Jump to content
Dogomania

Miecia podbija serca na Śląsku, MA DOM :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj jola. pomoc bedzie potrzebna ale mysle ze w okolicach maja- czerwca. ja juz troszke finansowo kuleje a bedzie trzeba zrobic sterylke:( teraz znow mieci cos sie dzieje. od kilku dni ciagle piszczy, nie umie sobie miejsca znalezc:( chowa sie pod lozko a ze spacerkow mimo ze bardzo spokojnych przychodzi strasznie zmeczona- ciezko oddycha. bylam z nia u weta. temperatury nie ma oskrzela i pluca ok, miala tdrazliwa krtan - ale bya poziebiona. jednak karmy jesc nie chce a zaznaczam ze wsowala od razu cala miske- wiec jej ugotowalam ryz z kurczaczkiem- to zjadla. dzis rodzinka dzwonila ze od rana do teraz ciagl piszczy:( o 17 jade z nia do weta:(

Link to comment
Share on other sites

miecia musi miec sterylke glownieze wzgledu na bardzo zwezona miednice( kosc z 1 strony ma wgnieciona) dla jej bezpieczenstwa musi ja miec- chociaz nawet gdyby byla zdrowa tez bym zrobila. ciagle lekarze. zoopsucholog, teraz znow wizyty u weta:( stala sie nieposluchana wiec i szkolenie i nieststy moj budzet juz powoli zaczyna nie wydalac. oby tylko juz jej przeszlo bo nie moge patrzc jak piszczy a ja nie wiem co jej jest:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiks']Ojejku i co z Miecią?[/QUOTE]
miecia przebadan na krtan leki dostala na 90% ma ciaze urojona i do tego w dupsku jej gra - szaleje w domu. w niedziele mam 1 spotkanie organizacyjne w sprawie jej szkolenia a od 17 kwietnia prawdopodobnie zaczynamy szkolenie moze wtedy troszke bedzie spokojniejsza. narazie nie slucha na polku nic- mozna gadac jak do sciany, do psow leci jak swir wiec mam obawy jak to bedzie wygladalo z innymi psami. no zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam po świątecznym wyjeździe na Mazury [COLOR=silver](znaleźliśmy błąkającą się sunię :-(....).[/COLOR]
[COLOR=black]Hmmm... to piszczenie jest niepokojące :-(... Czyżby jakieś bóle?[/COLOR]
A co do szkolenia - od kiedy poczytałam rady behawiorysty na jednym z wątków jestem pod wrażeniem jak wiele można osiągnąć pracując z psem pod okiem profesjonalisty!
Miecia też na pewno da się okiełznać :-)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Wróciłam po świątecznym wyjeździe na Mazury [COLOR=silver](znaleźliśmy błąkającą się sunię :-(....).[/COLOR]
[COLOR=black]Hmmm... to piszczenie jest niepokojące :-(... Czyżby jakieś bóle?[/COLOR]
A co do szkolenia - od kiedy poczytałam rady behawiorysty na jednym z wątków jestem pod wrażeniem jak wiele można osiągnąć pracując z psem pod okiem profesjonalisty!
Miecia też na pewno da się okiełznać :-)![/QUOTE]
no mam nadzieje ze tak bedzie. pobolewa ja jak zaa bardzo sobie poszaleje owszem wtedy popiskuje, boli tez na zmiane pogody.ale jest to u niej tez wymuszajace nio i ogromne rawdopodobienstwo tej ciazy urojonej. w maju planujemy sterylke. troszke mnie to przeraza bo jak bedzie w narkozie to beda jej robic jeszcze rtg miednicy zeby zobaczyc jak to po operacji wyglada. pytalam o koszty nio to powiem ze chyba bedzie ciezko u mnie nio ale wazne zeby z nia bylo ok. nie wyobrazam sobie miecki wsrod innych psow na tym szkoleniu ale mam nadzieje ze sie milo zaskocze.

Link to comment
Share on other sites

Martus ,problem....
[URL="http://www.dogomania.pl/183302-dwie-mA-ode-amstafki-do-zabrania-z-meliny-pilnie-dt-w-schronie-brak-miejsca?p=14443732#post14443732"]http://www.dogomania.pl/threads/183302-dwie-mA-ode-amstafki-do-zabrania-z-meliny-pilnie-dt-w-schronie-brak-miejsca?p=14443732#post14443732[/URL]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za nieobecnosc ale ostatnio jakos czasu mi brak. wiec tak- jesli chodzi o zdrowko to nie zapeszajac jest w miare ok. ze swirowaniem i szczekaniem masakra szczegolnie wieczorami. mam nadzieje ze jakos to bedzie. szkolenie zaczynamy w sobote o 10 rano. bedzie sie odbywalo w weekendy tzn w sobote i w niedziele po 1,5 godziny a w tygodniu oczywiscie praca z miecia w domku i na spacerach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...