i przede wszystkim wsparcie finansowe.[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Ogromnie Wam za to Wszystkim dziękuję.
Nie ma miary na wielkie, Przyjacielskie Serca i niesioną pomoc.[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Przepraszam ale tak bardzo nam smutno, że nie potrafię dziś więcej napisać !
Dziękuję za to, że Was poznałam i że Was mam….[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Verdana]
[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=4]Dejla[/SIZE] [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/bl_paw.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
[SIZE=4]
[B][I][COLOR=DarkGreen]To my Ci dziękujemy Dejluniu[/COLOR][/I][/B][/SIZE][COLOR=DarkGreen]...[SIZE=4][I][B]Kochamy Cię !
[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dejla']
[CENTER][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Mięśnie łapek zanikają, moje uda to dwie zapadnięte dziury, nie utrzymuję równowagi, przewracam się… Są dni, że jestem tak słaba i obolała iż nie jestem w stanie się podnieść, by choć przed domem załatwić swoje potrzeby. Wstrzymuję więc wypróżnianie, bo od malucha mam zakodowane, że w mieszkanku się tego nie robi. [B]Takie 2-3 dniowe „wstrzymywania” powodują dodatkowe zaburzenia w moim organizmie. Wpływają również na całkowity brak apetytu. [/B][/FONT][/SIZE][/FONT][B][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Od kilku dni pojawia się krew w moczu i odchodach oraz ostra biegunka.
[/FONT][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Czuję się coraz gorzej, płaczę całymi dniami i nocami…[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER] [SIZE=3](...)[/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]
Choroba postępuje w zastraszającym tempie. Dodatkowo, mimo iż mnie tam nie było i nie musi ale może być to prawdą - [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial][B]krwawienia, które u mnie występują mogą wskazywać na nowotwór układu rodnego. Jestem coraz słabsza…[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Przestają działać bardzo silne leki znieczulające, sprowadzane zza granicy.:([/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/bigcry.gif[/IMG] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=Red][B][FONT=Verdana][SIZE=4]Przegrywam walkę z czasem i chorobą.[/SIZE][/FONT] [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/bigcry.gif[/IMG][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE] [SIZE=3]

[/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Wiem, że nie ma już dla mnie ratunku, wiem że odejdę już wkrótce
[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]– nie wiem tylko ile czasu przede mną.
[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial]Dzień, tydzień, miesiąc?[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3]

[/SIZE]
[/CENTER]
[/QUOTE]

[SIZE=4]Dysplazja dysplazją, ale objawy, które teraz opisałaś brzmią bardzo poważnie!!!:-o

To może być zapalenie pęcherza, jakaś infekcja dróg moczowych, a nawet niewydolność nerek!!!
Może to być też nowotwór, ropomacicze albo jeszcze 100 innych chorób!
Takiego stanu nie można lekceważyć, bo może się skończyć tragicznie!!!


To trwa od kilku dni??? Mam nadzieję, że byłaś z tym u weta???
Dostaje jakieś leki na to, bo nic nie piszesz? Antybiotyki?
Może konieczna będzie sterylizacja, jeśli to ropomacicze.
Trzeba przeprowadzić podstawowe badania, a z Twojego postu wynika, że macie tylko przypuszczenia.

[COLOR=Red]BIEGIEM DO WETA (I TO DOBREGO), BO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO NIE BĘDZIE JUŻ CZEGO RATOWAĆ!!![/COLOR]
Szukaj lecznicy całodobowej i jedź jeszcze dziś!

Walczcie![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochana Dejluniu!!!
slepka moje zalane lzami,w sercu pustka i nie wiem co mam Ci powiedziec,bo i tak zadne slowa nie ukoja Twojego bolu i cierpienia,nawet nie mielismy okazji dobrze sie poznac a tu juz pora sie rozstac,ale w sercu moim wyryte jest twoje imie ktore bede pamietac dozgonnie.czas jest dla Ciebie okrutny,serce moje krwawi z zalu ze nic zrobic juz nie moge dla Ciebie kochanaDejluniu!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rex BERGER']
krew sie pojawila nie tylko w moczu ale i w odchodach[/QUOTE]

To tym gorzej!

A dodatkowa biegunka strasznie odwadnia, poziom potasu spada, to bardzo niebezpieczne. Jeśli nie je, nie pije to naprawdę może się to źle skończyć. Bez kroplówki się chyba nie obejdzie.


[quote name='Rex BERGER']poza tym nie w kazdym miescie jest klinika calodobowa[/QUOTE]

Wiem, ale trzeba szukać!
Cały czas przekopuję net i dogo, na razie niestety z marnym skutkiem. Może trzeba szukać w najbliższym większym mieście. Jeśli coś znajdę to dam tu znać, a jeśli nic się nie znajdzie, to z samego rana pędem do weta!

[quote name='Rex BERGER']Niestety sytuacja jest bardzo powazna!![/QUOTE]

Tylko czy wcześniej, jak się pojawiły objawy, zrobiono jakiekolwiek badania? Dlaczego zwlekano?
Mam nadzieję, że sytuację się będzie dało opanować, ale trzeba DZIAŁAĆ!

Czy ma ktoś kontakt z Dejlą poza dogo?




EDIT: Znalazłam na jakimś forum lecznicę całodobową, określaną jako "koło liceum" (ul.Bohaterów Warszawy???)
Różne są o niej opinie-jedni chwalą, inni odradzają, ale myślę, że sytuacji krytycznej nie ma co wybrzydzać, bo innej całodobowej po prostu może nie być.
Aha, posty o tej lecznicy są sprzed roku, więc nie wiem, czy aktualne, ale próbujcie.

To adres tego forum:
[URL]http://slubice24.pl/index.php?option=com_fireboard&Itemid=0&func=view&id=804&catid=9&limit=6&limitstart=24[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]WITAJCIE KOCHANI.[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Dziś rano moja Pani z pomocą znajomych zawiozła mnie do weterynarza. Zrobiono mi szereg badań, wyniki do poniedziałku będą znane. W chwili obecnej, po przeprowadzonym USG nie stwierdzono żadnych zmian nowotworowych ani nic niepokojącego w moich „kobiecych” narządach. Otrzymałam kroplówkę i leki do domku. Biegunka występuje już tylko sporadycznie a podczas załatwiania ilości krwi są znikome. Wciąż mam jednak ogromne trudności w poruszaniu się. Teraz po tej bardzo stresującej dla mnie wyprawie do doktora śpię sobie u Pani w łóżeczku. Takie mam wieści na dzisiaj.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]
Chcę jeszcze odpowiedzieć „Bamboo”:[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- bardzo dziękuję za zainteresowanie i działanie w wyszukiwaniu pomocy dla mnie. Punkty leczenia zwierząt w Słubicach moja Pani zna jak własną kieszeń. Leczy mnie tu od sześciu lat. Tutaj również tak wielką krzywdę mi zrobiono, przeprowadzając źle pierwszą operację. Żadna z klinik nie jest całodobowa – najdłużej czynna do 19.00. Nawet do bardzo chorego pieska, żaden z lekarzy nie chce przyjechać do domu by udzielić mu pomocy. Ponieważ moja Pani nie posiada samochodu, piesza wędrówka ze mną w obecnym stanie do ośrodka jest niewykonalna. [/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lookaround.gif[/IMG]
[FONT=Arial][SIZE=2]
Wszystkim bardzo dziękuję za słowa otuchy i wsparcia. Króliniu, Ferbusiu i pozostali – ja również Was bardzo kocham![/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2] - [B]Dejla [/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bl_paw.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dejla'][SIZE=3][COLOR=blue][B][FONT=arial]witajcie kochani.[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]

[FONT=arial][SIZE=2]dziś rano moja pani z pomocą znajomych zawiozła mnie do weterynarza. Zrobiono mi szereg badań, wyniki do poniedziałku będą znane. W chwili obecnej, po przeprowadzonym usg nie stwierdzono żadnych zmian nowotworowych ani nic niepokojącego w moich „kobiecych” narządach. Otrzymałam kroplówkę i leki do domku. Biegunka występuje już tylko sporadycznie a podczas załatwiania ilości krwi są znikome. Wciąż mam jednak ogromne trudności w poruszaniu się. Teraz po tej bardzo stresującej dla mnie wyprawie do doktora śpię sobie u pani w łóżeczku. Takie mam wieści na dzisiaj.[/SIZE][/FONT]

[SIZE=2][FONT=arial]chcę jeszcze odpowiedzieć „bamboo”:[/FONT][/SIZE]
[FONT=arial][SIZE=2]- bardzo dziękuję za zainteresowanie i działanie w wyszukiwaniu pomocy dla mnie. Punkty leczenia zwierząt w słubicach moja pani zna jak własną kieszeń. Leczy mnie tu od sześciu lat. Tutaj również tak wielką krzywdę mi zrobiono, przeprowadzając źle pierwszą operację. żadna z klinik nie jest całodobowa – najdłużej czynna do 19.00. Nawet do bardzo chorego pieska, żaden z lekarzy nie chce przyjechać do domu by udzielić mu pomocy. Ponieważ moja pani nie posiada samochodu, piesza wędrówka ze mną w obecnym stanie do ośrodka jest niewykonalna. [/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lookaround.gif[/IMG]

[SIZE=2][FONT=arial]wszystkim bardzo dziękuję za słowa otuchy i wsparcia. Króliniu, ferbusiu i pozostali – ja również was bardzo kocham![/FONT][/SIZE]

[FONT=arial][SIZE=2]- [B]dejla [/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bl_paw.gif[/IMG][/quote]


Kochana Dejluniu , to bardzo pocieszająca wiadomość. Z tego wynika, że ogólnie jesteś zdrowa;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dejla'][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Dziś rano moja Pani z pomocą znajomych zawiozła mnie do weterynarza. Zrobiono mi szereg badań, wyniki do poniedziałku będą znane. W chwili obecnej, po przeprowadzonym USG nie stwierdzono żadnych zmian nowotworowych ani nic niepokojącego w moich „kobiecych” narządach. Otrzymałam kroplówkę i leki do domku. Biegunka występuje już tylko sporadycznie a podczas załatwiania ilości krwi są znikome. [/SIZE][/FONT][/QUOTE][FONT=Arial][SIZE=2]
Dobrze, że byliście u weta. Cieszę się, że sytuacja na razie jest opanowana :) Jak tylko dostaniecie wyniki, to daj proszę znać. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego.
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [quote name='Dejla'][FONT=Arial][SIZE=2]
Punkty leczenia zwierząt w Słubicach moja Pani zna jak własną kieszeń. Leczy mnie tu od sześciu lat. Tutaj również tak wielką krzywdę mi zrobiono, przeprowadzając źle pierwszą operację. [/SIZE][/FONT][/QUOTE][FONT=Arial][SIZE=2]
A konsultowałaś tylko z lekarzami w Słubicach (nie licząc tej niemieckiej kliniki) czy jeszcze z innymi specjalistami w Polsce? Jeśli tak, to z którymi? Możesz napisać mi na PW, jeśli wolisz.
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [quote name='Dejla'][FONT=Arial][SIZE=2]Żadna z klinik nie jest całodobowa – najdłużej czynna do 19.00. Nawet do bardzo chorego pieska, żaden z lekarzy nie chce przyjechać do domu by udzielić mu pomocy. Ponieważ moja Pani nie posiada samochodu, piesza wędrówka ze mną w obecnym stanie do ośrodka jest niewykonalna. [/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lookaround.gif[/IMG][/QUOTE]

To jest właśnie najgorsze, że jak coś się zaczyna dziać z psem (a najczęściej dzieje się właśnie w nocy, święta albo po godzinach pracy) to nie wiadomo co robić:-(
U mnie też nie ma całodobowej i w razie nagłego przypadku jedzie się ok. 50 km. Poza tym trzeba mieć transport pod ręką, a z tym też różnie bywa. W ostateczności zostaje jeszcze TAXI, ale wtedy trzeba być przygotowanym na większy wydatek. Życie zależy więc od kasy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®'][FONT=Arial][SIZE=2]
Dobrze, że byliście u weta. Cieszę się, że sytuacja na razie jest opanowana :) Jak tylko dostaniecie wyniki, to daj proszę znać. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego.
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]
A konsultowałaś tylko z lekarzami w Słubicach (nie licząc tej niemieckiej kliniki) czy jeszcze z innymi specjalistami w Polsce? Jeśli tak, to z którymi? Możesz napisać mi na PW, jeśli wolisz.
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]

To jest właśnie najgorsze, że jak coś się zaczyna dziać z psem (a najczęściej dzieje się właśnie w nocy, święta albo po godzinach pracy) to nie wiadomo co robić:-(
U mnie też nie ma całodobowej i w razie nagłego przypadku jedzie się ok. 50 km. Poza tym trzeba mieć transport pod ręką, a z tym też różnie bywa. W ostateczności zostaje jeszcze TAXI, ale wtedy trzeba być przygotowanym na większy wydatek. Życie zależy więc od kasy:placz:[/QUOTE]

dzięki bamboo za zainteresowanie.
Sądzę,że o tej porze to Dejlunia i Jej pani śpią - zwłaszcza po dzisiejszym,wyczerpującym dniu.
tak,masz rację - niestety - wszystko zależy od kasy - nawet w dużym mieście - jest kłopot z uzyskaniem pomocy dla chorego pieska w nocy - ale jak powiesz magiczne słowo - dam - to się zaraz drzwi szeroko otwierają.Oczywiście nie ustawiam wszystkich lecznic w jednym rządku - ale też nie mam dobrych doświadczeń w tym zakresie.

Link to comment
Share on other sites

[B][I][SIZE=4][COLOR=darkgreen][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=darkgreen][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Dejluniu życzę dobrego dnia bez bólu...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#006400]Ściskam Ciebie i Twoją kochaną Pańcię :bluepaw:[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][SIZE=2][B]Myśle ze powinnyście wstawić tutaj skany WSZYSTKICH wyników od weta:razz:[/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial]a ja przepraszam za moją podejrzliwość ale wątek jest tak nieczytelny, przesycony kolorami i emotkami że masakra ...... :roll::roll::roll:[/FONT]

moja zasada ograniczonego zaufania .......... :roll: a na dogo każdy grosik MUSi być rozliczony...
[FONT=Arial]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]W związku z powyższym [/B] [B]proszę[/B] :roll: o skany [B]FAKTUR ZA LECZENIE... [/B][/COLOR][/SIZE]

z tego co czytam, kasa już nie potrzebna.WOBEC TEGO kilka pytań:
[B][COLOR=Red]ILE ZOSTAŁO WYDANE NA KONSULTACJE I LECZENIE DEJLI?
ILE ZOSTAŁO NA JEJ KONCIE?
co z pozostałymi pieniędzmi???[/COLOR] [/B]

[/FONT][FONT=Arial]Ponieważ zdarza się że ludzie nadużywają dobroci dogomaniaków i bywają akcje fikcyjne........ Czy można prosić o adres (na PW) właścicielki psa? - żeby ktoś z okolic mógł podjechać, potwierdzić?
[/FONT][FONT=Arial]nie ukrywam że wątek jest dość niecodzienny.... prywatny pies, niebagatelna kwota[B] 5000 euro[/B] :crazyeye::crazyeye: operacja w Niemczech, choć w Polsce mamy dobrych specjalistów....

[B]P.S.
rozmawiałam dziś z Asią z Fundacji For Animals... Podczas rozmowy nie skojarzyła takiego psa. Właśnie wyjaśniają sprawę w Fundacji- jeszcze dziś dostanę odpowiedź czy niejaka Dejla została objęta pomocą ze strony F.A.[/B]





[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]*clockwork*
"rozmawiałam dziś z Asią z Fundacji For Animals... Podczas rozmowy nie skojarzyła takiego psa. Właśnie wyjaśniają sprawę w Fundacji- jeszcze dziś dostanę odpowiedź czy niejaka Dejla została objęta pomocą ze strony F.A.[/B]"



[FONT=Tahoma][SIZE=3]Witam.
Widzę, że już poprawiła Pani imię pieska, bo poprzednio wpisanej DEJZI można by faktycznie nie odnaleźć.
Sprawą Dejluni zajęła się Pani Monika z Kamiennej Góry, jeśli się nie mylę o nicku "Monia0610". Jest Ona w posiadaniu przesłanej dokumentacji medycznej pieska.
Wszystkie wpisy dotyczące wpłat i wydatków znajdują się na str. 1, post 4 i na str. 2, post 16.
Dyspozycje pieniążkami - w moim poście nr 382 na str 39.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz']



[FONT=Tahoma][SIZE=3]Witam.
Widzę, że już poprawiła Pani imię pieska, bo poprzednio wpisanej DEJZI można by faktycznie nie odnaleźć.
Sprawą Dejluni zajęła się Pani Monika z Kamiennej Góry, jeśli się nie mylę o nicku "Monia0610". Jest Ona w posiadaniu przesłanej dokumentacji medycznej pieska.
Wszystkie wpisy dotyczące wpłat i wydatków znajdują się na str. 1, post 4 i na str. 2, post 16.
Dyspozycje pieniążkami - w moim poście nr 382 na str 39.[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial][B]ok. czytałam... jednakże na dogo każdą wydaną złotówkę, każdy grosik [COLOR=Red]NALEŻY [/COLOR]potwierdzić fakturą bądź imiennym rachunkiem z lecznicy.[SIZE=3]
I o to proszę. [/SIZE][/B][/FONT]

Ponadto- jeżeli pieniążki z konta Dejli przekazywane są na inne psy czy cele- proszę o wskanowanie potwierdzenia przelewu.

:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...