Jump to content
Dogomania

FISTASZEK wyskoczył aż w Alpy!


Bjuta

Recommended Posts

Jestem tak wzruszona, że nie wiem co napisać, a to mi się naprawdę rzadko zdarza! Ania i Jej Mąż są tak cudnymi ludźmi, że chyba są z innej planety! Mają wspaniały kontakt i z Fistaszkiem i z Annie. Widać miłość i porozumienie - to aż lata w powietrzu. A na Fistaszka rzucili czary!!! Widziałam to na własne oczy! Trzy spotkania z psami i Fistaszek biegnie się powąchać!!!! Może nawet pobawić! Nie ma najmniejszej ochoty nikogo dominować! To jest niesamowite!!! A koty na ogół mija obojętnie, czasem pogoni, ale nie zagryza! No jakiś prawdziwy anioł w niego wstąpił! Cudo nie pies!

 

_IGP4129.JPG

 

strasznie nie ostre, bo dla mojego aparatu, to już tam było ciemno

 

_IGP4133.JPG

 

_IGP4138.JPG

 

Annie była w świetnej formie, bo chłodno

 

_IGP4139.JPG

 

_IGP4149.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

...jakby to byly tylko katy, to by bylo dobrze :-) Nie, smieje sie, nie jest tak zle...operka wytrzymie cala noc, a w dzien daje znac, tylko trzeba byc bardzo szybkim :-)  Fistaszek i Annie szybko sie przyzwyczaili do malego prfyrtanca :-) ona ma straszna Energie :-) ale uczy sie od starszych :-) Prawde mowiac, to z nia jak ze szczeniakiem, trzeba ja wszystkiego nauczyc, a Fistaszek daje pozornego nauczyciela, raz ja spamietal, bo mu skakala po glowie, no i teraz ma respekt i wydaje mi sie, ze duzo od niego podglada - nawet niekiedy polozy mu sie w nogi i sie do niego przytula - kochany Fistaszek nie byl tez zly, ze mu roztrzepila  wszystkie jego zabawki (poobgryzala wszystkie nogi, rece, ucha, nosy itd.), w dwoje szarpaja przy jednej zabawce.... a Annie jak tam Annie, woli spokoj i oglada te ich glopoty raczej z daleka :-)

Jechajac na swieta do polski nie liczylam na ta, ze bede z trojka wracac :-)  ...musze przyznac, ze niekiedy jest to troche meczace, szczegolnie przy takim mlodym, energicznym psie, ale bylo/jest to warte, kochamy nasza trojke!!! I dzieki Fistaszkowi, ktory na mala uwarza i ktory jej daje dobry przyklad i ktorego mala "slucha" wszystko idzie o wiele latwiej!!! Fistaszek, to naprwade super pies!!!!

Tez zyczymy wszystkim cudownego roku 2015!!!

Link to comment
Share on other sites

Tez jestesmy ceikawi, czy jej to przejdzie...jak narazie nie, no i nie jest to tylko sikanie, zostawia tez od czasu do czasu prezenty - chyba jej jeszcze nikt nie powiedzial, ze swieta sie skonczyly:-) ...na nastepny miesiac i tak musimy jechac do weterynarza, bo Annie musi miec badania cukru, Fistaszek musi byc strzepiony, a mala ma w tylniej lapie dodatkowy wilczy pazur, ktory chyba bedzie musial byc usuniety, i martwi mnie ten guz na brzuchu, chyba po steryrizacji, bo jest twardy i wydaje mi sie, ze rosnie, no i jak do tego czasu jej te sikanie nie przejdzie, to damy obadac, czy nie ma to innej przyczyny...

Bjuta, wiesz moze, jak sie nazywaly jej male, ciekawilo by mnie strasznie, jak wygladaly, chcialabym zobaczyc na stronie ze schroniska.... 

Nie moge sie tez nachwalic Fistaszkiem - on ma takie dobre serce, no i to chyba on zaadoptowal mala, bo naprwade bardzo o nia dba i strasznie lubi sie z nia wyglupiac!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...naprawde aniol!!!...

...chcielismy sie tez pochwalic tym, ze operka (teraz Emma) sie kapla, ze swieta minely i ze juz presentow nie zostawia!!! ...jak musi to lata w kolko i piszczy!!!

...szybko jej to przeszlo :-) ...wiec trzeba bylo tylko cierpliwosci i czestego wychodzenia na dwor!!! ...sama sie nauczyla i odpatrzyla od starszych, bo mysmy ani raz ja nie skrzyczeli, albo cos - madra dziewczyna ...az mi lepiej, wiedzac, ze to nie mialo jekiejs innej przyczyny!!!

...pomalu jakos sie organizuje zyciem z trzema psami, ze jest coraz to lzej - no i jedno szczescie, ze mam pomocnika aniola Fistaszka!!! - a Emma sie caly czas kleji kolo jego dupy....

Link to comment
Share on other sites

To gratulacje!!! Czyli po prostu nie kumała o co chodzi! :)  Z trójką to musi być wesoło!! Próbuję moich namówić na trzeciego, ale mówią, że mają dwie ręce i że to coś znaczy... No nie wiem! A jak się Annie czuje? Zima jej nie męczy? Wy to pewnie macie tam piękny śnieg!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...