Jump to content
Dogomania

Chomiki - allegro.. OLKUSZ - WSZYTSKIE JUŻ W NOWYCH DOMKACH;) DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!:)


Gandzia

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem troszkę nie w temacie bo dopiero dziś dałam radę wejść na dogo!! Ja nie jestem z Krakowa... I bardziej na ręke jest mi je odebrać z Olkusza bo tu zawsze mnie ktoś podrzuci... Niestety jestem niedzielnym kierowcą ii w taką pogode muszę liczyć na Pawła.

Link to comment
Share on other sites

Ok, to [B]Gandzia[/B], odebrałabyś je w Olkuszu, z klatkami? potem będziemy myśleć o transporcie do Wawy.

[B]emilak[/B], ale zdajesz sobie sprawę, że będziesz je musiała trzymać w 3 osobnych klatkach? że chomiki to samotniki i muszą mieszkać same?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ok, to [B]Gandzia[/B], odebrałabyś je w Olkuszu, z klatkami? potem będziemy myśleć o transporcie do Wawy.

[B]emilak[/B], ale zdajesz sobie sprawę, że będziesz je musiała trzymać w 3 osobnych klatkach? że chomiki to samotniki i muszą mieszkać same?[/QUOTE]

tak, po weekendzie kupię 3 akwaria:) mam już 2 chomiki z czego jeden to znajda:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilak']jak to odszedł??one były w takich małych akwariach??[/QUOTE]

[B]emilak,[/B] w sklepie były w takich małych... jeden odszedł nagle, dogomanka_ mi napisała, że rano był osowiały, ale poszedł spać, myślała, że jest po prostu zaspany. Jak wróciła wieczorem to był już sztywny...

Link to comment
Share on other sites

Te chomiki to anioły!!:D ja się zakochałam;] właśnie Paweł mi cały czas mówi żebym się za bardzo do nich nie przyzwyczaiła.... Nazwane przez najmłodszego domownika, siedzą na rękach, po łóżku biegają - kapitalne są!! Nasze koty obserwują, tylko dla dzikiego jest to coś obojętnego ;] Fibi ma w nosie chomiki aaa Lena tego dużego liże jak mam go na rękach;) Wystawie jeszcze dziś zdjęcia, tylko muszę klatki powynosić na góre bo stoją w kuchni jeszcze;)

Link to comment
Share on other sites

Super :D tylko pamiętaj, dom sprawdzamy, podpisujemy umowę :)

I one miały iść na pokarm dla węża.... :angryy::angryy::angryy::mad:

[B]Ja też dziękuję wszystkim za dowiezienie i przetrzymanie chomiczków :D Misieeeek, dogomance_, wtatarze, Gandzi za opiekę obecnie :loveu::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...