Jump to content
Dogomania

Galeria maleńkiej sznaucerki Nicoli;)


niunka04

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malenstwo szuka cienia [URL]http://img3.imageshack.us/img3/1385/p7050524.jpg[/URL]:cool3: - straszny slodziak :loveu:.
Holly tez zrobila sie juz popielato-brazowa :evil_lol: i pozostaje mi czekac cierpliwie kiedy zacznie jej juz wychodzic okrywowka - mam nadzieje, ze juz niedlugo:lol:.
A kiedy wreszcie zasluzone wakacje:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie pojechały ;) jadą jak my wrócimy :) ktoś musi pilnować zwierzaków i wszyscy naraz nie mogą wybyć :) do stada zwierzów dołączyły dziś pszczoły :) jutro zrobię fotkę to zaprezentuję nowe nabytki, jedna nawet mnie dziś udziabała :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cześć wszystkim;) dzięki że odwiedzacie nasza galerie. Ostatnio nie udzielam się na Dogo bo mi ktoś strasznie pojechal przez co zrobiło mi się przykro no i jakoś nie wchodziłam. Tak ogólem to u nas ok na wakacjach byli rodzice sami jak narazie ja siedzę w domu no choć częściej mnie nie ma. A Nika? Nika jest brązowym sznaucerem śmiechowo wygląda;) Mi się tam podoba. No ale trzeba coś z tym zrobić w końcu. Ogółem chyba się trochę przeziębiła bo się od wczoraj trzęsie i kicha.

Aleksandro no przez to że skopała ją pierwsza groomerka to już kilka razy byliśmy na trymowaniu chyba 3 razy jak się nie myle w tym roku. Ale w przyszłym już będzie rzadziej chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']cześć wszystkim;) dzięki że odwiedzacie nasza galerie. Ostatnio nie udzielam się na Dogo bo mi ktoś strasznie pojechal przez co zrobiło mi się przykro no i jakoś nie wchodziłam. Tak ogólem to u nas ok na wakacjach byli rodzice sami jak narazie ja siedzę w domu no choć częściej mnie nie ma. A Nika? Nika jest brązowym sznaucerem śmiechowo wygląda;) Mi się tam podoba. No ale trzeba coś z tym zrobić w końcu. Ogółem chyba się trochę przeziębiła bo się od wczoraj trzęsie i kicha.

Aleksandro no przez to że skopała ją pierwsza groomerka to już kilka razy byliśmy na trymowaniu chyba 3 razy jak się nie myle w tym roku. Ale w przyszłym już będzie rzadziej chyba.[/QUOTE]

Witajcie dziewczyny:)i jak lepiej Nicolce????Beata a czym Ty się przejmujesz że ktoś Ci pojechał na dogo!!!!daj spokój,trzeba było się odciąć i dalej być z nami ,a nie uciekać!!!oj:shake:

Link to comment
Share on other sites

no ale to było konkretnie o moim psie że jak ja śmiem go sznaucerem nazywać jak bez papierów że jakaś pokraka z jednym uchem stojącym. No nie było miło musiałam to przeżyć jakoś... Sorki...:( a już dziś ją kuruje strasznie dużo śpi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']no ale to było konkretnie o moim psie że jak ja śmiem go sznaucerem nazywać jak bez papierów że jakaś pokraka z jednym uchem stojącym. No nie było miło musiałam to przeżyć jakoś... Sorki...:( a już dziś ją kuruje strasznie dużo śpi..[/QUOTE]
o matko chyba bym takiemu pojechala...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']cześć wszystkim;) dzięki że odwiedzacie nasza galerie. Ostatnio nie udzielam się na Dogo bo mi ktoś strasznie pojechal przez co zrobiło mi się przykro no i jakoś nie wchodziłam. Tak ogólem to u nas ok na wakacjach byli rodzice sami jak narazie ja siedzę w domu no choć częściej mnie nie ma. A Nika? Nika jest brązowym sznaucerem śmiechowo wygląda;) Mi się tam podoba. No ale trzeba coś z tym zrobić w końcu. Ogółem chyba się trochę przeziębiła bo się od wczoraj trzęsie i kicha.

Aleksandro no przez to że skopała ją pierwsza groomerka to już kilka razy byliśmy na trymowaniu chyba 3 razy jak się nie myle w tym roku. Ale w przyszłym już będzie rzadziej chyba.[/QUOTE]

Nie masz się czym przejmować!!!!trzeba było pogonić tę osobę i tyle a nie brać sobie czyjeś głupie gadanie!!!!

Link to comment
Share on other sites

No dokładnie. Ja kocham moją Nikę jaką jest dla mnie jest i zawsze będzie sznaucerem najpiękniejszym prezentem jaki dostałam który daje mi wiele radości. Właśnie poszła na dwór przestało padać to lece jej piłkę porzucam...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...