Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakos nie bylo okazji... Poza tym nie wiadomo czy Dobcia nie będzie musiała "zmienic" lokum (jezeli tak to niedaleko). Ale odbiegam od tego, wciaz mysle, ze uda się to wszystko załagodzić. Suczki razem są od ponad pol roku. Nadal nie ustawily sobie dobrze [COLOR=black]hierarchii - raz niby jest wporzadku, ale nagle Gaja pokazuje, ze tez chce rzadzic, kopuluje na Azorce, zabiera jej jakies przedmioty i dochodzi do kłotni... I znow trzeba sie starac, zeby dziewczynki doszły do siebie i jest ok. [/COLOR]
Nieco winy jest w przeszłosci Gai. Prawodpodobnie mała jest z "chodoffffli" (co widac np. po bardzo naciagnietych sutkach), nie wiadomo w jakich warunkach żyla, przypuszczam, ze nieciekawych... Zapewne Gajka juz nie dawała dobrego zarobku, to ktos ją po prostu przywiazal do płota i miał spokoj... :angryy: Poza tym ona ma uraz, nie potrafi chodzic na ulicy lub kolo ruchliwej drogi, odrazu sie stersuje, wpada w panike, chce uciekac... Unika innych psow, choc w schronisku była bardzo smutna i osowiala - na psy nie reragowala jakos konkertnie... Jak mozna tak skrzwidzic pieska, potraktowac jak przedmiot... :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=deepskyblue]O! Ile chętnych! :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#00bfff]Zdjęcia będą jutro, bo kolezanka przegra mi na płytke. Ależ to był spacer! :evil_lol: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#00bfff]Na poczatku było bardzo fajnie, Aza się rwała do Fabika jak zawsze... Jak byliśmy w polach, to cały czas nam sie linki plątały, znaczy się Azy linka z Fabiana smyczką... I nieraz stawałyśmy w "korku". Moja mała chciała się bawić, kopała gdzie tylko mogła, wreszcie nawet linke zaczela szarpac. :cool3: Fabik jak szalony caly czas za nią latał. Potem, kiedy Aza chciala zaporponowac zabawę Fabikowi i łapą "dziabneła" go po lepku, ten sie wkurzyl (podobno sie nie lubi bawic), wystawil zeby i zaczal gonic Azorkę po polach. Wygladalo jakby chcial ją zjeść ze złosci, a Aza myslala, ze sie bawi. Potem mu przeszlo i znow zaczal biegac za nią. Ale najpiękniejsze w tym wszystkim bylo to, ze moj Azorek zepsul linke!! :placz: Moją (znaczy się jej) 20 metrową, cenną linkę!! :placz: Zgadnijcie co zrobila? Tak się rozbiegła, ze wyrwała karabińczyk i mi poleciala kawalek. I co? I koniec z wolnoscia na spacerkach! :placz: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#00bfff][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a'][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2020/karabinczyk0pr.jpg[/IMG]
Obrazek mowi sam za siebie :([/quote]

Ja conajmiej raz w miesiace kupuje nowy bo czekolady umieja pociagnac, a teraz urzywam takiego jakby do wspinaczek taki jakby w ksztalcie lzy i narazie jest ok;)
[IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/karabin.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a'][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2020/karabinczyk0pr.jpg[/IMG]
Obrazek mowi sam za siebie :([/quote]
o kochana a ja właśnie muszę taki karabińczyk kupić :cool3: linkę mam ale przecież nie będę suni przywiązywać do ogona :lol:

A gdzie Azunia? :-( :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Ja conajmiej raz w miesiace kupuje nowy bo czekolady umieja pociagnac, a teraz urzywam takiego jakby do wspinaczek taki jakby w ksztalcie lzy i narazie jest ok;)
[IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/karabin.jpg[/IMG][/quote]
Kara, a ileż moze kosztować takie "cacko"? Ja innego wyjścia nie widze jak tylko kupić jej taką "łezkę", bo ten wariat zniczy wszystko... To był spacer na obroży, zazwyczaj chodzimy na kolczace, ale odroconej na drugą stronę. Mała mysli, ze metalowa "obrozka" jest beee i tak nie ciagnie... Że też zachciało mi się Ją wziąść na obroży! :placz:
A moze by Maleńkiej kupić szelki zamiast obroży? :cool3:
[B][COLOR=red][U]Drogie Ciotki[/U][/COLOR] - zjdęcia jutro będę po szkole (czyt. po godzinie 16:00), dziękuję za wytrwałośc! :multi: :multi: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Silna dziewucha:crazyeye:[/quote]
Dobrze karmiona! :evil_lol:

[quote name='madzia18sosnowiec']gonia ty dawaj te zdjecia pospieszaj kolezanke bvo ja juz wszystkie paznokcie obgryzłam :cool3: doczeka cie nie moge :lol:[/quote]
Jak pośpieszałam koleżanke, prosząc o chociaz jedno zdjęcie, to poszła sobie z gg... :shake: A ileż ja się namęczyłam, zeby Justyna wziela wreszcie ten aparat, ale jak to mowią - trzeba mięc motywacje, a motywacja była, na zasadzie coś za coś... [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial][U]:evil_lol:[/U] [/FONT][/COLOR]Madziu, nie wiedzialam[/SIZE][SIZE=2], ze az tak tęsknisz za Azorką! :multi: :cool3: [/SIZE][/FONT]
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]trza będzie tipsy naklejać [/B][/I][/quote]
A ja będę mieć wyrzuty sumienia, ze Madzia na tipsy kase wydaje i to wszystko przez Azorkę! :shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Jak pośpieszałam koleżanke, prosząc o chociaz jedno zdjęcie, to poszła sobie z gg... :shake: A ileż ja się namęczyłam, zeby Justyna wziela wreszcie ten aparat, ale jak to mowią - trzeba mięc motywacje, a motywacja była, na zasadzie coś za coś... [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial][U]:evil_lol:[/U] [/FONT][/COLOR]Madziu, nie wiedzialam[/SIZE][SIZE=2], ze az tak tęsknisz za Azorką! :multi: :cool3: [/SIZE][/FONT]

[/quote]

oj juz nie wiedziałaś tam:eviltong: ja po kryjomu codziennie tu zaglądam ale zdjec nowych ni ma cholerka :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Kara, a ileż moze kosztować takie "cacko"? Ja innego wyjścia nie widze jak tylko kupić jej taką "łezkę", bo ten wariat zniczy wszystko... To był spacer na obroży, zazwyczaj chodzimy na kolczace, ale odroconej na drugą stronę. Mała mysli, ze metalowa "obrozka" jest beee i tak nie ciagnie... Że też zachciało mi się Ją wziąść na obroży! :placz:
A moze by Maleńkiej kupić szelki zamiast obroży? :cool3:
[B][COLOR=red][U]Drogie Ciotki[/U][/COLOR] - zjdęcia jutro będę po szkole (czyt. po godzinie 16:00), dziękuję za wytrwałośc! :multi: :multi: [/B][/quote]

Ja to kupiłam w metalowym sklepie za 4zl ;) a sa rozniej wielkosci ja wzielam jak widac dosc duze bo wiem ile te moje czekolady maja sily;)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=deepskyblue]Gonia jest dzisiaj zła!![/COLOR][/B]
[COLOR=deepskyblue][B]Gonia tak bardzo stara sie zalatwic zdjęcia, tyle zalatwiala, zeby Justyna miala motywacje i co? Wredna Justyna mnie "wystawila". No i teraz nikt nie jest zadowolony :placz: :placz: :placz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...