Cambel&Megi Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 http://img399.imageshack.us/img399/5596/98204914ok1.jpg Jooj, jaki pycholek :loveu:, jak to takiego na łańcuchu można trzymać ?! A wogóle, to jak można wogóle psa na łańcuchu trzymać... ? :roll: Ech... Quote
:: FiGa :: Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Wiem, ze nie powinien byc trzymany, ew tylko podtrzymywany. ;-) I to mialam wlasnie na myśli. Ona jest prawie zawsze niegrzeczna, a ja kofam tą jej niegrzeczność. A ciocia Sylwia i tak nie chce przyjechac :shake: Burak!! :placz:Azulkowa to i tak dumnie stoi, nie to co Fizgul :shake::shake: Co ja mówiłam na temat tego 'nie chce przyjechac'? :mad: Ćwikła :shake: Quote
:: FiGa :: Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 http://img63.imageshack.us/img63/8542/92869553hd6.jpg On jest cudny :loveu: Quote
Matusz Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 biedny piesio:-( na łańcuchu, powinien być zakaz trzymania psów na łańcuchu...:-( Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 Cambel napisał(a):http://img399.imageshack.us/img399/5596/98204914ok1.jpg Jooj, jaki pycholek :loveu:, jak to takiego na łańcuchu można trzymać ?! A wogóle, to jak można wogóle psa na łańcuchu trzymać... ? :roll: Ech... Cudne ma pyszczydło :loveu: Nie mam pojecia jak psa mozna trzymac na łancuchu. :-( A najgorsze jest to, ze on nawet nie jest z niego spuszczany, tylko tyle co ja do niego przyjde, bo wlasciciele ograniczaja sie do napelniania miski, a dzieci maja zakaz do niego zblizania sie, bo od niego wychodzi sie wydrapanym i osikanym od głowy do nog. Wariat. Mi taki widok tutaj towarzyszy od zawsze. W sasiedztwie jeszcze jest masa psow na łancuchach. My tutaj w okolicy (zanim jeszcze powstaly te nowe osiedla i tak dalej) to bylismy jednymi z pierwszych, ktorzy psa mieli nie na lancuchu. I ludzie dziwotali :shake: Quote
:: FiGa :: Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Cudne ma pyszczydło :loveu: Nie mam pojecia jak psa mozna trzymac na łancuchu. :-( A najgorsze jest to, ze on nawet nie jest z niego spuszczany, tylko tyle co ja do niego przyjde, bo wlasciciele ograniczaja sie do napelniania miski, a dzieci maja zakaz do niego zblizania sie, bo od niego wychodzi sie wydrapanym i osikanym od głowy do nog. Wariat. To samo co miśko :-( Tyle że miśko przez to że stoi na łańcuchu jest bardzo agresywny do ludzi i zwierząt :-(:-( Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 :: FiGa :: napisał(a):To samo co miśko :-( Tyle że miśko przez to że stoi na łańcuchu jest bardzo agresywny do ludzi i zwierząt :-(:-( Do ludzi nie mam pojecia jak Dzekus sie zachowuje, wiem, ze do mnie ma przyjazny stosunek bo juz nie raz dawalam mu żarełka. Cieszy mordke, doopskiem kręci i jest przeszczęsliwy. Co zwierząt - jest agresywny, na Azę się rzucił z pyskiem. :-( Zero socjalizacji, od samego poczatku stal na lancuchu. Teraz to nawet sasiedzi boja sie go spuszczac, bo jak mowilam konczy sie to obsikaniem z radosci i wydrapaniem nog i rak. Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 :: FiGa :: napisał(a):Azulkowa to i tak dumnie stoi, nie to co Fizgul :shake::shake: Co ja mówiłam na temat tego 'nie chce przyjechac'? :mad: Ćwikła :shake: Hah :eviltong: Dumnie. :shake: A co mowilas? Nie wiem, juz nie wiem co Ty do mnie gadasz :placz: Wiesz co? Nadal potwierdzasz ze mamy cos wspolnego - Ty Burak, a ja pochodna od Ciebie ćwikła :evil_lol: :: FiGa :: napisał(a):http://img63.imageshack.us/img63/8542/92869553hd6.jpg On jest cudny :loveu: :loveu: :loveu: matusz5 napisał(a):biedny piesio:-( na łańcuchu, powinien być zakaz trzymania psów na łańcuchu...:-( Powinien, ale co z tego? :-( Ludzie sie usprawiedliwia, ze Dzekuś do dzik, ze atakuje ludzi drapiac ich. :-( Quote
:: FiGa :: Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Do ludzi nie mam pojecia jak Dzekus sie zachowuje, wiem, ze do mnie ma przyjazny stosunek bo juz nie raz dawalam mu żarełka. Cieszy mordke, doopskiem kręci i jest przeszczęsliwy. Co zwierząt - jest agresywny, na Azę się rzucił z pyskiem. :-( Zero socjalizacji, od samego poczatku stal na lancuchu. Teraz to nawet sasiedzi boja sie go spuszczac, bo jak mowilam konczy sie to obsikaniem z radosci i wydrapaniem nog i rak.Ja od miska zawsze wracam odrapana i obsikana od góry do dołu, tego się uniknąć nie da przy nim :lol: A jedynym psem jakiego Misko toleruje jest Figa, na nią ma ochote :roll: Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 :: FiGa :: napisał(a):Ja od miska zawsze wracam odrapana i obsikana od góry do dołu, tego się uniknąć nie da przy nim :lol: A jedynym psem jakiego Misko toleruje jest Figa, na nią ma ochote :roll: Czyli normalne zachowanie w takiej nieciekawej sytuacji echh :-( Ale mi to tam nie przeszkadza, skoro mozna sprawić tyle radosci psu. Quote
:: FiGa :: Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Hah :eviltong: Dumnie. :shake: A co mowilas? Nie wiem, juz nie wiem co Ty do mnie gadasz :placz: Wiesz co? Nadal potwierdzasz ze mamy cos wspolnego - Ty Burak, a ja pochodna od Ciebie ćwikła :evil_lol: Idz ty nie widziąłas jak Figowa stoi :shake: Bo mnie nie słuchasz o :obrazic: Rodzinka :diabloti: Quote
:: FiGa :: Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Czyli normalne zachowanie w takiej nieciekawej sytuacji echh :-( Ale mi to tam nie przeszkadza, skoro mozna sprawić tyle radosci psu.Ostatnio są problemy z sąsiadka Miska. Skacze do mnie z pyskiem że psa męczę :shake: http://img463.imageshack.us/img463/6125/56242300xg0.jpg Jezorek na boku :loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 :: FiGa :: napisał(a):Idz ty nie widziąłas jak Figowa stoi :shake: Bo mnie nie słuchasz o :obrazic: Rodzinka :diabloti: Poprosze o zdjęcia :cool3: Słucham, oj słucham :loveu: Babciuuuu :buzi: :: FiGa :: napisał(a):Ostatnio są problemy z sąsiadka Miska. Skacze do mnie z pyskiem że psa męczę :shake: http://img463.imageshack.us/img463/6125/56242300xg0.jpg Jezorek na boku :loveu: Bo my ludzie psiego swiata jestesmy be, nie wiesz o tym? :shake: Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 Listeczki To specjalne z dedykacja dla mojego Buraka - co by sie troche usmiechnal do mnie o :cool3: Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 Azisko moje :loveu: (tamten ludź z tyłu to moja siostra, ona tylko ćwiczyła downa) Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 Patrzcie jaka jej glutka zaczeła zwisać :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted July 13, 2007 Author Posted July 13, 2007 I jeszcze motylek :loveu: z fot odzyskanych ;-) Quote
:: FiGa :: Posted July 13, 2007 Posted July 13, 2007 g_o_n_i_a napisał(a):Poprosze o zdjęcia :cool3: Słucham, oj słucham :loveu: Babciuuuu :buzi: Bo my ludzie psiego swiata jestesmy be, nie wiesz o tym? :shake:Jutro [jeśli bedzie pogoda] postaramy się coś wykombinować :cool3: Tak, jasne :watpliwy: Własnie widzę. :crazyeye: Nie mów tak do mnie w miejscach publicznych, zwariowałaś? :-o No taaa i takich to się w psychiatrykach zamykac powinno :shake: g_o_n_i_a napisał(a):Listeczki To specjalne z dedykacja dla mojego Buraka - co by sie troche usmiechnal do mnie o :cool3: http://img215.imageshack.us/img215/9114/41181172fs4.jpg :placz::placz::placz: Dziekuję!:Rose: :placz::placz::placz: :grins::grins::grins: http://img215.imageshack.us/img215/5259/17122710jq1.jpg Znowu straszyłaś Azulke ciotką z Grodziska? :mad: http://img177.imageshack.us/img177/9365/75873539ys2.jpg O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie :mdleje: Jaki klimacik :loveu: Motylek piekny :loveu::cool2: Żywy? :lol: Dobranoc :buzi: Quote
g_o_n_i_a Posted July 14, 2007 Author Posted July 14, 2007 :: FiGa :: napisał(a):Jutro [jeśli bedzie pogoda] postaramy się coś wykombinować :cool3: Tak, jasne :watpliwy: Własnie widzę. :crazyeye: Nie mów tak do mnie w miejscach publicznych, zwariowałaś? :-o No taaa i takich to się w psychiatrykach zamykac powinno :shake: :placz: Dziekuję!:Rose: :placz: :grins::grins: http://img215.imageshack.us/img215/5259/17122710jq1.jpg Znowu straszyłaś Azulke ciotką z Grodziska? :mad: http://img177.imageshack.us/img177/9365/75873539ys2.jpg O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie :mdleje: Jaki klimacik Motylek piekny :loveu::cool2: Żywy? Dobranoc :buzi: To ja cekom!! :cool3: Cichaj!! :placz: OOops :oops: Wybacz Babciu Buraczanko :oops: :evil_lol: No to BA :shake: W ogole jak mozna sie interesowac smierdlawymi psiskami? Błeee :shake: Burak sie smieje do goni łaaa!!!! :multi: :multi: Najlepsze w tym aparacie (z innych nie mam okazji tak sobie focić zdjęcia) jest to, że w zależności jak da się go pod światło tak uchwyci na zdjęciu (podobnie z ostrością na zoomie, łapie to co chce buhaha). To jedno, które cytowałaś, że rzekomo ja Azulkowa strasze(JA STRASZĘ?!:placz: ) to było od dołu w gore robione zdjęcie i wyszło jasne. :eviltong: Natomiast to drugie ciemniejsze to było że tak powiem na rowno, a moze nawet bardziej w dół hihi :evil_lol: I takie ciemniejsze z klimacikiem mi sie podobają o (mam takie zdjęcie kwiatuska jeszcze) :loveu: Tylko łocko się wyróżnia :loveu: A motylek żywy, mam dzieci jako świadków :eviltong: Quote
g_o_n_i_a Posted July 14, 2007 Author Posted July 14, 2007 Idziemy na spacerroo :loveu: Rozkładamy uszka i frry rozpoczynamy szaleństwa hihi :evil_lol: Bo my uwielbiamy skikanie w takich chaszczach :cool3: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.