Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Wiem, ze nie powinien byc trzymany, ew tylko podtrzymywany. ;-) I to mialam wlasnie na myśli.

Ona jest prawie zawsze niegrzeczna, a ja kofam tą jej niegrzeczność. A ciocia Sylwia i tak nie chce przyjechac :shake:

Burak!! :placz:
Azulkowa to i tak dumnie stoi, nie to co Fizgul :shake::shake:

Co ja mówiłam na temat tego 'nie chce przyjechac'? :mad:

Ćwikła :shake:

Posted

Cambel napisał(a):
http://img399.imageshack.us/img399/5596/98204914ok1.jpg


Jooj, jaki pycholek :loveu:, jak to takiego na łańcuchu można trzymać ?!
A wogóle, to jak można wogóle psa na łańcuchu trzymać... ? :roll: Ech...

Cudne ma pyszczydło :loveu:
Nie mam pojecia jak psa mozna trzymac na łancuchu. :-( A najgorsze jest to, ze on nawet nie jest z niego spuszczany, tylko tyle co ja do niego przyjde, bo wlasciciele ograniczaja sie do napelniania miski, a dzieci maja zakaz do niego zblizania sie, bo od niego wychodzi sie wydrapanym i osikanym od głowy do nog. Wariat.
Mi taki widok tutaj towarzyszy od zawsze. W sasiedztwie jeszcze jest masa psow na łancuchach. My tutaj w okolicy (zanim jeszcze powstaly te nowe osiedla i tak dalej) to bylismy jednymi z pierwszych, ktorzy psa mieli nie na lancuchu. I ludzie dziwotali :shake:







Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Cudne ma pyszczydło :loveu:
Nie mam pojecia jak psa mozna trzymac na łancuchu. :-( A najgorsze jest to, ze on nawet nie jest z niego spuszczany, tylko tyle co ja do niego przyjde, bo wlasciciele ograniczaja sie do napelniania miski, a dzieci maja zakaz do niego zblizania sie, bo od niego wychodzi sie wydrapanym i osikanym od głowy do nog. Wariat.
To samo co miśko :-(
Tyle że miśko przez to że stoi na łańcuchu jest bardzo agresywny do ludzi i zwierząt :-(:-(

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
To samo co miśko :-(
Tyle że miśko przez to że stoi na łańcuchu jest bardzo agresywny do ludzi i zwierząt :-(:-(

Do ludzi nie mam pojecia jak Dzekus sie zachowuje, wiem, ze do mnie ma przyjazny stosunek bo juz nie raz dawalam mu żarełka. Cieszy mordke, doopskiem kręci i jest przeszczęsliwy. Co zwierząt - jest agresywny, na Azę się rzucił z pyskiem. :-( Zero socjalizacji, od samego poczatku stal na lancuchu. Teraz to nawet sasiedzi boja sie go spuszczac, bo jak mowilam konczy sie to obsikaniem z radosci i wydrapaniem nog i rak.

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Azulkowa to i tak dumnie stoi, nie to co Fizgul :shake::shake:

Co ja mówiłam na temat tego 'nie chce przyjechac'? :mad:

Ćwikła :shake:

Hah :eviltong: Dumnie. :shake:
A co mowilas? Nie wiem, juz nie wiem co Ty do mnie gadasz :placz:

Wiesz co? Nadal potwierdzasz ze mamy cos wspolnego - Ty Burak, a ja pochodna od Ciebie ćwikła :evil_lol:


:: FiGa :: napisał(a):


:loveu: :loveu:

matusz5 napisał(a):
biedny piesio:-( na łańcuchu,

powinien być zakaz trzymania psów na łańcuchu...:-(

Powinien, ale co z tego? :-( Ludzie sie usprawiedliwia, ze Dzekuś do dzik, ze atakuje ludzi drapiac ich. :-(

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Do ludzi nie mam pojecia jak Dzekus sie zachowuje, wiem, ze do mnie ma przyjazny stosunek bo juz nie raz dawalam mu żarełka. Cieszy mordke, doopskiem kręci i jest przeszczęsliwy. Co zwierząt - jest agresywny, na Azę się rzucił z pyskiem. :-( Zero socjalizacji, od samego poczatku stal na lancuchu. Teraz to nawet sasiedzi boja sie go spuszczac, bo jak mowilam konczy sie to obsikaniem z radosci i wydrapaniem nog i rak.
Ja od miska zawsze wracam odrapana i obsikana od góry do dołu, tego się uniknąć nie da przy nim :lol: A jedynym psem jakiego Misko toleruje jest Figa, na nią ma ochote :roll:

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Ja od miska zawsze wracam odrapana i obsikana od góry do dołu, tego się uniknąć nie da przy nim :lol: A jedynym psem jakiego Misko toleruje jest Figa, na nią ma ochote :roll:

Czyli normalne zachowanie w takiej nieciekawej sytuacji echh :-( Ale mi to tam nie przeszkadza, skoro mozna sprawić tyle radosci psu.

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Hah :eviltong: Dumnie. :shake:
A co mowilas? Nie wiem, juz nie wiem co Ty do mnie gadasz :placz:

Wiesz co? Nadal potwierdzasz ze mamy cos wspolnego - Ty Burak, a ja pochodna od Ciebie ćwikła :evil_lol:

Idz ty nie widziąłas jak Figowa stoi :shake:

Bo mnie nie słuchasz o :obrazic:

Rodzinka :diabloti:

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Idz ty nie widziąłas jak Figowa stoi :shake:

Bo mnie nie słuchasz o :obrazic:

Rodzinka :diabloti:

Poprosze o zdjęcia :cool3:
Słucham, oj słucham :loveu:
Babciuuuu :buzi:

:: FiGa :: napisał(a):
Ostatnio są problemy z sąsiadka Miska. Skacze do mnie z pyskiem że psa męczę :shake:


http://img463.imageshack.us/img463/6125/56242300xg0.jpg
Jezorek na boku :loveu:

Bo my ludzie psiego swiata jestesmy be, nie wiesz o tym? :shake:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Poprosze o zdjęcia :cool3:
Słucham, oj słucham :loveu:
Babciuuuu :buzi:


Bo my ludzie psiego swiata jestesmy be, nie wiesz o tym? :shake:
Jutro [jeśli bedzie pogoda] postaramy się coś wykombinować :cool3:

Tak, jasne :watpliwy: Własnie widzę.

:crazyeye: Nie mów tak do mnie w miejscach publicznych, zwariowałaś? :-o

No taaa i takich to się w psychiatrykach zamykac powinno :shake:

g_o_n_i_a napisał(a):
Listeczki
To specjalne z dedykacja dla mojego Buraka - co by sie troche usmiechnal do mnie o :cool3:
http://img215.imageshack.us/img215/9114/41181172fs4.jpg
:placz::placz::placz:
Dziekuję!:Rose:
:placz::placz::placz:

:grins::grins::grins:

http://img215.imageshack.us/img215/5259/17122710jq1.jpg
Znowu straszyłaś Azulke ciotką z Grodziska? :mad:

http://img177.imageshack.us/img177/9365/75873539ys2.jpg
O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie :mdleje: Jaki klimacik :loveu:

Motylek piekny :loveu::cool2:
Żywy? :lol:


Dobranoc :buzi:

Posted

:: FiGa :: napisał(a):
Jutro [jeśli bedzie pogoda] postaramy się coś wykombinować :cool3:

Tak, jasne :watpliwy: Własnie widzę.

:crazyeye: Nie mów tak do mnie w miejscach publicznych, zwariowałaś? :-o

No taaa i takich to się w psychiatrykach zamykac powinno :shake:

:placz:
Dziekuję!:Rose:
:placz:

:grins::grins:

http://img215.imageshack.us/img215/5259/17122710jq1.jpg
Znowu straszyłaś Azulke ciotką z Grodziska? :mad:

http://img177.imageshack.us/img177/9365/75873539ys2.jpg
O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie :mdleje: Jaki klimacik

Motylek piekny :loveu::cool2:
Żywy?


Dobranoc :buzi:


To ja cekom!! :cool3:
Cichaj!! :placz:
OOops :oops: Wybacz Babciu Buraczanko :oops: :evil_lol:

No to BA :shake: W ogole jak mozna sie interesowac smierdlawymi psiskami? Błeee :shake:


Burak sie smieje do goni łaaa!!!! :multi: :multi:
Najlepsze w tym aparacie (z innych nie mam okazji tak sobie focić zdjęcia) jest to, że w zależności jak da się go pod światło tak uchwyci na zdjęciu (podobnie z ostrością na zoomie, łapie to co chce buhaha). To jedno, które cytowałaś, że rzekomo ja Azulkowa strasze(JA STRASZĘ?!:placz: ) to było od dołu w gore robione zdjęcie i wyszło jasne. :eviltong: Natomiast to drugie ciemniejsze to było że tak powiem na rowno, a moze nawet bardziej w dół hihi :evil_lol: I takie ciemniejsze z klimacikiem mi sie podobają o (mam takie zdjęcie kwiatuska jeszcze) :loveu: Tylko łocko się wyróżnia :loveu:

A motylek żywy, mam dzieci jako świadków :eviltong:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...