Jump to content
Dogomania

Chomiki - allegro.. OLKUSZ - WSZYTSKIE JUŻ W NOWYCH DOMKACH;) DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!:)


Gandzia

Recommended Posts

[CENTER][B]przeglądając allegro w poszukiwaniu rybek znalazłam takie ogłoszenie: ,,Oddam z symboliczne 4zl za szt 2 chomiki syryjskie dorosle na pokarm dla jakiegos zwierzaka''[/B][/CENTER]

[URL]http://allegro.pl/item866118741_syryjskie_dla_weza.html[/URL]

szkoda chomików, ja niestety nie mam ani klatki ani wolnego akwarium na chociaż chwilowe przytrzymanie chomiczków może znjadzie sie ktoś z okolic co może pomóc...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uffff bo właśnie szukałam ich na allegro iii już myślałam, że stały się pokarmem dla węża a tu taka miła niespodzianka...:multi: mam też ogromną nadzieję, że wypali ten domek stały w Warszawie, niestety nie wybieram się do Warszawy więc w transporcie nie mogę pomóc .. Jedynie jeżeli ma ktoś ,, pożyczyć" klatke mogę je przechować do dnia aż znajdzie się transport z Krakowa do Warszawy... Jedyny problem to klatka bo nie posiadam takiego sprzętu;) aaaa akwaria mam zajęta przez ryby... Tylko w taki sposób mogę pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[B]Gandzia[/B], dzięki! Jutro przedzwonię do misieeek, narazie mi napisała, że nie ma pomysłu, a jest załadowana szczeniorami, z którymi jeździ na kroplówkę.

Właściwie to potrzebne są dwie klatki jakby co, bo nie mogą być razem = samiec, samiczka. Poza tym mogą się pogryźć, jak to chomiki, samotniki.
[B]
emilak,[/B] a Ty nie dasz rady przyjechać po nie pociągiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilak']ja nie dam rady przyjechać do Krakowa:( a może przesyłką konduktorską??[/QUOTE]

A to bezpieczne? :(

Chomiki są do odebrania ze sklepu zoologicznego.... no tak, pewnie nie kupił ich nikt, do rozrodu też nie, to najlepiej sprzedać na pożarcie :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Skopiuję to, co mi misieeek napisała:

"no zabralam do siebie
sa narazie w pokoju siostry

dokupilam jeszcze jedengo rudego ktorego tez mial na sklepie
wiec razem sa 3

porozdzielane
2 narazie w akwariach a jeden w pudle

gosc mowi ze mial ich 8 ale sie pozagryzaly nawzajem
te co teraz wzielam tez sa poobgryzane
i ze laciaty czy tez laciata najwiekszy agresor

teraz czekaja na inny dt lub ds
im szybciej tym lepiej"

Link to comment
Share on other sites

Gandzia mam dwie klatki do wypozyczenia, jeśli dałabyś rade po nie podjechać do Olkusza i od razu zabrać chomiki byłoby super. Ja bym je na upartego mogla zawieźć do Krakowa (mówie i o klatkach i o chomikach.;) ) z tym,że busem. Ale za ciepło teraz nie jest i nie chciałabym żeby się maleństwa pochorowały itp. więc lepiej by było gdyby zawiozł je ktoś bardziej mobilny.

Link to comment
Share on other sites

czyli w weekend chomiczki będą już w Krakowie, tak?? dostałam informację o osobie, która przynajmniej raz w miesiącu jeżdzi na trasie Warszawa- Kraków - Warszawa za chwilę spróbuję się z nią skontaktować i może uda się odebrać chomiczki i przywieźć je do mnie do Wawy:)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie znajdzie się transport samochodem moge je zawieźć do Krakowa w sobote koło 10-11 ,ale tak jak mówiłam busem więc to może być dla nich troche nie bezpieczne.
I zostaje jeszcze kwestia kto je w Krakowie odbierze (wraz z klatkami) oraz czy [B]emilak[/B] weźmie wszystkie 3 chomiki czy tylko 2..
Swoją drogą jeszcze by się przydało aby ktoś mi je do Olkusza dostarczył bo niestety nie moge z rana w sobote podjechać do missieek żeby je odebrać..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...