Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

[quote name='Aimez_moi']I jak On sie czuje Ranias?[/QUOTE]

Ciapek wygląda jak okaz zdrowia. Ma błyszczącą sierść, zaokrąglone boczki i uśmiechnięty pychol. Bryka na spacerkach, ma apetyt. Ćzyli znowu wygraliśmy jakiś czas...Guz jednak rośnie....Piesio jest z nami 7 miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3024/169573dziewczynkapieswi.jpg[/IMG]

[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]Życzę aby święta Wielkanocne przyniosły radość,
pokój oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmacniania ducha.[/B][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

Ciapek ma guza w pęcherzu moczowym.Wyszło na usg, kiedy zaczął sikać krwią. W listopadzie guz zajmował pęcherz, teraz można go już wyczuć przez powłoki brzuszne.Kiedy Ciapuś zaczął kaszleć i tak specyficznie szybko oddychać, wet twierdził,że może są juz przerzuty w płucach. No ale zdjęcie wyszło zamazane, bo Ciapuś ma siłę jak młody koń i nie mogłam go do zdjęcia utrzymać...Dostał antybiotyk, dostaje zastrzyki na duszności. Krwi w siuśkach nie ma, piesio bryka i fika...Oby jak najdłużej...Tak sie cieszyłam,że udało mi się go wydobyć z tego syfu w którym tkwił, a tu takie prognozy....Myślę tylko , że nie będzie umierał z łańcuchem na szyi i w gnoju...ale jak to będzie...tak było nam trudno pożegnać się z naszą Pusią...nie wiem...A ten ogonek na mój widok chodzi mu jak szalony, jakby chciał calą dupcią się cieszyc...przekochany jest....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...