Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

[quote name='Imbir1']jutro Ewcia coś wstawię, teraz już ide spać bo Menrzuś już na 3 wątkach mnie obgaduje:evil_lol::cool3: różowy mu się nie podoba:mad::evil_lol:

Miłych snów wszystkim życzę, a specjalnie dla Menrzusia tych z wisienkami:diabloti:;)[/quote]


Już ja Ci dam wisienki :errrr:

Dobrej nocki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']ech, same ograniczenia mi wprowadzasz i zakazy:cool3: nic nie mogę skrzydeł rozwinąć, a muszę się uczyć latać:cool3::diabloti:[/quote]


Jakie znów ograniczenia?? Masz wolną rękę :diabloti: Z tym lataniem to będzie ciężko po takiej ilości czekolady :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj po parku biegali nasi zawodnicy z Widzewa:cool3: (chyba młodsza kadra), za pierwszym okrążeniem Imbir ich pogonił (widocznie za wolno biegali), musiałam go wziąść na smycz, przy drugim okrążeniu yglądało to już tak: bigli zawodnicy, później Imbir z Rokim i ja z Łukaszem za nimi, poprostu bomba:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']wczoraj po parku biegali nasi zawodnicy z Widzewa:cool3: (chyba młodsza kadra), za pierwszym okrążeniem Imbir ich pogonił (widocznie za wolno biegali), musiałam go wziąść na smycz, przy drugim okrążeniu yglądało to już tak: bigli zawodnicy, później Imbir z Rokim i ja z Łukaszem za nimi, poprostu bomba:cool3:[/quote]

To trener powinien Was wynająć, a chłopaki nie tylko kondycję, ale i szybkość by poprawili :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']wczoraj po parku biegali nasi zawodnicy z Widzewa:cool3: (chyba młodsza kadra), za pierwszym okrążeniem Imbir ich pogonił (widocznie za wolno biegali), musiałam go wziąść na smycz, przy drugim okrążeniu yglądało to już tak: bigli zawodnicy, później Imbir z Rokim i ja z Łukaszem za nimi, poprostu bomba:cool3:[/QUOTE]

Julia... bys Ty wiedziala, jakim ja kiedy fanem Widzewa bylam... za czasow jak grali z Legia o mistrzostwo Polski... jak jeszcze Majak, Citko, Terclecki tam grali, a trenerem byl Smuda... Jak przegrywali to siedzialam przed tv poubierana w koszulki i skarpetki klubowe i plakalam :-(
Ale czlowiek kiedys glupi byl :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Danusia12']To trener powinien Was wynająć, a chłopaki nie tylko kondycję, ale i szybkość by poprawili :evil_lol:[/quote]
heh, Imbir jeszcz jak biegni za nimi to szczeka:diabloti:
[quote name='Kate I Luka']Julia... bys Ty wiedziala, jakim ja kiedy fanem Widzewa bylam... za czasow jak grali z Legia o mistrzostwo Polski... jak jeszcze Majak, Citko, Terclecki tam grali, a trenerem byl Smuda... Jak przegrywali to siedzialam przed tv poubierana w koszulki i skarpetki klubowe i plakalam :-(
Ale czlowiek kiedys glupi byl :evil_lol:[/quote]
Wow:-o, Kasia ale wiedza:cool3:
Na dziennych studiach w jednej grupie byłam z Boguszem z Widzewa. Mieliśmy darmowe ejścówki na stadion (oj działo się:evil_lol:) a jeśli chodz o nawiedzonego Citko, to jako zawodnik ok. ale facet do pogadania przy piwku, to poprostu załamka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...