Jump to content
Dogomania

Pożegnajmy LiLusie ...


SwEet_LiLi

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda_Miki']Kasi jest sliczna!:loveu:
Sabinko glowa do gory;) Bedzie dobrze. Najwazniejsze, abys pamietala Lulunie.
A co z reszta szczeniaczkow? Znalazly domki?[/quote]

Tak jak brałam Kassi to został jeszcze jeden "piesek" , ( ona była jedna suczka)

Tylko dziwie się że pan .. ( nawet nie właściciel ) wzioł dużo kasy jak za takie szczeniorki ...

No ale cóż ... Nie przeliczam Kassi na złotówki ...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena924'][COLOR=darkorchid]Śliczniutka Kasi :-) A jak się jej imie wymawia Kasi tak jak sie pisze czy Kejsi?[/COLOR][/quote]

Ona ma na imie Kasandra w skrócie "Kassi" czyt. K-A-S-I ( nie ś [si] tylko S-i )

Chyba wszyscy wiedzą o co biega ..:oops:

Link to comment
Share on other sites

Mojej znajmomej sunia (bardzo malutka -jeśli chodzi o gabaryty) tak się trzęsła przez jakiś czas ,niewiem czym to było spowodowane ,w każdym razie przeszło jej to gdy trochę podrosła. Teraz to istny mały wampirek :diabloti: ,jest dużo mniejsza od mojego Tisia a podgryza mu szyję że ten aż piszczy .
madziulka&tiko

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=7][COLOR=magenta]['[COLOR=magenta]] [SIZE=4][COLOR=black]3 Doba[/COLOR][/SIZE] [[/COLOR]'][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#ff00ff]Kocham Cię myszeczko ... Ale pamiętaj .. [/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=black]"Życie jest Snem , a Śmierć przebudzeniem .." [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kilka Dzisiejszych Przeróbek ..

[img]http://img430.imageshack.us/img430/9038/jaka4yr.jpg[/img]

[img]http://img133.imageshack.us/img133/112/jakas1xy.jpg[/img]


[img]http://img133.imageshack.us/img133/9661/jakasa6ci.jpg[/img]

[img]http://img133.imageshack.us/img133/4913/jakasae5th.jpg[/img]

[img]http://img141.imageshack.us/img141/1157/jakasaea0uk.jpg[/img]

Pozdrawiamy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*] [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/B]
[SIZE=7]
[/SIZE]:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
[/quote]

[COLOR=purple]jednak nie wyszło, napisałam z płomyczków napis Lila, ale się nie udał :-([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Lucida Console][SIZE=5][COLOR=royalblue][I]Tak naprawdę Twoja Lili jest z Tobą cały czas... duszą i serduszkiem. Ona nie chce widzieć twoich łez i smutku, ona chce widzieć jak kochasz Kasi i jak przelewasz na nią całe swoje ciepło. Wie, że o niej myślisz i tęsknisz...
[*][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][FONT=Lucida Console][SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Lucida Console][SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Lucida Console][SIZE=5][COLOR=#4169e1] Martyna i jej Yoreczka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Lucida Console][SIZE=5][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*] [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/B]
[SIZE=7]
[/SIZE]:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
[/quote]

Tylko Twojej świeczuszki i Oskarita brakowało LiLuni ...
Teraz napewno jest juz szczęsliwa .....

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=7][COLOR=magenta]['][/COLOR][/SIZE] 7 Doba [SIZE=7][COLOR=magenta]['][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7]['][/SIZE] Tydzień [SIZE=7]['][/SIZE]
[SIZE=7][/SIZE]
[COLOR=black][B]Nienawidzę tego dnia, jak grom z nieba spadło, to wszystko na raz spadło to na nas. W kilka minut obróciło się to w nicość. Taka pustka, tylko płacz pozostał w ustach gorzki smak , miało być miało być naj. A teraz pozostałaś w snach pozostałam sama. Miałaś mieć to wszystko, życie niby tylko, a to aż tak dużo, aż brzmi za płytko. Nie poczułaś jednego oddechu, nie widziałaś śmiechu na twarzy. uśmiechu grzechu żadnego nie było, to wszystko ułozyło się wbrew zasadom, wbrew regułom, nie ma sensu i zmyło sie to życie, nikt na tym nie zyskał, nikt nie znalazł sie na szczycie w duszy krzyczę nikomu nie życzę być teraz tutaj i widzieć to jak ktoś odchodzi jak odchodzi serca bicie.

Daję Ci teraz to co mam, jesteś gdzieś tam w górze wśród gwiazd cicho siedzisz sobie tam wiem bo widzę cię w mych snach

Tylko widzę ciebie w głowie, noszę ciebie w sobie, wiesz dobrze o tym, bo otulasz mnie skrzydłami, chodzisz po ziemi z aniołami, patrzysz na nas na ludzi z problemami, oczyma widzę jak żal mi teraz pusto bez nas tylko się nie przeraź. Ścieram te smutki nic nie schodzi, zakrzepło we mnie, czekam aż w końcu przejdzie to wszystko jak lata się sypią, miało być z tobą o dziwo nikną, nie wrócą, Wieczorem siedzę i patrzę w niebo jak uśmiech twój kreślę linie po gwiazdach. [/B][/COLOR]

[B]Dziś mija tydzien skarbeczku ... Nie bende codzień pisać na tym wątku ..ale co tydzień , bende go wykopywać ...[/B]

[B]Pamiętam ... Na Zawsze !! [/B]

Link to comment
Share on other sites

wspolczuje ci bardzo,ze malenstwo odeszlo,wiem co czujesz 2 lata temu stracilam malenka BONITE,miala tylko 13 tygodni,odchodzila na moich rekach po sczepieniu.Bol i smutek pozostal do dzis.Ale taka jest kolej zycia,jedno odchodzi a drugie sie rodzi.
kochanie najlepszym lekarstwem na zapomnienie na to aby zagoscila uwas znowu radosc bylby nowy sczeniaczek,ten sczeniak wprowadzilby tyle radosci ze pozwolilby ci zapomniec o niesczesciu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...