Jump to content
Dogomania

ktoś pomógł jej uwierzyć, że człowiek to dobra istota!!! Już w DS!!!!!THX!!!!!


lilith27

Recommended Posts

ok zapłacę za ogłoszenie jakie zamówiłam

znalazłam jeszcze kurier południowy czy coś
nie widzę tam opcji ze zdjęcem
wysłałam tam e-mail z zapytaniem o możliwośc ogłoszenia psa z fotką i ewentualne koszta

wrzuciłam ją na gumtree
teraz wrzucam na cafe animal

pozdrawiam

[quote name='omar']

Mam jeszcze taki pomysł - może by ją w Trójmieście ogłosić? Ja tam często bywam, mogę odstawić jak się fajny dom trafi, no i mam kogo wysłać na wizję lokalną.
[/QUOTE]

dobrze poszukam czegoś


[quote name='omar']
- zabawki zaczynają być fajne - trzeba je wszystkie zebrać w jedno miejsce i pilnować[/QUOTE]

ojejku.......


dostałam maila z odpowiedzią właśnie
443 złote ze zdjęciem
wielkości 4 modułów

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@lilith27
ona ich nie broni, tylko pilnuje żeby były w kupie :) agresji w niej zero. Jak inne się za nie zabierają (za zabawki), to grzecznie oddaje, ale potem sprząta wszystko na posłanie pod schody :D
Miskę też bez problemu oddaje i ręce w nią wsadzać też - tylko minę ma przy tym taką że nie mam sumienia - test zdany, więc jej ten sadyzm odpuszczam, będę tylko od czasu do czasu powtarzać dla utrwalenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']
dobra
zdecydowałam się na tańszą wersję
wybrałam echo miasta
wybrałam fotkę dorki jak lezy na łózku
z profilu
jutro pójdę zapłacę[/QUOTE]
no właśnie miałam Ci pisać, żebyś odpuściła inne, te makabrycznie drogie ogłoszenia i żebyśmy jednak ją ogłosiły w tej gazecie, gdzie było ogłoszenie za 62 zł - damy radę je opłacić, a może być odzew:cool3:

Foto Dorki/Zorki bardzo dobre - to z profilu, jak leży na łózko, o taką fotkę mi właśnie chodziło:)

za ogłoszenie zrobię przelew razem z przelewem z pierwszego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']magda ja opłacę to ogłoszenie

dałaś sama już z własnej kieszeni 130 złotych żywej gotówki
nie uwzględniając itemków na baazarek

już załatwiłam[/QUOTE]

Dobrze, to tak się umówmy:) trzeba sunie tam ogłosić jak najszybciej, a jutro kończy się bazarek torebkowy i jak dojdą wszystkie wpłaty, to od razu znów robię przelew;) później bazarek depilatorowy:D mamy rękę na pulsie:cool3:
oby to ogłoszenie przyniosło Zorce dobry domeczek...

Link to comment
Share on other sites

Zorka jutro będzie miała badaną krew - tak dla świętego spokoju, bo będą pobierać od Doriana przed kastracją więc i ona się załapie.
Fiprex podany, uszy czyste, wyczesana
pazurki jak i u Dorka jutro, bo diabeł mi cążki ogonem przykrył i znaleźć nie mogę

Dorka-Zorka lubi:
- człowieka :D Normalnie jest jak ON-ek - to mój cień osobisty i pierwsza asystentka
- zwierzęta wszelakie
- spać na antresoli i ganiać się z kotem
- wpychać Dorka w zaspy śniegowe
- sprzątać kocie miski
- zbierać zabawki
- głaskanie i bycie na rękach
- zabawę w ganianego
- bieganie po lesie
- jedzonko - wszystko jedno jakie
- piłeczki tenisowe
- sprawdzać zakamarki
- czesanie

Dorka-Zorka nie lubi:

- kąpieli, ale to jej wybaczam
- wracać ze spaceru - robi taką minę, że serce pęka
- nie mieć nic do roboty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omar']Zorka jutro będzie miała badaną krew - tak dla świętego spokoju, bo będą pobierać od Doriana przed kastracją więc i ona się załapie.
Fiprex podany, uszy czyste, wyczesana
pazurki jak i u Dorka jutro, bo diabeł mi cążki ogonem przykrył i znaleźć nie mogę

Dorka-Zorka lubi:
- człowieka :D Normalnie jest jak ON-ek - to mój cień osobisty i pierwsza asystentka
- zwierzęta wszelakie
- spać na antresoli i ganiać się z kotem
- wpychać Dorka w zaspy śniegowe
- sprzątać kocie miski
- zbierać zabawki
- głaskanie i bycie na rękach
- zabawę w ganianego
- bieganie po lesie
- jedzonko - wszystko jedno jakie
- piłeczki tenisowe
- sprawdzać zakamarki
- czesanie

Dorka-Zorka nie lubi:

- kąpieli, ale to jej wybaczam
- wracać ze spaceru - robi taką minę, że serce pęka
- nie mieć nic do roboty[/QUOTE]

Genialna ta charakterystyka:D:D:D

[B]Ile wynosiła wizyta u weta? Ile za jej jedzonko trzeba zapłacić?[/B]

Link to comment
Share on other sites

ja w lublinie będę jutro
no i chyba tez 14 stycznia jak coś

ciesze się ogromnie z postępów sunieczki

opis niesamowity
az uśmiech się ciśnie sam na twarzy

Gosiu jak pisałam na pw
jesli jest możliwość odwleczenia decyzji do przyszłego tygodnia.......
ogłoszenie ma sie ukazać na przelomie tygodnia tego i przyszłego

Link to comment
Share on other sites

powoli - jeśli będzie ktoś chętny tutaj w okolicy to jasne że lepiej... Ja proponowałam ogłoszenie jej w Trójmieście, bo często tam bywam. Ja się absolutnie przy tym Gdańsku nie upieram, po prostu to jedyny dom zainteresowany adopcją Dorki o którym wiem. Nic mi nie wiadomo na temat pozostałych (swoją drogą bardzo mnie to dziwi).

Powiem tak - nie ma opcji, żebym oddała Dorkę komukolwiek bez możliwości wcześniejszego osobistego spotkania i osobistego sprawdzenia warunków, rozmowy z całą rodziną. Nie wyrażam zgody na to, by przechodziła łańcuszek w drodze do stałego domu. Jedzie ze mną i ode mnie bez względu na to gdzied ten dom stały ma być. Zastrzegam, że moment przekazania suczki nowemu właścicielowi będzie jedynie jednym z wielu spotkań, bo ja się nie chcę jaj pozbyć byle gdzie i byle szybko,i chcę mieć spokojne sumienie że zrobiłam wszystko co najlepsze dla niej. Albo dom docelowy zaakceptuje kontakt również po adopcji (zastrzegam, że nie tylko wirtualny, ale też kilka odwiedzin w odstępach czasowych), albo jej nie wydam i basta.
To jest wspaniały pies. Od niedzieli jest to mój pies, bo ze mną mieszka, i tak też ją traktuję.

Link to comment
Share on other sites

omar, ja się nie upieram, że coś nie tak z domem...
Na każdy domek patrzę pozytywnie - nieważne jaka odległość.
Cieszę się, że tak się Dorką zaopiekowałaś. Oby dziewczyna trafiła jak najlepiej :)

Zostaje mi życzyć powodzenia. Lepiej na koniec świata zawieźć psa, ale do kochającego domku :)

Link to comment
Share on other sites

Monday pomyliła z z drugą dorką

od Beatki mam dwie dorki
jedna jest u Omar
druga jest u AnnyA

druga dorka jest w moim banerku, ta z wasami obcietymi

wczoraj dzwonił do mnie pan z warszawy
chciał gajunie (szczenie z mojego banerku), ale się rozmyslił bo gajunia jest jeszcze lejkiem domowym
zapropopnowałam mu dorkę (od Omar) zuanł, że za duża jest
więc zaproponowałam mu drugą dorkę od AnnyA, poniewaz wazy połowę tego co suczka z tego wątku
pan się zastanawia nad dorką od AnnyA

w sprawie dorki-zorki miałam dziś rano telefon
w sprawie dorki z obciętymi wąsami miałam rozmowe wczoraj

Link to comment
Share on other sites

haha, zamieszanie czyli :D
Dobrze, że pozytywne :)

Żeby było jasne - każdy pies u mnie na DT będzie potraktowany tak jak to opisałam w poprzednim poście :)

Gosia mnie ostrzegała że tak będzie - wiecie, gdybym nie miała własnego psa, to nie oddała bym jej nikomu.

Zaobserwowane - pluszaki są najlepsze na świecie - a najfajniej się sprawdza co mają w środku :D

Muszę się wybrać do jakiegoś ciucholandu po maskotki - chyba że gdzieś na bazarku jakimś są na forum, a nie zauważyłam. Cioteczki, jak gdzieś taki bazarek namierzycie dajcie proszę znać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...