Jump to content
Dogomania

ból przy dotyku, piszczenie- po wstaniu z posłania


floe

Recommended Posts

Witam, moja suczka ma już swoje lata (9), ale jak do tej pory cieszyła się świetnym zdrowiem i formą. Ostatnio niestety dzieje się coś niepokojącego- po długim leżeniu, na przykład po nocy, kiedy wstaje żeby wyjść na dwór zaczyna przeraźliwie piszczeć- coś ewidentnie sprawia jej ból, aczkolwiek nie ma żadnych trudności z poruszaniem się, co więcej, po przejściu 3 metrów od swojego posłania do drzwi wyjściowych wszystko jakby ustawało, biega i skacze po zaspach jakby nigdy nic.. [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_confused.gif[/IMG] Próbowałam ją pomacać i sprawdzić gdzie jest źródło bólu, ale po powrocie ze spaceru ile bym ją nie naciskała to w ogóle nie piszczy. Natomiast kiedy dotykam ją podczas tego dziwnego ataku który ma po wstaniu, to gdzie bym ją nie dotknęła to piszczy- dotykałam wzdłuż kręgosłupa, za łapy, mostek- piszczała za każdym razem. Wczoraj w nocy też zaczęla popiskiwać.. Sama nie wiem co to może być, poczekam jeszcze parę dni i chyba zabiorę ją do weta, ale może ktoś z was ma jakieś przypuszczenia co się może dziać ? Może to jakieś objawy neurologiczne..? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, mam nadzieję, że opisałam problem w miarę przejrzyście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...