Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UTAAP']Holera, myslalam ze nam sie uda przyjechac, ale teraz wiem, ze za chiny ludowe nie da rady...no nic, bede dzwonic jutro do oddzialu i blagac :roll:[/quote]

Napewno się uda, wystarczy zadzwonić i pogadać - a jak będa kazac to wysłać pisemko :lol:

Link to comment
Share on other sites

to i tak sie związek wykazał, bo mi maila nie wysłali...ale juz duzo wczesniej dzwonilam i mi taka fajna pani powiedziala ze wszystko bedzie ok, ze mam sie nie martwic i podejsc do sekretariatu na wystawie. ja jestem spokojna i zycze wszystkim powodzenia w dodzwanianiu sie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']hmm mi odeslali potwierdzenie elektronicznego zgloszenia ale chyba zadzwonic tez powinnam hmm bede wisiec na telefonie do skutku...[/quote]

Mi wysłali maila z potwierdzeniem bo wysłałam im elektronicznie zgłoszenie, zapłate oraz rodowód.

[QUOTE]zgłoszenie przyjete/entry form accept, Beata Zach[/QUOTE]

więc dzwonic nie będe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A ja to sirota boża nie pamiętam czy dzwoniła, ale trudno nie chce mi się nerwować przez telefon :cool1:

Ciekawa jestem czy jakies staweczki będą :razz:[/quote]

A własnie wystawiasz się w sobotkę czy w niedzielę ?
Acha i mam pytanie to jest na wolnym powietrzu ta wystawa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Jo-Jo

widzimy się !! :lol: ja co prawda wystawiam się w sobotę ale w niedzielę będę kibicowac doziom z Dorotą !!![/quote]


:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Musiałkowa my widzimy się na wystawie? :crazyeye: :crazyeye:
Coś nadzwyczajnego :evil_lol:

Ale czekam czekam i napewno będziemy niedaleko siebie siedzieć bo my zawsze jak Dorotka jest rodzinnie siadamy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...