Jump to content
Dogomania

Hasz gryziony i przeganiany przez inne psy.. JUŻ W SWOIM DOMKU :)


Wala2006

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki dzis lub jutro wizyta przedadopcyjna u Hasza.Domek wydaje sie super ale wiadomo trza go zinwigilowac;)
Wizyte zrobi Abrakadabra .

jak wszystko wyjdzie ok z wizyta Hasza to pojechalby wlasnie Hasz,Rambo(ewentualnie gdyby jakims cudem znalazl juz dom panstwo chetnie przeygarna Misie), i jechalby tez ALf.
ich domki sa sprawdzone.

trzymajcie kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

AGata,SOnia nie nie dla Hasza dl Gacusia

Has zjedzie do Warszawy.Dzias Abrkadabra sprawdzila domek i jest pod bardzo pozytywnym wrazeniem.

Mlodzi ludzie,maja malenka sunie Kropke z Palucha.

Wiec Hasz jedzie:) Tylko dziewczyny czy zostal wykastrowany?to wazne bo ta sunia nie byla jeszcze sterylizowana.

trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

Tia tov super ,ze tak powiedzieli jej;)domek na Hasza czeka niecierpliwie:)
trzymam kciuki z aten piatek.wyslalam dane adoptujacych Toli.

Tolu moglabys przeslac adres Pani od Alfa naszemu kochanemu kierowcy ?bo ona nie baedize w stanie odebrac go przy C.H Arkadie tak jak Pani Hsza i Ramba(lub Misi jak ramba nie bedzie).

Tia ja jestem ciekawa skad ta Pani wynalazla Hasza co dzwonila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']

Tia ja jestem ciekawa skad ta Pani wynalazla Hasza co dzwonila?[/QUOTE]


Nie mam pojęcia ale była bardzo zła że go nie dostanie i jeżeli Hasz nie pojedzie w ten piątek to ona zaadoptuje go w sobote, nawet nie wiem jakie będzie miał warunki i wgl.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki bo przyszla Pani Hasza czyta jego watek i w razie gdyby ta pani naprawde chciala Hasza i sprawdzilibysmy dokladnie ten domek to moze zaadoptowac Gacusia zeby obydwa psiaki skorzystaly.....no ale tylko jesli sprawdzimy ten domek co jest malo pradopodobne bo juz w piatek transport.
tylko czy macier numer do tej babki z Poznania co chce Hasza i tylko Hasza?i kto by ja sprawdzil?
i vzy Gacus jest wykastrowany?

no ale wiadomo nie mozemy decydowac pochopnie zeby Hasz w koncu bez domku nie zostal jak jej sie odwidzi:(

Link to comment
Share on other sites

Ta pani ma niby dzwonić w sobotę a jak nie zadzwoni to klapa.
Nie mamy z nią żadnego kontaktu i nawet nikogo nie ma do sprawdzenia domku, kto wie czy by się wogóle zgodziła na takie coś.Moim zdaniem Hasz powinien trafić do tej pani w Warszawie, domek sprawdzony, transport załatwiony...
A Hasz powinien trafić do porządnej właścicielki i kochającego domu.
Gacusiowi pewnie też coś niedługo znajdziemy, Gacek nie jest wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

Tez tak mysle Tia.skoro z babka nie ma kontaktu.

z reszta przyszla Pani Hasza w zyciu nie zgodzilaby sie wydac go do niesprawdzonego domku.
Ja mam juz na oku domek dla Gacka w sumie.W piatek idzie tam na wizyte przedadopcyjno-prezentacyjna Agata,SOnia

a domek ktory czeka na Hasza jest naprawde super:)
Pani jest w nim zakochana.Jest tez pod wielkim wrazeniem tego co robimy dla psiakow na dogo.Pewnie niedlugo tez sie zarejestruje;)i bedziemy mieli ciagle swiezutkie wiesci z haszowego zycia:)

i nowego dogomaniaka z wielkim sercem w naszych szeregach:)

Czeka na Haszunia.Milosci od pierwszego wejrzenia:)


ale sie ciesze.

postaram sie tez wciagnac na dogo pania od Ramba i Alfa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...