Jump to content
Dogomania

Dziwny uraz tylnej łapy.Pytanie.


Belert

Recommended Posts

Mam 4 letniego szpica niemieckiego.Psiak jak to psiak tylko zabawa i zabwa , pileczka i pileczka .Od paru tygodni widze jak czasem zapisczy i stoi na 3 łapach.Czasem tez przerywa zabawe i prostuje tylną łapę do tyłu ale nie piszczy.Jak sie ja obmacuje to poza tym ze podaje ja delikatnie nie piszczy ani jej nie wyrywa.Wczesniej nie mial zadnych takich kłopotow.
Weterynarz powiedziała ze naciągnął chyba miesien ale trwa juz to z 4 tyg.Spotkaliscie juz kiedys cos takiego?

Link to comment
Share on other sites

Mój piesek przy chorych stawach tak się wyciągał. Ale to może być wszystko . Ja bym Ci radziła iść do ortopedy bo zwykły wet niewiele Ci powie. Trzeba specjalisty i może
zdięcia .J nie zwlekaj bo przy urazach ortopedycznych każdy dzień się liczy bo można zrobić z pieska kalekę [oczywiście nieświadomie]

Link to comment
Share on other sites

Może masz racje ale jeśli to trwa parę tygodni i pies odczuwa dyskonfort i ból to lepiej sprawdzić u specjalisty . Często tak jest że pies na początku wielu zwichnięć zerwań czy chorób stawów kuleje tylko podczas intęsywnych treningów a przy przeswietleniu lekarz jest zdziwiony że pies jeszcze chodzi tak to żle wygłąda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...