Jump to content
Dogomania

Koń z rekracji prośba o pmoc w rozwiązaniu sprawy


ninoi

Recommended Posts

a wiec dawno nie pisalam i niestety to co napisze pewnie wiekszosci z was wyda sie ,,kolejnym wyskokiem dziewczynki ktora chce miec konika" z jednej strony to jest to prawda, chce tego konia kupic, bo wiele mu zawdzieczam. A sprawa wyglada tak, obtarcie znajomy wet okreslil czerniakiem, po dokladnym obejrzeniu zdjec - bo zwykle obtarcie tak nie wyglada.
Niestety facet zmienia co chwile zdanie, jednej osobie mowi ze konia sprzeda, a drugiej mowi ze nie sprzeda.
A ja mam dosyc glupia prozbe, zwiazku z tym iz facet mnie pamieta i twierdzi ze ,,mi go nie sprzeda". Rodzice powiedzieli zebym sama cos wymyslila bo oni nie pomoga, czy ktos by mogl mi pomoc w nastepujacy sposob- mam numer do faceta, ktos kogo on nie zna, moglby zadzwonic i sie zapytac czy oferta jest aktualna?
Probowalam zalatwic sprawe przez kolezanke ktora tam pracuje jako instuktor i ona powiedziala to samo -facet co dziennie ma inne zdanie na ten temat.
A do tego sam stracil konia- w zeszlym tygodniu padl na serducho jego arab :-( lubilam go i moze facet jak zobaczy ze ma zainteresowanie ,,znowu" ktoryms koniem bedzie w koncu chcial go sprzedac?

Głupie to wszystko, wiem! Ale inaczej nie wiedzialam jak wyrzucic to co mi leży w głowie i zajmuje cale dnie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Takie trochę pytanie z innej beczki: czy możecie mi powiedzieć coś więcej o koniu ARCHY? ( Imię matki? Ojca? ) Czy też jest do wykupu z tej stajni? Pytam, bo to prawdopodobnie koń mi znany jako źrebak.Jako dwu-trzylatek był sprzedany do Wawy po ujeżdzeniu. Prawdopodobnie była z nim klaczka śląska Huba, gniada.
czekam na info, zależy mi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...