Jump to content
Dogomania

Berlin 01-02.04.2006


asiek

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']a ja tam ciekawa jestem :) inne wystawy niemieckie w tm roku juz miesiac przed wstawami podawaly stawi a tu nic ...[/quote] prawda.... ja narazie mam problem mam jednego psa i dwa zgloszenia haha:lol: fakt ze juz to zglosilam i mam sie zglosic osobiscie do biura ale nie wiem jakim patenetem jedno zgloszenie jest bez polskich liter i poprawne a drugie ma nagle w przydomku cos typu DARK SIDE Tak Wiele Mi*^#$^%%3 teraz pytanie czy taki blad tez bedzie w katalogu w szczegolnosci ze bardzo mozliwe ze bedziemy tam widniec 2 razy chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja zglaszalam psa do jednej klasy a na potwierdzeniu widniala inna no ale pan organizator sam zadzwonil i tlumaczyl dlaczego tak a nie inaczej :) zeby tak w Polsce bylo !![/quote]
to prawda mi pan odrazu szybko odp na maila np super organiacja przedwystawowa zobaczymy jak na samej wystawie bedzie

Link to comment
Share on other sites

My tylko w sobote jestesmy ... a tak wogole jak to jest jezeli sie wygrywa gr w jednym dniu to zostaje sie do nastepnego dnia na bis? tak w niemczech tez jest? organizator wtedy tez musi zapewnic nocleg?
Oczywiscie sa to bardzo dalekie plany bo zeby dojsc az do takiego miejsca to naprawde jest juz wielki sukces;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']My tylko w sobote jestesmy ... a tak wogole jak to jest jezeli sie wygrywa gr w jednym dniu to zostaje sie do nastepnego dnia na bis? tak w niemczech tez jest? organizator wtedy tez musi zapewnic nocleg?
Oczywiscie sa to bardzo dalekie plany bo zeby dojsc az do takiego miejsca to naprawde jest juz wielki sukces;)[/quote]
Tak jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy w związku z panującą ptasią grypą, nie będzie problemów z przekroczeniem granicy z psem? Na jakie przejscia uderzacie?
My mamy bardzo niedobre doświadczenia ze Świecka- nie zostaliśmy przepuszczeni w zeszłym roku na wystawę w Lipsku z naszym bullem !!!
Blaira- jedziesz ze swoim staffikiem- my teraz znowu z bullem i jeszcze staffinką i zastanawiamy się czy psiaków nie zapuszkować w transportery żeby nie rzucały sie tak w niemieckie oczy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALIKANA']Czy w związku z panującą ptasią grypą, nie będzie problemów z przekroczeniem granicy z psem? Na jakie przejscia uderzacie?
My mamy bardzo niedobre doświadczenia ze Świecka- nie zostaliśmy przepuszczeni w zeszłym roku na wystawę w Lipsku z naszym bullem !!!
Blaira- jedziesz ze swoim staffikiem- my teraz znowu z bullem i jeszcze staffinką i zastanawiamy się czy psiaków nie zapuszkować w transportery żeby nie rzucały sie tak w niemieckie oczy :-)[/quote]
Hej a w jakiej klasie startujecie z niunia? My tam nie zamierzamy sie ukrywac ,najwyzej pies bedzie spal pod kocem zreszta nie wiem czy w klatce nie beda jechac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALIKANA']Czy w związku z panującą ptasią grypą, nie będzie problemów z przekroczeniem granicy z psem? Na jakie przejscia uderzacie?
My mamy bardzo niedobre doświadczenia ze Świecka- nie zostaliśmy przepuszczeni w zeszłym roku na wystawę w Lipsku z naszym bullem !!!
Blaira- jedziesz ze swoim staffikiem- my teraz znowu z bullem i jeszcze staffinką i zastanawiamy się czy psiaków nie zapuszkować w transportery żeby nie rzucały sie tak w niemieckie oczy :-)[/quote]
Hm dziwne, my w zeszlym roku bez problemowo tam przekroczalismy granice, jak jechalismy do Berlina. Zreszta tam zawsze przekraczamy granice. Wiesz mozesz tez zamiast do Świecka przekraczac w Słubicach, prez Frankfurt nad Odrą, to jest obok Świecka, wiec zbyt dużo drogi nie zyskujesz:razz:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Hm dziwne, my w zeszlym roku bez problemowo tam przekroczalismy granice, jak jechalismy do Berlina. Zreszta tam zawsze przekraczamy granice. Wiesz mozesz tez zamiast do Świecka przekraczac w Słubicach, prez Frankfurt nad Odrą, to jest obok Świecka, wiec zbyt dużo drogi nie zyskujesz:razz:
Pozdrawiam[/quote]

my przez Slubice pojedziemy - tak jest chyba najwygodniej jadac z poludnia

Link to comment
Share on other sites

My mieliśmy paszporcik i nie wtym był problem, tylko w BULL TERRIERZE.
Powiedziano nam (najpierw po angielsku powiedziano, po kilku dalszych próbach nakrzyczano na nas po niemiecku !), że bulla do Niemiec wwozić nie można.
Orientowaliśmy się potem w tej sprawie i skończyło się na tym, że trafiliśmy na jakiegoś "SSmana" i już. Po prostu pech. Ale nie było to miłe doświadczenie- wzięto od nas dokumenty pokserowano i teraz się śmiejemy, że przy przekraczaniu granicy polsko- niemieckiej zawsze będziemy sprawdzani czy przypadkiem gdzie jakiego bulla nie przemycamy!
A staffinka będzie w młodzieży :-)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALIKANA']My mieliśmy paszporcik i nie wtym był problem, tylko w BULL TERRIERZE.
Powiedziano nam (najpierw po angielsku powiedziano, po kilku dalszych próbach nakrzyczano na nas po niemiecku !), że bulla do Niemiec wwozić nie można.
Orientowaliśmy się potem w tej sprawie i skończyło się na tym, że trafiliśmy na jakiegoś "SSmana" i już. Po prostu pech. Ale nie było to miłe doświadczenie- wzięto od nas dokumenty pokserowano i teraz się śmiejemy, że przy przekraczaniu granicy polsko- niemieckiej zawsze będziemy sprawdzani czy przypadkiem gdzie jakiego bulla nie przemycamy!
A staffinka będzie w młodzieży :-)))[/quote]
No to mam nadzieje ze spotkamy sie na wyborze juniora rasy ;) poza tym pewnie i tak sie spotkamy nas nie ciezko bedzie rozpoznac w katalogu bo mamy typowy przydomek polski :cool3: wiec jak bedziesz miala ochote to przynaj sie na wystawie ze Ty to Ty :)

Link to comment
Share on other sites

Co ja tu czytam?:crazyeye: Myślałam, że gorzej niż przy przekraczaniu granicy z Rosją, to już byc nie może, a tu prosze, psy typu bull się nie podobają:mad:

W takim razie nasz rudasek też pojedzie pod kocem, albo na czas granicy pójdzie do transportera, żeby w oczy się nie rzucał;)

A swoją drogą, to zadziwiające, że skoro nie ma tak jak w Anglii listy ras, których Niemcy nie wpuszczają, to mimo wszystko mogą nie wpuścić:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...