Jump to content
Dogomania

Będę miała Parsonkę??!!


zorina

Recommended Posts

Mam już suczkę Beaucerona jak widać na wizytówce, w styczniu stanę sie szczęśliwą posiadaczką parsonki. Zawsze miałam duże psy więc nie mam doświadczenia w opiece nad kruszynkami. Słyszałam też że russelki nie są lękliwe i nie boją sie dużych ras.
może maci jakieś doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zorina']Mam już suczkę Beaucerona jak widać na wizytówce, w styczniu stanę sie szczęśliwą posiadaczką parsonki. Zawsze miałam duże psy więc nie mam doświadczenia w opiece nad kruszynkami. Słyszałam też że russelki nie są lękliwe i nie boją sie dużych ras.
może maci jakieś doświadczenia?[/QUOTE]
Będziesz mieć Russella a tak mało wiesz o tej rasie?

Link to comment
Share on other sites

tzn wiem tyle ile wyczytałam na forach internetowych i stronach chodowli. No i znam jednego jacka ale to niedobry przykład bo niestety piesek nie ma fajnego życia. Ale chętnie dowiem sie czegoś od ciebie. Oczywiście ogólne info na temat rasy mam. Bardziej chodzi mi o wspominki i wasze doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zorina']tzn wiem tyle ile wyczytałam na forach internetowych i stronach chodowli. No i znam jednego jacka ale to niedobry przykład bo niestety piesek nie ma fajnego życia. Ale chętnie dowiem sie czegoś od ciebie. Oczywiście ogólne info na temat rasy mam. Bardziej chodzi mi o wspominki i wasze doświadczenia.[/QUOTE]
Na przykładzie mojego psa nie powiem Ci wiele, bo nie jest to piesek rasowy, a w typie rasy PRT ;) Popytaj hodowców, pojedź na wystawę psów - tam zawsze o wszystko możesz zapytać. I właśnie podstawowe pytanie - to będzie piesek z rodowodem prawda? :-)

Link to comment
Share on other sites

Tak ale szczerze mówiąc nie jestem zainteresowana wystawianiem psa, w przypadku mojej beauceronki nawet nie pojechałam do związku żeby ją zarejestrować. Bardziej interesuje mnie agility lub freesbe. Mam zamiar z moją Zorą zacząć uczyć sie podstaw tych sportów.
Jaki temperament mają te psy to wiem raczej chodzi o to jaki są w kontakcie z psem który już jest w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zorina']Tak ale szczerze mówiąc nie jestem zainteresowana wystawianiem psa, w przypadku mojej beauceronki nawet nie pojechałam do związku żeby ją zarejestrować. Bardziej interesuje mnie agility lub freesbe. Mam zamiar z moją Zorą zacząć uczyć sie podstaw tych sportów.
Jaki temperament mają te psy to wiem raczej chodzi o to jaki są w kontakcie z psem który już jest w domu.[/QUOTE]
na wystawach chodzi o poznanie psów, nie trzeba koniecznie ich wystawiać ;) zawsze możesz umówić się z najbliższą hodowlą lub pojedynczym właścicielem aby poznać psy, bo wybierac rasę w ciemno to nic dobrego...
z jakiej hodowli planujesz psiaka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...