Jump to content
Dogomania

Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU


Recommended Posts

Borys dzisiaj z wizytą w Siedlcach. Był już u weta. Ładnie wygląda, waży 39,50 kg
Wiek najmniej 3 lata a może mieć i pięć. Zęby mocno starte, ale jak powiedział wet mógł zetrzeć na kamieniach. Trochę kamienia też ma. Został zaszczepiony kombajnem i ma już swoją książeczkę.
Zakupiłam Fiprex, od robali, smycz, kaganiec i obrożę. W sumie zostawiłam 203,28 zł
Mam z gabinetu paragon a ze sklepu fakturę
Do samochodu Borys nie chciał wejść, ale jechał ładnie. Miasto go przeraziło, wizyta u weta. Ogon podkulony maksymalnie. Trafiliśmy tam też na wielkie psiska. Po schodach do sklepu na przymiarki nie chciał wejść, widać, że nie umie po nich chodzić a może to tylko taki stres.
Teraz Borys jest u córki, cyknęła mu trochę zdjęć, może zrobi coś więcej i mam nadzieję, że napisze o swoich obserwacjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][B]wanda szostek[/B], czy Borysowi można zrobić allegro?[/QUOTE]

Oczywiście, że tak tylko wstrzymaj się moment , czekamy na wklejenie nowych zdjęć i filmiku od gallegro i anuki1 oraz ich spostrzeżeń ze spotkania z Borysem.

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]2010-03-05 PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 04-03-2010) EMILIA2280- ONEK 30,00 zł[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]BARDZO PROSZĘ DOKŁADNIE W TYTULE PRZELEWU PISAĆ NIK, ZA JAKI OKRES I DLA KOGO. [/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][SIZE=3][B]BRAK WPŁAT ZA MIESIĄC LUTY[/B][/SIZE][/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]supergoga
[/COLOR][COLOR=#000000]DEKLARACJA STAŁA 20,00 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]czerda[/COLOR][COLOR=#000000]
DEKLARACJA STAŁA 20,00[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]mari23 [/COLOR][COLOR=#000000]
DEKLARACJA STAŁA 15,00 [/COLOR][/SIZE][/B]


Nie wiem czy wpisałam więc na wszelki wypadek wpisuję
24.02.2010 zamówiłam karmę:
[URL="http://super-zoo.pl/index.php?p261,happy-dog-naturcroq-original-orkisz-30kg-kurier-gratis"]HAPPY DOG NaturCroq ORIGINAL+ORKISZ [/URL]164,00 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Dzisiaj dotarły przelewy

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]2010-03-02 PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 26-02-2010) DLA BORYSA MARLENA 10,00 zł [COLOR=Black]Kto to Marlena bo nie wiem jak to zaksięgować?[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Wpłynęły też pieniążki z BAZARKU Ani Tygrysiczki, który zrobiła zuzka 65,00 zł[/B][/SIZE][/COLOR]
[B][COLOR=Blue][SIZE=3]Ofiarodawczyniom bardzo dziękujemy.[/SIZE][/COLOR][/B]
[COLOR=Black][SIZE=3][B]Ja od rana próbuję napisać post i nic z tego. Może teraz się uda.
[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Brak niku, ale chyba to Twoja wpłata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Oczywiście, że tak tylko wstrzymaj się moment , czekamy na wklejenie nowych zdjęć i filmiku od gallegro i anuki1 oraz ich spostrzeżeń ze spotkania z Borysem.

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]2010-03-05 PRZELEW UZNANIOWY (NADANO 04-03-2010) EMILIA2280- ONEK 30,00 zł[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]BARDZO PROSZĘ DOKŁADNIE W TYTULE PRZELEWU PISAĆ NIK, ZA JAKI OKRES I DLA KOGO. [/COLOR][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

To czekam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...