Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

[quote name='Nerul']Bylam na slocinie- tam w strone Auchan. Głupio mi bylo tak powiedziec Ilonie zeby zadzwonila do ciebie... Bylam z Dżekusiem *__* (walcze o tego psa zeby byl mój). Moze jutro tez bym byla... Co ty na to xD? Aby spacerek?[/quote]
Nie mam pojecia czy bylyscie w moim kierunku, ale do mnie to predzej na Chmelnik niz do Auchan :evil_lol:
Jutro odpadam - w pon. sprawdzian z fizyki i odpytywanko z historii. :shake:

[quote name=':: FiGa ::']A co może nie? :mad: Z tym że mnie zdradzasz juz sie pogodziłam :mad:
[/quote]
Ja? Ja zdradzam? :-o
[quote name=':: FiGa ::']
Ściemniasz :cool1: ...jak cholera :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Nie sciemniam, nie mam zwyczaju sciemniac. :evil_lol:
[quote name=':: FiGa ::']
No jaka pewniara :cool1:[/quote]
Po babce mam tę cechę :multi:
[quote name=':: FiGa ::']
Jednym słowem Aztkowa wybawiona, Gosia zmęczona i gotowa do wstawienia kolejnych pięknych fotek :loveu: Nie mam nic przeciwko :cool3:[/quote]
Azutek wybawiony i nadal gotow do dzialania, gonia także :D
Własnie wrocilam z koszenia ciag dalszy, bo przestalo padac i sloneczko sie na chwileczke pojawilo - caly ogrodek wykoszony :multi: :multi:

ZDJĘCIA? :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='g_o_n_i_a']Ja? Ja zdradzam? :-o [/quote]Wyobraź sobie że czytam Azulkowego fotologa cały czas :mad: I widze co się tu wyrabia :shake:

[quote] Nie sciemniam, nie mam zwyczaju sciemniac. :evil_lol: [/quote]:diabloti::diabloti: :turn-l:

[quote] Po babce mam tę cechę :multi: [/quote]Twoja babka to jakaś kretynka musi byś :-o
:evil_lol:

[quote] Azutek wybawiony i nadal gotow do dzialania, gonia także :D
Własnie wrocilam z koszenia ciag dalszy, bo przestalo padac i sloneczko sie na chwileczke pojawilo - caly ogrodek wykoszony :multi: :multi:[/quote]Goniu a wiesz.. u mnie trawka niewykoszoa :siara:
[quote]ZDJĘCIA? :o[/quote]
Tak zdjęcia :cool3: Biednego misia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wyobraź sobie że czytam Azulkowego fotologa cały czas :mad: I widze co się tu wyrabia :shake:[/quote]
My jestesmy grzeczni, bardzo grzeczni :D :loveu:
[quote name=':: FiGa ::']
:diabloti::diabloti: :turn-l:[/quote]
:placz: :placz:
[quote name=':: FiGa ::']

Twoja babka to jakaś kretynka musi byś :-o
:evil_lol:[/quote]
Moja babcia jest czaczy :loveu: :loveu: :loveu:
[quote name=':: FiGa ::']
Goniu a wiesz.. u mnie trawka niewykoszoa :siara:[/quote]
Chętnie!!!! :multi: :multi:
[quote name=':: FiGa ::']
Tak zdjęcia :cool3: Biednego misia :cool3:[/quote]
Baterie sa padniete, nie chce mi sie ich łądowac. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uch... Ale się nagadałyście :D
[quote name='g_o_n_i_a']
Przynudzam. Całe zycie to samo - przez sms'y, na gadulcu, na Dogo. Coz goopek to goopek
Dzieki... Jakos to bedzie. [/quote]

Kto przynudza to przynudza - na pewno nie Ty :razz:

[quote name='g_o_n_i_a']Czy to krówka mu-mu?
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/274/fa3a9f119a104708.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]

Moja Krówcia mu mu :loveu: :loveu:

[quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/274/b5dec0aa47281bbf.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]

Prawie jak poza wystawowa :razz: Super :D

[quote name=':: FiGa ::']
Co Wy, Rzeszowskie krowy macie z ta cholerą? U Ilonki dziś jest gorąco... jak cholera :evil_lol:
Pamiętasz jak pisałam Ci o wypadku na boisku? to moja reka z którą szłam przez miasto [dodaj jeszcze do tego drugą dłoń, kolano i łokcia z których wypływały podobne struzki krwi ]
[IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4397/40105759je8.jpg[/IMG]

A to końcowt efekt [+ bandaż na kolanie :lol:]
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1022/70468857vs3.jpg[/IMG]
[/quote]

Sylwuś :loveu: Co Ty wyprawiałaś, że tyle bandaży?? :crazyeye: Mi nic nie pisałam - obrażam się :evil_lol: (Żart ;D)


Ale Wy tam mnie naobgadałyście :mad: Ja Wam dam!! JA WAM DAM :-x
Gosiu tyle tam tych fotek Azulki, ale tu jest limit, tak to bym je wszystkie zacytowała :loveu: Jak tam uszko??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Uch... Ale się nagadałyście :D


Kto przynudza to przynudza - na pewno nie Ty :razz:



Moja Krówcia mu mu :loveu: :loveu:



Prawie jak poza wystawowa :razz: Super :D



Sylwuś :loveu: Co Ty wyprawiałaś, że tyle bandaży?? :crazyeye: Mi nic nie pisałam - obrażam się :evil_lol: (Żart ;D)


Ale Wy tam mnie naobgadałyście :mad: Ja Wam dam!! JA WAM DAM :-x
Gosiu tyle tam tych fotek Azulki, ale tu jest limit, tak to bym je wszystkie zacytowała :loveu: Jak tam uszko??[/quote]

My jestesmy gadulki - paskudki. :evil_lol:
PRZYNUDZAM! :p
Nie odzwiedzilas Krowci mu mu! :shake:
Prawie jak wystawowa, gdyby jeszcze łapki tylnie odpowiednio ustawić, zeby "klata" byla taka wypięta, to by bylo czaczy :lol:
Bo Sylwia jest skromna i tylko do goni pisze o swoich wypadkach :p

Uszko dzisiaj lepiej :loveu: Pol dnia spedzilysmy razem, wyczuwalam momenty, gdy ją ucho swędziało, ochranialam w razie trzepania. W porownaniu do tego co bylo wczoraj czy przed wczoraj, to dzisiaj jest pieknie, bo Aza nie jest rzeźnikiem! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']jestem :multi:

spotkalam tylu kochankow ze w g;lowie mi sie nie miesci co jeden to ladniejszy rudy,w kropki,czarny,z kreconym flosem,szorstkim bylo w czym wybierac:eviltong:[/quote]

W KROPKI? :-o O ludu :loveu: :loveu: :loveu: Trzeba bylo mu podać moj numer tel. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przeglądałam sobie Figutkową galeryjkę, tak z ciekawosci. I teraz wiem, kedy to wszystko sie mniej wiecej zaczeło (kiedy w moim serduszku zamieszkala pewna osobka) :loveu: - koniec grudnia. :-)
Była u mnie Patrycja hah :evil_lol:I stwierdzilysmy, ze zakladamy strone zal.pl i tam bedziemy wypisywac jakie niektore osoby z naszej klasy są załosne. :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']My jestesmy grzeczni, bardzo grzeczni :D :loveu:
[/quote]Jassssne :-(:-(:-( .........jak cholera..

[quote]
Moja babcia jest czaczy :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Jak cholera :roflt:

[quote] Chętnie!!!! :multi: :multi:[/quote]Zapraszam :loveu:

[quote]Baterie sa padniete, nie chce mi sie ich łądowac. :lol:[/quote]To Ty je ładujesz osobiście? :crazyeye: to jest własnoręcznie? :crazyeye: To niezła jesteś :cool3:

[quote name='psiulka']Uch... Ale się nagadałyście :D[/quote]Myyy?? A gdzieee... :scared:


[quote] Sylwuś :loveu: Co Ty wyprawiałaś, że tyle bandaży?? :crazyeye: Mi nic nie pisałam - obrażam się :evil_lol: (Żart ;D)[/quote]Jak to nie pisałam Ci co?! :mad: Sklerotyczka :placz::placz:


[QUOTE] Ale Wy tam mnie naobgadałyście :mad: Ja Wam dam!! JA WAM DAM :-x [/QUOTE]:siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Jassssne :-(:-(:-( .........jak cholera..
Jak cholera :roflt:
Zapraszam :loveu:
To Ty je ładujesz osobiście? :crazyeye: to jest własnoręcznie? :crazyeye: To niezła jesteś :cool3:
[/quote]
[quote name=':: FiGa ::']:roflt: Ale wtopa :roflt:[/quote]

Obrażam się! :placz: :placz: :placz:
Nie bedzie zdjęc, nie bede nic pisać o i sie skonczy to szyderstwo z goni :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Przeglądałam sobie Figutkową galeryjkę, tak z ciekawosci. I teraz wiem, kedy to wszystko sie mniej wiecej zaczeło (kiedy w moim serduszku zamieszkala pewna osobka) :loveu: - koniec grudnia. :-)
Była u mnie Patrycja hah :evil_lol:I stwierdzilysmy, ze zakladamy strone zal.pl i tam bedziemy wypisywac jakie niektore osoby z naszej klasy są załosne. :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Typu Andrzej P. :evil_lol: Ploty chodzą po szkole :evil_lol:

[quote name=':: FiGa ::']

Myyy?? A gdzieee... :scared:


Jak to nie pisałam Ci co?! :mad: Sklerotyczka :placz::placz:


:siara:[/quote]

1. Ach te 15 stron wcześniej do tąd :evil_lol:
2. No niby kiedy? :mad:
3. Nie koffam już Was :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Typu Andrzej P. :evil_lol: Ploty chodzą po szkole :evil_lol:
[/quote]
:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Brawo Ilonko, szczegolnie zaslugi mu sie należą za tę koszulę z płomieniami.:roflt::roflt::roflt:
[quote name='psiulka']
1. Ach te 15 stron wcześniej do tąd :evil_lol:
3. Nie koffam już Was :placz: :placz:[/quote]
Cichaj!!
Dlaczego mnie? :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [COLOR=red]Brawo Ilonko, szczegolnie zaslugi mu sie należą za tę koszulę z płomieniami[/COLOR].:roflt::roflt::roflt:

Cichaj!!
Dlaczego mnie? :placz: :placz:[/quote]

:roflt: :roflt: :roflt: [COLOR=red]Powiedz mu, że jest boska :roflt: Zablokował mnie na gadu odkąd Andżela napisała mu że podoba jej się inny :evil_lol: Rozpowiedział wszystkim :roflt: [/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=black]Dlatego Ciebie bo Sylwię też o! :mad: :placz: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']:roflt: :roflt: :roflt: [COLOR=red]Powiedz mu, że jest boska :roflt: Zablokował mnie na gadu odkąd Andżela napisała mu że podoba jej się inny :evil_lol: Rozpowiedział wszystkim :roflt: [/COLOR]

[COLOR=black]Dlatego Ciebie bo Sylwię też o! :mad: :placz: [/COLOR][/quote]
Nie powiem mu, wystarczylo, ze Monika P. powiedziala mu, ze "każdy juz obgadal twoją zajebistą bluzkę", to ją zaraz sciągnął, schrowal do plecaka i wiecej pewnie w niej go nie zobaczymy :roflt::roflt:
No łądnie :placz: Ale ona mnie nie kofa :placz: Z dwojki goopkow, chce zrobic piątke, bez konsutacji ze mną... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...