Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Miałaś juz kiedys Jacka Sparrowa i bylo mu chyba dobrze bez Severusa:eviltong:
Ale teraz mi nie byłoby dobrze bez niego :oops:
Ogladałysmy z kuzynką 4 czesci dziś i mało nie puściłam pawia :evil_lol: Ten aktor ZEPSUŁ Seva, w zupełności nie nadaje się by grać tę rolę :mad: Ale ja mam swojego SS, nie tego z filmów, bo nazwać go Snapem to duże niedopowiedzenie :mad: On obok SS nawet nie stał :shake:

http://img164.imageshack.us/img164/347/51895531hg2.jpg
:loveu::loveu::loveu:
I ktoś tu bredził że fotki nie wychodzą :mad:


http://img122.imageshack.us/img122/1158/48168730bo3.jpg
Azulkowa :buzi:

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Ale teraz mi nie byłoby dobrze bez niego :oops:
Ogladałysmy z kuzynką 4 czesci dziś i mało nie puściłam pawia :evil_lol: Ten aktor ZEPSUŁ Seva, w zupełności nie nadaje się by grać tę rolę :mad: Ale ja mam swojego SS, nie tego z filmów, bo nazwać go Snapem to duże niedopowiedzenie :mad: On obok SS nawet nie stał :shake:

http://img164.imageshack.us/img164/347/51895531hg2.jpg
:loveu::loveu::loveu:
I ktoś tu bredził że fotki nie wychodzą :mad:


http://img122.imageshack.us/img122/1158/48168730bo3.jpg
Azulkowa :buzi:

:hmmmm:A to zmienia sytuacje. A mi jest dobrze tak jak jest, bo nikt mi Jego nie ukradnie, a na innym forum moge miec Jego w avie, a w podpisie jeszcze Kogos. :loveu:
Całkiem mozliwe :hmmmm: Ja nie ogladalam, wiec nie wiem.
Jak sie ma dola to i nawet samemu sobie podpis mozna zrobic, moze nie tak twórczo (nie mowie o podpisie na dogo), ale zawsze cos - zreszta co do podpisu to mi sie w zupelnosci znudzily wieczne prosby w proznie.

Posted

I mowimy dobranoc :bye:
Azulkowa wrocila z wieczornej przechadzki po ogrodku, pancia pogapiła w HIC :loveu: NA, a teraz idzie skonczyc Adasia Jebutko czytu czytu. :D

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):

http://img526.imageshack.us/img526/7536/14536869tz2.jpg


Ni mam nic ze świeżych ino kwiatka mam...
Ale jakos mi sie wstawiac nie chce.. Po czo..
Pysio :loveu:

Jak to po co? Dla nas :cool3:

g_o_n_i_a napisał(a):
:hmmmm:A to zmienia sytuacje. A mi jest dobrze tak jak jest, bo nikt mi Jego nie ukradnie, a na innym forum moge miec Jego w avie, a w podpisie jeszcze Kogos. :loveu:
Całkiem mozliwe :hmmmm: Ja nie ogladalam, wiec nie wiem.
Jak sie ma dola to i nawet samemu sobie podpis mozna zrobic, moze nie tak twórczo (nie mowie o podpisie na dogo), ale zawsze cos - zreszta co do podpisu to mi sie w zupelnosci znudzily wieczne prosby w proznie.
Mi tez nikt SS nie ukradnie, wszyscy patrzą pod kątem wygladu aktora który gra jego postać, a niech sobie siedzą w tych mylnych przekonaniach o :loveu::loveu:

Goniu to może pochwalisz się co tam wymodziłaś hmm? :cool3:

Posted

Gonia napisał(a):
Wiesz, ja zmniejszylam Azie juz racje zywniosciową, oszczedzam :eviltong: Tylko ciii... A powaznie mowiac dzisiaj grzebcialam w mojej skarbonce i takiego szoku to jeszcze na mojej paszczy nikt nie widzial - 122zł!:loveu: Moje i tylko moje:p
Jeszcze tylko 2 tygodnie i 6 dni. :cool1:
Dzisiaj tez bylam w mojej szkole rowerkiem :loveu: (ino wczesniej sie zebralam, zeby ktos mi nie mowil, ze nieczynne) no i prosze, bede uczennica klasy I "de" :eviltong: i bede miala 3 kolezanki! Ow! :cool3:
Boski Edo ukał się coś z angielskiego mojego brata. On jest przeciez taki zdolny! :multi: - kot oczywiscie.

Smutam sobie po katach ale czo tam :eviltong: Wpadłam tutaj i prosze kogo spotkałam - wyłącznie moja "dogomaniacką rodzinkę" ktora o nas nie zapomina. Jeżeli moge wtracic to jest malenki plus bo od wczoraj swojego stanu ani nie pogorszylam ani nie polepszylam, bo zaczelo sie od niewinnego dolu we wtorek wieczorem, ktory wczoraj powiekszyl sie ze 4 razy.


Małgorzato, do jakich kroków Ty się posuwasz?! Chcesz, żeby Ci pies z głodu zdechł ?... No nie no, o to Cię nigdy nie podejrzewałam...:shake: :evil_lol:
Uła, 122 zł, niezła sumka :cool3: Ja mam już 100 na sterylkę, ale jeszcze potrzebne mi drugie 100, i 20 na kaftanik, i jeszcze coś, na wizyty...
Trzeba będzie do ojca pojechać [przez Lubenię :razz: ] ale znając życie to dostanę 50 zł, albo i mniej...:lol:

U na jeszcze tylko 1 tydzień i 4 dni :cool1: :multi:
Mamo, aż 3 koleżanki? :lol: I d, mmm...fajno :razz: A ja jestem II ha. :eviltong:
Ja się pytałam, i dalej nie wiem, gdzie Ty się wybierasz do szkoły? Po ilości dziewczyn wnioskuję, że to jakiś mechanik, czy co :evil_lol: :lol:

http://img508.imageshack.us/img508/3294/45106508uf9.jpg
http://img107.imageshack.us/img107/9660/45757824vm2.jpg
Jesooo jakie kochane to pyszczydło mmm :loveu::loveu::loveu::loveu:

http://img526.imageshack.us/img526/7955/16125332ep1.jpg
Co to za NOL [Niezidentyfikowany Obiekt Latający :eviltong:] obok Azy? :evil_lol:
Mniemam, że to smaczek, ale w pierwszej chwili rozpoznać nie potrafiłam :eviltong:

Pozdrawiam;)

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Pysio
Jak to po co? Dla nas
Mi tez nikt SS nie ukradnie, wszyscy patrzą pod kątem wygladu aktora który gra jego postać, a niech sobie siedzą w tych mylnych przekonaniach o
Goniu to może pochwalisz się co tam wymodziłaś hmm?

Biorąc pod uwagę, że fotek zwierza zadnego nie mam to moge jedynie kwiatka wstawić, ale to wieczorkiem. Może...:niewiem:
A ja akurat postacie, ktore zamieszkaly w moim serduchu jakiś czas temu, a niedawno zaczely sie rozpychać nie oceniałam wg "opakowania" tylko wlasnie gry aktorskiej i w ogole charakteru jaki mozna mniej wiecej poznac z ich ról. :loveu: :loveu:
:shock: Niii :shake: Bo cala moja słodka tajemnica wyjdzie na jaw.

basia2202 napisał(a):
czeeeść "Banderosowa":evil_lol: czeeee króweczka i kotecki
noo.. wreszcie są zdjęcia krówkii!! pięknooości a jaką ma paszczę wielką

Basia :multi: :buzi: Ale mi przezwisko wymyslilas hihihi:evil_lol:
Azulka merda ogonkiem, a Edziosław... Umm Edzioslaw jest aktualnie nieobecny, wyszedl rano z domu, a że mial jakies bliskie spotkanie z "przyjacielem" to i lekko ranny - kuleje na przednia łapę:-(. Wrócił pewien koci obywatel, ktory Edzioslawa przesladowal przez kilka dni i Azulkowa musiala wkroczyc do akcji (oczywiscie pod moim nadzorem, bo obcy kot = zabawka, a jeszcze jak mozna ją zepchnąć z siatki to jest w ogole radosc nie byle jaka:razz:) :shake:
Wielka, ale Zuzanka bedzie miala jeszcze wieksza :diabloti: :loveu:

Cambel napisał(a):
Małgorzato, do jakich kroków Ty się posuwasz?! Chcesz, żeby Ci pies z głodu zdechł ?... No nie no, o to Cię nigdy nie podejrzewałam...
Uła, 122 zł, niezła sumka Ja mam już 100 na sterylkę, ale jeszcze potrzebne mi drugie 100, i 20 na kaftanik, i jeszcze coś, na wizyty...
Trzeba będzie do ojca pojechać [przez Lubenię ] ale znając życie to dostanę 50 zł, albo i mniej...

U na jeszcze tylko 1 tydzień i 4 dni
Mamo, aż 3 koleżanki? I d, mmm...fajno A ja jestem II ha. :eviltong:
Ja się pytałam, i dalej nie wiem, gdzie Ty się wybierasz do szkoły? Po ilości dziewczyn wnioskuję, że to jakiś mechanik, czy co :evil_lol: :lol:

http://img508.imageshack.us/img508/3294/45106508uf9.jpg
http://img107.imageshack.us/img107/9660/45757824vm2.jpg
Jesooo jakie kochane to pyszczydło mmm

http://img526.imageshack.us/img526/7955/16125332ep1.jpg
Co to za NOL [Niezidentyfikowany Obiekt Latający :eviltong:] obok Azy? :evil_lol:
Mniemam, że to smaczek, ale w pierwszej chwili rozpoznać nie potrafiłam :eviltong:

Pozdrawiam;)

Śmiem twierdzic, ze ja zmniejszylam, a nie zlikwidowalam Azulkowej posilki :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
Moj cel, na ktory zbieralam kase jakos zanikł, ale czo tam ;)
Przez Lubenie? A moze przypadkiem do Lubenii przez Slocine? :eviltong:
U nas 2 tygodnie i 5 dni :eviltong:
ZST nr 9 w Rzeszowie im. E. Kwiatkowskiego :cool3:
A NOL to smaczek latajacy :eviltong:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):

Śmiem twierdzic, ze ja zmniejszylam, a nie zlikwidowalam Azulkowej posilki :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
Moj cel, na ktory zbieralam kase jakos zanikł, ale czo tam ;)
Przez Lubenie? A moze przypadkiem do Lubenii przez Slocine? :eviltong:
U nas 2 tygodnie i 5 dni :eviltong:
ZST nr 9 w Rzeszowie im. E. Kwiatkowskiego :cool3:
A NOL to smaczek latajacy :eviltong:


W każdym razie oszczędzasz na psie! :mad: :evil_lol:
A jaki to był cel? :razz:
Emm... :hmmmm: Chyba raczej nie :evil_lol:
Tyyylko... :roll: :lol:
Bajer :cool3: TECHNIK ELEKTRONIK/ TECHNIK INFORMATYK /TECHNIK TELEINFORMATYK/TECHNIK MECHANIK ?

:eviltong:

Posted

Cambel napisał(a):
W każdym razie oszczędzasz na psie! :mad: :evil_lol:
A jaki to był cel? :razz:
Emm... :hmmmm: Chyba raczej nie :evil_lol:
Tyyylko... :roll: :lol:
Bajer :cool3: TECHNIK ELEKTRONIK/ TECHNIK INFORMATYK /TECHNIK TELEINFORMATYK/TECHNIK MECHANIK ?

:eviltong:

:evil_lol: Na sobie tez, nie boj nic.
Cel? Hmm dawno i nieprawda :shake:
Szkoda :placz:
Tylko o! :razz: Zawsze lepiej 2tygodnie i 5 dni, niz cale 3 tygodnie :evil_lol: :eviltong:
Technik informatyk :cool1:

ewatr napisał(a):
http://img526.imageshack.us/img526/7955/16125332ep1.jpg
http://img526.imageshack.us/img526/7536/14536869tz2.jpg

bosz Córcia u Ciebie jakieś takie lekkie jedzenie jest :diabloti: że aż lata :crazyeye:
/moze sprzedasz mi patent bo bym chętnie zrzuciła parę kilo ;) /

Mamciu, takie rzeczy to ino na Słocinie :eviltong: :evil_lol:
Psie jedzenie bedziesz wcinac? :crazyeye: Oj Mamcia Mamcia :buzi:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...