Jump to content
Dogomania

Ogłoszenie w prasie Olsztyn


magenka1

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu w gazecie olsztyńskiej(dziennik wychodzący w woj war-maz) w dziale sprzedam jest ogłoszenie cyt [B][U]"psy, koty - wszystkie razy [/U][U]- dowóz[/U][/B]" i nr komórki zastanawia mnie co pod tym może się kryć, nie chciałabym nikogo oskarżać ale to może być jakąś pseudohodowla?

Link to comment
Share on other sites

Powinny być jakieś wewnętrzne regulaminy, tak jak np. przy reklamie alkoholu (albo zakaz albo płaci się za taką reklamę baaaaardzo dużo, nie wiem jak jest aktualnie), agencji towarzyskich, zabiegów przerywania ciąży (słynne "przywracanie miesiączki":roll::sad:). Może przydało by się edukować redakcje i zwracać uwagę na taki problem. Można napisać maila, wskazać na przykłady takich ogłoszeń i uświadomić im, że współuczestniczą w niecnym procederze. Niestety, gazety zasłaniają sie też formulką, że nie odpowiadają za treść ogłoszeń - co nie przeszkadza im brać za nie grubej kasy...

Swoją drogą, tak na żarty, to dogomaniacy też zajmują się "psami, kotami, wszystkie rasy, również dowóz" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gazety nastawione są na zysk i na sensację taka jest prawda,
Często jest też ogłoszenia, że poszukują koni rzeźnych a wtedy jestem bardzo zła no bo to jest ewidentne, że poszukują koni na rzeź!!! a co było z artykułem o tym psie ze schroniska chyba z Iławy co pogryzł dziecko? Poświęcili temu tematowi całą pierwszą stronę a w tytule było, że pies ze schroniska miał być przyjacielem a pogryzł dziecko. Wtedy napisałam do nich do redakcji meila bardzo długiego ach szkoda gadać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...