Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz Walentynkowa i Nocna


BLACKDRAGON

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']ja to sie tylko boje jednego - bo walentynkowa jest rozlozona na 2 dni - czesc grup w sobote, czesc w niedziele a na nocnej wsio razem - jak my sie tam pomiescimy ??[/QUOTE]

wsadza wszystkich w jedna hale, zgasza swiatlo i bedzie nocna :evil_lol: i nie bedziecie narzekac ze ciasno, tylko ze ciemno :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

na ich stronce pojawiło sie info o podziale na grupy:

[B]sobota[/B] Godz. 10.00-14.30 Sędziowanie grup FCI:[B] I, II, IX[/B]
[B]niedziela[/B] Godz. 10.00-14.30 Sędziowanie grup FCI: [B]III, IV,V, VI, VII, VIII, X[/B]
no i w nocy sob/nd: [B]I Nocna Wystawa Walentynkowa Bis Godz. 19.00-0.30 Sędziowanie wszystkich Grup FCI[/B]

a obsada podobno tez niedlugo ma byc:) czekamy..:)

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak juz jedziemy to na Nocną tez napewno zgłosze..:) Fazzz będzie debiutował w młodzieży:) Chętnie zabrałabym też i Oceanka, tylko to zależy od tego czy będe jechać z gdyni czy z olsztyna (a to zależy od tego kiedy sie sesja skończy:cool3:). Zwlaszcza że weteranki nie płacą.

No i mam nadzieje uda mi się ściągnąć również mojego TZa (w końcu to Walentynki:diabloti:) i namówic na wystawienie rudzielca;)

Myślę, że na pewno uda się spotkać...:) A goldenki czemu nie wystawiasz:>

Link to comment
Share on other sites

miałam jechac ,ale po przeczytaniu opinii o sedzi w grupie IX chyba sie powaznie zastanowie ,bo sie troszkę zestresowałam.Byłaby to moja pierwsza wystawa w życiu ,ale moja suczka jest dość niufna do obcych ,a przeczytłam opinie ,ze wyleknione pieski ta pani potrafi wycofac z ringu ,ze wystawa u tej sedzi to tylko stracone pieniądze,wiec już sama nie wiem

Link to comment
Share on other sites

Jak wyrzuca wylęknione psy z ringu to chwała jej za to. A między nieufny a wylękniony jest spora różnica. Jeśli masz psa jedynie nieufnego, a zachowuje się przyzwoicie to raczej nikt za to nie wyrzuci, zwłaszcza ze to9ta grupa jak piszesz. zresztą masz 2,5m-ca na prace z pieskiem..to duuuzo czasu;)

A do tego co wyczytasz tutaj czy gdziekolwiek indziej na temat różnych sędziów radziłabym podchodzić z dystansem. Z różnych powodów.
A jak już tak strasznie nie chcesz do tej sędziny jechać do masz w Bydgoszczy w ten weekend przecież 2 wystawy-zgłoś sobie na tą drugą wtedy;)

Link to comment
Share on other sites

A można wiedzieć o jaką rasę chodzi konkretnie? aż mnie zaciekawiło, bo z tego co widzę w rozpiskach to te rasy, które p. Świętoń sędziuje na Walentynkowej, na Nocnej sędziuje już kto inny.. Zresztą to by się wydawało całkiem logiczne;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...