Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Satrina']Nie mam żadnych zaległości, 20 pln które wisiałam przelałam Marcie kilka dni temu. Chyba, że coś jest o czym nie wiem????[/QUOTE]

[quote name='kora78']to o to chodzilo, wiec juz ok :)[/QUOTE]

No prawie, bo Satrina jesteś zawsze miesiąc do tyłu, za hotel płacimy z góry ;)
Ale nie ma dramatu :D

Link to comment
Share on other sites

Eeeee żadnej premii nie ma, jesteśmy spłukani, bo w końcu robimy ogrodzenie, więc Dusti w końcu z linki zostanie zwolniony. POza tym staruszek trzyma się bardzo dobrze, jak będzie plot zapraszam do odwiedzin:-)Marta a Ty już na l4? Jak masz czas to mam trochę różnych gratów i ciuchów na bazarek-tylko czasu nie mam...

Edited by Satrina
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Satrina']Marta a Ty już na l4? Jak masz czas to mam trochę różnych gratów i ciuchów na bazarek-tylko czasu nie mam...[/QUOTE]

Już na L4, ale czasu jakoś i tak za mało ;)
Ale bazarek własnie zrobiłam wreszcie dla Simona

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245427-P-DRIVY-KUBKI-THERMO-dla-Simona-do-25-07-13r[/URL]

A chcesz mi wysłać zdjęcia fantów? To dołożę do bazaru
Jak coś mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Widziałam miesiąc temu Szilę? Wydaną od was do Wrocławia do dziewczyny ze starszą mamą. Kojarzycie?
Dzisiaj też ją widziałam. Siedziała z pańcią na łączce w parku i się obściskiwały ;) Był jeszcze jeden pies i rower :)

Link to comment
Share on other sites

ooo jeszcze jeden pies :)
oczywiscie, ze Szire pamietamy.

a do Barneja- Jelenia daloby rade na wizyte isc? u studentow, mieszkanie studenckie. dziewczyna go brala. pamietasz?

dzieki Jara za wiesci, obys tylko takie zawsze mogla przynosic :)

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z fb: "
[LIST]
[*][h=5][URL="https://www.facebook.com/gosia.gosia.9406?hc_location=stream"]Gosia Gosia[/URL]
[/h][h=5]UWAGA UWAGA!!!! Proszę o przekazywanie dalej..... w wałbrzychu co mój tymczas zgłasza się do adopcji młoda dziewczyna o imieniu PAULINA, jest niepełnosprawna, ciężko się z nią porozumieć. Ostatnio zgłosiła się po szczeniaka, zawsze sprzedaje tą samą bajkę, że kilka dni temu odszedł jej pies.... byłyśmy.... widziałyśmy.... miała zadbanego szczeniaka.... a dziś dowiaduję się, że dziewczyna przyprowadza psa jako znalezionego do schroniska i jest to już któryś "znaleziony" pies. Rysopis dziewczyny i psa się zgadza, jestem w 99% przekonana, że to ta sama osoba. Uważajcie na psy wyadoptowywane na te okolice!!!! W razie potrzeby więcej info podamy na PW. W dniu jutrzejszym pojedziemy do schronu potwierdzić czy to ten sam piesek którego widzieliśmy u dziewczyny wylądował w schronisku, podamy namiary na tą osobę a jak na złość spisujemy takie dane kandydatów do adopcji i mamy nadzieję, że ta osoba poniesie surową karę!!!!"[/h]



[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

z mojej strony nie.
dzwonic i tlumaczyc : taki maly, czarny... nie ma sensu.


stan Skarpety:

[COLOR=#000000][INDENT][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]881,6
[/COLOR][/SIZE]
+ 159,66zl z Euro

Czyli mamy 1050zl i Misi miesiecznie brak 30zl, Keksowi miesiecznie 230zl, simonowi miesiecznie 260zl= miesiecznie 520zl. Mamy na 2 mce i potem ciemna, czarna D...

[/B]Osobno bazakowalam na kastracje dziekiego kota przychodzacego do mnie na jedzenie, ale nie zrobilam tego dotad.90,50
i 56,5 = 147zl

pisalam kiedys, czy moze to isc na papugi nimfy, jakie mam na dt, wykupilam je z pizzerii, teraz szukam ds.



tu kupilam 4 pakiety ogloszen. za 20zl ze skarpety

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245981-V-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-TANIO-od-3-zł-do-12-08-godz-22-00/page3[/URL]

kizi, slij tam.

[/INDENT]
[/COLOR]

Edited by kora78
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sama ze soba juz pisze. choc i tak rzadko, jak na mnie :D

poszedl wiec simon do ogloszen.

zaplacony keks- 230zl ze skarpety, oraz simon 300zl ze skarpety, plus misia jakies 4-5zl ze skarpety
= okolo 530zl

[COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]no wiec zostalo 300zl wiec nie mamy za co zaplacic, albo keksa, albo simona za miesiac!!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

to chyba bazar cegielkowy trzeba zrobic, ktos ma pomysl?

edit; ja mam. Zrobie bazarek cegielkowy z smiesznymi zdjeciami Simka i Keksa - od jutra mam net w domu wiec moge w koncu cos zrobic.
Dominika dodaj cokolwiek zabawnego tam masz.
W jakich cenach sie takie cegielki robi? 2zl, 5zl?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...