Jump to content
Dogomania

Spodkało mnie największe szczęście jakie w ogóle mogło mnie spodkać!!! :)


Nova22

Recommended Posts

Faktycznie teraz bardzo żałuję, iż nie zacytowałam twoich wypowiedzi, bo obraziłaś nimi osoby posiadające Yorki bez rodowodu nazywając Psy "zwykłymi kundlami", wytykając błędy ortograficzne, sugerujac, że jesteśmy osobami ciężkomyślącymi, itd. Zmęczona i znudzona już jestem tą jałową polemiką:oops:, więc zostawiam dalej temat bez komentarza...ah szkoda gadać...aczkolwiek zawsze będę reagowała na chamskie komentarze i wszelkiego rodzaju ataki, czy to w realu, czy na forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paputki. ok jesteś genialna, idealna, masz najwspanialsze psy na świecie, jesteś doskonałą polonistka, wyszytko wiedzącym chodzącym ideałem. Racja nie pasujesz tu bo ja i osoby ktore mnie wspierają sa nic niewarte i nie mają za grosz wiedzy o rodowodach jak i o zasadach pisowni polskiej, tak można odebrać twoje posty! :angryy: a jeśli chodzi o te tak bardzo rzucające sie w oczy błedy to musze ci powiedzieć ze ja często pisze szybko nie patrząc na klawiature stąd te byki i myśle że większość osób tak ma!

Link to comment
Share on other sites

Witam,
dawno sie tu nie pojawialam - nawet zagladalam z rzadka.

Podobnie jak [B]paputki[/B] zaczelam czytac ten topik z powodu niespotykanego tytułu.:oops2:
Pozwolcie, ze zacytuje kilka slow bez przypisywania ich do nick'ow osob, bo poniekad nie jest to wazne (dla istoty tego, co chce przekazac) kto to napisal.

Uwazam, ze na forum nie dzieje sie dobrze...


[quote]Żal serce ściska kiedy kogoś tak bardzo się atakuje na forum,przeciez tu taka wspaniała atmosfera panuje i są sami cudowni ludzie gotowi pomóc kiedy jest jaiś problem.[/quote]
Taaaaaaaaaaaaa... swietnie, ze atmosfera jest taaaaaaaaaka mila i cudowna.
Jednak coraz mniej osob chce to forum czytac i coraz mniej ludzi tu w ogole pisze - a jesli ktos doprawdy ktos chce cos powiedziec ciekawego i w sposob KULTURALNY, aczkolwiek czasami dosadny (i slusznie!) to pojawiaja sie takie komentarze:
[quote]Nie lubie takich przemadrzalcow, ignorantow,ktorym wydaje sie ze wiedza wszystko i wszystko moga narzucac innym.[/quote][quote]
wiesz gdybym zaczynala ,znaczy chciala kupic yorka i nic na jego temat nie wiedzial bardzo bym nie chciala posluchac Twoich rad, bo niektore sa wrecz szkodliwe.
[/quote]

Rady sa po to by je wysluchac i weryfikowac w odniesieniu do swojej sytuacji, a nie przyjmowac wszystko doslownie!!! Ignorant mowisz? ...hmmm duzy tupet!!! :crazyeye:
Wielu znawcow nie pozwala sobie na krytyke innych, bo sami uwazaja, ze jeszcze wiele nauki przed nimi zanim beda mogli sie autorytatywnie wypowiadac. Osoby majace jednego psa, czesto dopiero miesiac lub dwa widze, ze sa tu najmadrzejsze!!
Poza tym akurat Paulina zostala jakis czas wstecz poproszona o rady i pomoc, z ktorych mozecie lub nie skorzystac i wiecie co osiagacie??? To, ze niedlugo nikt kto cos wie o psach nie bedzie chcial tu udzielac zadnych rad ....po co na wlasna prosbe narazac sie na obelgi???
Troche pokory!
Poza wszystkim moze troche delikatniej ...takie niegrzeczne slowa sa calkowicie niepotrzebne!:shake::
[quote]Jak śmiesz nazywać nasze Psy kundlami - nie-znawczynio rasy York - jak sama zresztą piszesz...Jak możesz podważać miłość Martyny do tej rasy, itd! To po prostu chamstwo! Żegnam cię![/quote]

Zauwazcie, ze osoby, ktore kiedys nawet tu pisaly, od ktorych kazdy z nas moglby sie czegos nauczyc - bo sa doswiadczone i zyczliwe, juz sie tu nie pojawiaja......


Prawda jest, ze "biedni i uciskani" wlasciciele yorkow bez papierow sprawili miedzy innymi, ze pozostali najczesciej sie tu pojawiajacy wlasciciele yorkow nierodowodowych!!!
Jakis ewenement na dogomanii, ktore jako forum z zalozenia mialo byc kopalnia wiedzy i informacji na temat rasy!!!
[quote]
Myślałam ze jesli ktoś kocha Yorki potrafi też kochać psa ktory nie posiada rodowodu. A z twoich wypowiedzi zrozumiałam ze jeśli moj psiak nie ma tego [COLOR=red]głupiego rodowodu[/COLOR] nie ma prawa być o nim tematów na forum Yorki.
[/quote]
[quote]
Ja tu jestem aby bronić nasze nie rodowodowe pseudo yoreczki-i wrrrrrrrrrrrr wszystkim którzy tak napadają raz jeszcze [COLOR=red]nie szeżmy psiego rasizmu[/COLOR]-pamiętajcie pies zawsze pozostanie psem[/quote][quote]
Skończmy wyliczanki pt. mój ma papiery, a mój nie....poprostu kochajmy to co mamy i szanujmy innych szczęśliwych posiadaczy tych cudnych pieseczków.
[/quote]

...pytaniem jest tylko kto tu juz nie ma sil i jest szykanowany??
Osoby, ktore kupuja sobie pieska od mnozycieli bezpapierowych pieskow w typie yorka, czy osoby chcace cos faktycznie dla rasy zrobic, poswiecajace mnostwo wysilku, czasu i energii by yorkshire terrier w Polsce nie byl tylko malym kudlatym pieskiem do torebki, ktory mnozony bez opamietania zalewa miasta???

Link to comment
Share on other sites

[B]Panula[/B]-zgadzam sie z Tobą absolutnie w tej kwestii, że na tym forum nie dzieje sie dobrze! i wogóle mało kto tu pisze...jestem za udzielaniem rad jak najbardziej, ale w odpowiedni sposób-nie atakując nikogo, nie wyszydzając, kpiąc etc. mój sposób polemiki z paputki był adekwatny do tego co ona napisała na temat naszych psów bez rodowodu i nas-tylko tego nie można niestety juz zacytowac i myslę, że sama nie zdąrzyłas tego przeczytac...a szkoda:oops:, bo miałabys pełny obraz sytuacji! skoro te posty zostały skasowane przez ich włascicielkę, to to chyba o czymś swiadczy...:roll:
jesli na forum pozostali tylko własciciele "zwykłych kundli", to może cos w tym jest, że ci doświadczeni z jakiegos powodu nie sa tu mile widziani, bo np. rania innych, zbyt gwałtownie reaguja na posty nowicjuszy, zbyt agresywnie, poniżając ich etc. może nad tym nalezałoby sie zastanowić...:roll:
a jeśli ktos popełnia błędy ortograficzne w tytułach watków, czy w swoich wypowiedziach, to tez chyba nie powód do wytykania go palcami, wyszydzania etc. w końcu dysgrafia jest powszechna...i co to wogóle za temat do dyskusji jest...
a w ogóle znacznie odbiegamy od tematu wątku i szczerze mówiąc zastanawiam sie czy nie powinien on zostac zamkniety...tak dla swietego spokoju juz...:roll:pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że są właściciele Yorków, którzy rozumieją moje słowa...ja nie chciałam nikogo urazić, bo kocham wszystkie psiaki. Moim celem było wyjaśnienie, że lepiej wziąć kundelka ze schroniska niż za niego płacić, bo jest w typie popularnej lub niepopularnej rasy...A jak ktoś chce psa danej rasy to powinien wziąć (kupić) psa tej rasy!!!! Posty skasowałam ze względu na Martynę. Choć ona tego nie zrozumiała...trudno.
Natomiast nie dziwię się temu, co napisałaś - że nikt tu nie ma ochoty pisać, atmosfera jest paskudna, bo kilka osób zachowuje sie nagannie, a ich teksty są bardzo szykanujące. Ja potrafię napisać "przepraszam", "moim zdaniem", ale tego te osoby nie zauważają, bo zdają się sobie być nieomylnymi. Mam wielką nadzieję, że wasze młodziutkie yorkopodobne pieski nie rozchorują się (a o tym pisałam, przed tym przestrzegałam). Mam też wielką nadzieję, że prawdziwe Yorki i ich hodowcy dadzą sobie radę z zalewem "hodoffców" i psiaków często chorych i kalekich, które widać na naszych ulicach (a niestety nie każdy wie, że York wygląda ciut inaczej). Trzymam za nie kciuki jak zresztą za wszelkiej maści zwierzęta na świecie.
A pies rodowodowy to nie szpan, to po prostu pies danej rasy - z jej cechami wyglądu i charakteru.
Nie jestem polonistką, szkoda, że na tym forum nie dostaje się upomnień za błędy ortograficzne, może nikt by mnie nie posądzał o wszechwiedzę...A te błędy, które wytknęłam nie wypływają z niepatrzenia na klawiaturę...
Dzięki za wsparcie, Yorki są piękne, często oglądam je na wystawach - śliczne psiaki, choć ja wolę I grupę FCI i raczej nigdy nie zdecyduję się na inne psy (no chyba, że kundla ze schroniska, takiego w typie...kundla, hi hi). Szkoda, że nie zajrzałaś tu wcześniej, ile się naprodukowałam, by wszystko ładnie objaśnić, jednak kilka dziewczyn nie umiało tego odczytać, cóż może to kwestia wieku - wszak wiadomo, że nastolatek inaczej odbiera rady i konstruktywną krytykę niż dorosły. Ojoj, gorzej jeśli dorosły odbiera słowa innych ludzi na opak...:lol:
Magda

Link to comment
Share on other sites

[B]paputki[/B]-zapewniam cie, że umiem czytac tekst ze zrozumieniem :lol: (nie tylko ty to potrafisz), choc sugerujesz, że jest inaczej (i nawet już to jest niesmaczne...) ... niestety w swoich skasowanych postach nie opisałaś wszystkiego "ładnie". Nie sposób nawet było odebrać twoich słów na opak, czy to przez nastolatka, czy przez dorosłego, bo bardzo jasno i dosadnie sie wyraziłas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-niunia']paputki. ok jesteś genialna, idealna, masz najwspanialsze psy na świecie, jesteś doskonałą polonistka, wyszytko wiedzącym chodzącym ideałem. Racja nie pasujesz tu bo ja i osoby ktore mnie wspierają sa nic niewarte i nie mają za grosz wiedzy o rodowodach jak i o zasadach pisowni polskiej, tak można odebrać twoje posty! :angryy: a jeśli chodzi o te tak bardzo rzucające sie w oczy błedy to musze ci powiedzieć ze ja często pisze szybko nie patrząc na klawiature stąd te byki i myśle że większość osób tak ma![/quote]

Już ktoś przede mną podpowiadał Ci, że jest błąd w temacie...zrób edytuj i popraw błąd. A jest to temat nawet osobnych dyskusji na forum :-)
Moje psy są najwspanialsze na świecie dla mnie, Twoja nowa suczka (oraz dwa psiaki, które już posiadasz) są najwspanialsze na świecie dla Ciebie. To chyba jasne, prawda???Tak samo dla każdego dogomaniaka ich psiak jest najwspanialszy i najukochańszy - więc nie kumam o co Ci chodziło???Ja pisałam cały czas o psach hipotetycznie, nic nie wspominając o moich - oprócz tego, że były moim marzeniem, które spełniłam oraz że mam psiaka 13 letniego bezrasowca, mieszańca, kundelka (to słowo nie jest chamskie). Nie jesteś nic nie warta, o czym świadczyło to ,że dziś Cię przeprosiłam i wykasowałm najbardziej według Ciebie agresywnego posta (kolejny nie był do Ciebie, tylko wyjaśniał zawiłości uzyskania szczeniąt rasowych). Poza tym dla mnie każdy człowiek jest wiele wart, co Ty wypisujesz kobieto :crazyeye: ???Nie ma ludzi nic nie wartych!!!Chyba masz ostatnio kiepski nastrój, co??
Koleżanki bronią Cię zawzięcie, tylko nie rozumiem przed czym. Same siebie przed czymś bronią , też nie rozumiem...Ja nie wygrażam nikomu "wwrrrr", nie dodaję tego typu obrazków :mad: , nie ubliżam słownie od chamów, ignorantów, nie szykanuję psów jako psów nigdy (martwię się o psy niewiadomego pochodzenia, o ich genetyczne choroby)!!!!!!I proszę tego mi nie wmawiać!!!Ja szykanuję pseudohodowle i zawsze będę to robiła!!!Każdy ma prawo do wyboru takiego szczeniaka jakiego chce!!!Jeśli o niego dba, kocha go i nie rozmnaża bezmyślenie jest to ok. To napisałam. Zaniepokoiło mnie głównie to, że pies miał niby miesiąc, potem Martyna objaśniła, że ma ponad miesiąc.
Naprawdę nie warto wypisywać bzdur - że ktoś jest chamski itd., a nie przyjrzeć sie najpierw sobie...Ja pisze cały czas w tym samym tonie, jestem za stara, he he, na przepychanki w "chamski sposób". Naprawdę nie mam zamiaru więcej tu pisać, ale boli mnie jak traktujecie dobre rady i podpowiedzi (same piszecie "ataki", "szykany" ze strony forumowiczów - nie ja to wymyśłiłam, tylko Wy, a zobaczyłam co wam ludzie pisali wcześniej i niestety mieli świętą rację...). Zrozumcie, że i oni i ja piszemy to wszystko na podstawie jakichś doświadczeń (często przykrych) i wiedzy (często zdobytej na forach, ale i z książek, studiów, pracy)...Nadal pozdrawiam serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]paputki[/B]-ja też nie jestem nastolatką...:lol:...niestety...a wracając do tego jak widzę pasjonującego tematu...nie piszę "bzdur" jak to określiłaś...kiedy pisałaś w wykasowanym przez siebie poście, że nasze psy bez rodowodu to "zwykłe kundle", to dla mnie osobiście jest to chamskie i nic na to nie poradzę...z resztą inne Dziewczyny też to poruszyło...nie przewidziałaś po prostu jak może się poczuć właściciel Psa bez rodowodu kiedy ktoś go tak poniżająco i zdawkowo określa...

Link to comment
Share on other sites

Ja mówię pass, bo jak pisałam już wcześniej to walka z wiatrakami. Chcę tylko podkreślić, że nie obrażałam nikogo...nie padały epitety pod adresem użytkowników...No a już na pewno nie obrażam zwierząt, są dla mnie bardzo ważne (wspieram je, nie zjadam ich i nie chodzę w ich skórze, a moje psy są dla mnie najważniejsze, ale pochylam się też z miłością nad potrąconymi prez samochody, dokarmiam koty i psiaki, daję na nie pieniądze), wszystko co pisałam, a Ty wszystko to przeczytałaś (mam nadzieję, że Ty to zrozumiałaś tak jak chciałam być zrozumianą), miało na celu ochronę zwierzaków. Pozdrawiam. Nadal życząc Martynie samych cudownych dni z jej nową pociechą, niech stanie się dla ciebie naukochańszą suczką!!!
Magda

P.S. Wykasowałam posty, które Martyna uznała za "naciskające" na jej osobę i jej marzenia. Szkoda, że niektórzy nie potrafią wykasować swoich postów...bardzo obraźliwych i pisanych pod wpływem emocji (hormonów??).

Link to comment
Share on other sites

[B]paputki[/B]- posty pisałam adekwatne do twoich (niestety wykasowanych)...
a czy pod wpływem hormonów (ta uwaga ma być swoją drogą "ładna"...)...to nie..bo menopauzy jeszcze nie mam...to ty tu jestes dojrzała kobieta jak pisałaś :lol:


pozdrawiam i przepraszam tych których oburzyły moje posty!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PAPUTKI'] Proponuję dziewczyny udać się po słownik...Spodkało, kłucić, mażyć, szeżyć to nie są słowa na poziomie, uwierzcie mi (nawet nie ma ich w słowniku języka polskiego). To co piszecie i jak piszecie świadczy o Was samych, leciutkie uwagi na temat błędu w tytule wątku (z mojej strony i innych dogomaniaków) nie zostały wysłuchane...[/quote]
Zgadzam się w 100%. Zadbajmy trochę o gramatykę. Ręce opadają kiedy się czyta niektóre posty.
Nie trzeba się śpieszyc , można napisać post w Wordzie, prawda? Może ktos jest dysortografem, niech napisze.
Paputki ma rację, to co i jak piszemy świadczy o nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grubcia'][B]paputki[/B]- posty pisałam adekwatne do twoich (niestety wykasowanych)...
a czy pod wpływem hormonów (ta uwaga ma być swoją drogą "ładna"...)...to nie..bo menopauzy jeszcze nie mam...to ty tu jestes dojrzała kobieta jak pisałaś :lol:


pozdrawiam i przepraszam tych których oburzyły moje posty![/quote]

Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie uważaj, że wszystko co piszę jest adresowane do Ciebie - o hormonach pisałam do Martyny, której zrobiło mi się dziś żal, bo jej posty ukazywały jakąś niską samoocenę...nie wiem czemu??Przeprosiłam ją dziś, skasowałam posta, zaleciłam "podnieść głowę do góry" i cieszyć się spełnieniem marzenia o suczce (nie było tak Martyna??). A te "zwykłe kundle" to mocne naginanie moich słów...pisałam, że pies rasowy to tylko i wyłącznie rodowodowy, a nierodowodowy to kundelek w typie danej rasy. Nie chcę byś czuła się źle (lub ktokolwiek) bo Twój pies nie ma "papierka" jak to ładnie nazywasz (to geny, nie papier). Cieszę się, że jesteś dogomaniakiem, że kochasz swego psa, że o niego dbasz i jest wam razem dobrze. Nigdy bym nie wytknęła palcem żadnego psa, czy na trzech łapach, czy na czterech, czy bez oka, czy bez metryki...Moje posty wynikały z tego, że martwi mnie nakręcanie koniunktury na psy w typie rasy, a nie na rasowe...Wiem, co dzieje się w tkich rozmnażalniach (i pisałam w postach, że nie wszyscy są mnożycielami, czasem suczkę kochają i chcą by miała szczeniaki raz, dwa razy w życiu) Niestety śledzę allegro...chyba dla popsucia własnych nerwów i widzę co tam się wyprawia...Dzięki za przeprosiny, długo oczekiwane - wierzyłam w końcu się zreflektujesz...Ja już dawno powiedziałm pass na takie przepychanki. Nie przeskoczy się pewnych spraw, szkoda moich nerwów, może inni dogomaniacy będą bardziej wytrzymali w tłumaczeniu Wam o co chodzi...:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Alka [/B]- ło matko...zostawmy już tę ortografię...czy ludzie np. nie wykształceni, czy nieoczytani, czy dyslektycy, itd. nie mają prawa tu pisać...przecie to jakiś obłęd...
morze żeczywiśće tżeba zamknonć ten wontek...:razz:
[B]paputki[/B]-myślałam, że to co napisałaś o hormonach i kasowaniu postów było do mnie, bo Martyna nic obrażliwego o tobie nie napisała, a moje posty na pewno tak odebrałaś...sorki, głupio wyszło...ale nie uważam, żebym miała cie za co przepraszać, więc moje przeprosiny są skierowane do tych forumowiczek, które moje wypowiedzi w tonie twoich mogły urazić...ale jestem absolutnie za tym żebysmy zakończyły już ten temat!!! jasne, że możesz wchodzić i oglądać nasze Yorki...tylko jeśli są one kundlami...

Link to comment
Share on other sites

Kobiety -przestańmy juz z tego robić aferę(tak zaraz któraś napisze że nikt afery tu nie siał-hahah)Dziewczyna sie cieszy że w koncu ma (czy tam będzie miała pieska)I naprawde jak dla mnie to juz dośc-Napisała z radością -pochwalić sie że wreszcie...:painting: będzie go mieć,i dajmy juz spokój,teraz pomózmy jej jak tylko będzie miała jakieś pytanka.A co do mojego wrrrrrr-to ja tu nikogo nie strasze -po warczeć sobie nie mozna;).Ja wchodząc tu po raz pierwszy na to forum -zaznaczyłam że mój piesek nie ma papierów-i jakoś nikt mi przykrego słowa nie napisał-a przeciwnie i to mnie skłoniło że zaglądam tu z przyjemnoscią i będe zaglądac-dla mnie nie jest ważne raz jeszcze podkreślam to czy piesek ma papiery-no fajnie no jasne że chciałabym być właścicielką przecudownego rodowodowego pieska czy tam kotka-może kiedyś...Jak na razie mąż za deklarował że nie kupi mi rodowodowego -bo mamy na co pieniadze zbierać-ile ja nocy przepłakałam za jakimś pieskiem żeby tylko mieć-i dostałam mojego Maila.Nie rozgraniczajmy tylko sie do Yorków i kundelków yorko-podobnych-przeciez tak samo sie zachowuje kazdy piesek.Wychodząc z moim pieskeim na spacerki nikt nie pyta sie czy ma rodowód-tylko zachwyca sie tą lwią główką-Kobiety-zakończmy juz to i pomyslmy o tej dziewczynie która sie cieszy a w raz z nią i ja-bo sama z chęcią chciałabym miec jeszcze jedno maleństwo-łózko mam baaardzo duże jak i serducho;) BUZIAKI-I NIE KRYTYKOWAĆ JUŻ-POMAGAĆ-PA:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Co Grubciu gramatyki mamy sie nie czepiać, a ty w każdym wątku beznadziejnie powtarzasz słowa '' zwykłe kundle'' i po co i na co?
Skoro taka jesteś delikatna i wrażliwa, to jak się mają czuć kundelki, skoro tak wielką obrazą dla Was jest to słowo, co? Czy słowo Kudnel jest powszechnym przekleństwam czy czymś w tym rodzaju???? Bo ręce opadają, naprawde....

Teraz kilka słów do ''najmądrzejszych''
Co do ''starej''dogomani to zgodze się z Panulą. Jak tu co po niektórym radzić, skoro pozjadali wszystkie rozumy co?????? Zamiast cieszyć się, że niektórzy doskonali hodowcy radzą Wam jak zając się psem, to wy tylko wyzywać potraficie???? Ja ogromną częsc swojej wiedzy wyniosłem z dogo, poznałem ogrom wspaniałych ludzi z którymi utrzymuje kontakt do dziś i nie raz zostałem wyzwany o to co robie.... podziękowałem, przemyslałem i zrozumiałem
I, że tak powiem....skoro tak się oburzacie, jak Was niektórzy przyjmują na forum TO TU NIE PISZCIE i po sprawie, nikt Wam tu pisac nie każe...no chyba, że się myle :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]grygy[/B]-zakończyłysmy już tę żenujaca dyskusję...ale skoro do tego nawiązujesz...to dla wyjasnienia...określenie - "zwykłe kundle" z gramatycznego punktu widzenia jest ok :lol: i nie jest to moje stwierdzenie, tylko cytat z wypowiedzi forumowiczki, na co wskazuje cudzysłów...cieszę się, że Forumowicze Ci pomogli...mi niektórzy też:loveu:...i mam nadzieję, że tak pozostanie...

Link to comment
Share on other sites

i tu cie strasznie popieram po co nam jakies swistki sama mam 2 yorasy i powiem szczerze ze moja starsza ma 4 kilo wagi choc kupilam ja od babki ktora zajmuje sie tym dlugo to i tak wyrosla nad wszystko ale czy to znaczy ze ja nie kocham alez skad byl to wymarzony york i juz a druga ma teraz 4 miesiace jest z dobrej hodowli a i tak mam boja czy z tego wyrosnie to co powinno ale juz powoli mi przechodzi strach jak ma byc tak bedzie ijuz a na wystawy trzeba miec czas wiec moze kiedys kupie z rodowodem ........

Link to comment
Share on other sites

Już tamten temat został zamkniety?no trudno szkoda a juz sie przedstwiłam pewnie ktos sie przestraszył;) załózmy sobie strone o yorkach ale tak naprawde nie yorkach;) Dziś dzwoniłam po ogłoszeniach za yorkiem -kurcze jak te kundelki sie cenią bez rodowodu!Przeciez można dodac pare złoty i miec z papierami -przesadzają stanowczo!!!a juz suczki-uuuu-to cena jak za papierzastego(podkreslam że nie w celu rozmnażania szukam):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]M-niunia[/B] - skoro ten Twój wątek nie został jednak zamkniety, to chyba możesz tu pisać:roll: co słychać? mam nadzieję, że nie znikniesz z forum i Twoja radośc nie zmalała...:roll:
a więc ile tygodni ma Twój Piesio i kiedy zabierasz Go do domku? jest juz odrobaczony i po jakis szczepieniach?
[B]Karina[/B]-hejka:lol: jak Twoje dzisiejsze rozeznanie w cenach Yorków bez rodowodu...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...