Jump to content
Dogomania

Witam !!!


juna

Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników i przyjaciół oraz szczęśliwych posiadaczy psiaków Cane Corso!!!! Ja mieszkam w domu z 2 córeczkami i 2 suniamu CC. Pozdrawiam. Jestem nowa na tym forum i może przeoczyłam tematy z przywitaniami, ale ja WITAM SERDECZNIE!!!!!:lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rzeczywiście to forum o CC jakoś nie cieszy się zbytnią popularnością - jak widać!!!!!!!!To chyba z powodu ograniczeń czasowych - nie można być tu i tam..... Już kilka razy próbowałam innych zachęcic, ale zrobiłam to niestety trochę nieudolnie, bo o mały włos nie zostałam zbanowana..... Pozdrawiam - Ela, Szon i Amanda

Link to comment
Share on other sites

Oczy - to wrażliwy temat u CC - szczególnie, jezeli zauwazam problemy, to wtedy pędem do okulisty. Jest b. dobry w W-wie, którego śmiało mogłabym polecić, ale do Krakowa, hmm troszkę daleko. Jeśli jednak, to mogę podać nr. tel. Pozdrawiam, Ela, Szon i Amanda

Link to comment
Share on other sites

Hej okazało sie ze to problem 3powieki ponoc to czesty problem u cc.Narazie tak dla utrzymania higieny kilka razy dziennie przemywamy kroplami z wiesiołkiem za dwa tygodnie idziemy do weta na czyszczenie 3 powieki zabieg wykonuje sie w narkozie.Dzis Ramzes został zaszczepiony dzis rowniez p wsciekliznie chociaz on wogole wsciekły jest:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...