Jump to content
Dogomania

GALERIA - zamknięta !


Nikola & Tina

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikola & Tina']no tak te pająki na mojej bluzce uu
Kamila: Masz pająka
Nikola: Gdzie i zaczynam sie trzepać
Kamila niżej-wyżej
Nikola: o FU!!!
Artur : TAKI DUŻY!!!
ale była bk[/QUOTE]
No tak z nim zawsze mamy bk. Ale już nie będzie takiej beki ale ja nie wytrzymam tak długo. Masakra ja się już uzależniłam od jazdy konnej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']No lubię go ale bez przesady...
No już nie bo mnie rozbudziłaś.
Tak ona chrapię.[/QUOTE]

Ha siedzimy tak do której.. pierwsza padniesz i pujdziesz spać :) A fotel masz.. zamiast krzesła ?
Powiedz jej ze Tina życzy jej miłej nocy chodz sama już śpi.. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']Ha siedzimy tak do której.. pierwsza padniesz i pujdziesz spać :) A fotel masz.. zamiast krzesła ?
Powiedz jej ze Tina życzy jej miłej nocy chodz sama już śpi.. :)[/QUOTE]

Nie myślę że o 24 skończymy chociaż wiesz że ja nie lubię chodzić po domu gdy wszyscy śpią. Ale zobaczymy hmm.. postaram się jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']Nie myślę że o 24 skończymy chociaż wiesz że ja nie lubię chodzić po domu gdy wszyscy śpią. Ale zobaczymy hmm.. postaram się jak najdłużej.[/QUOTE]

Ale po co chodzić po całym domu, jak coś to po pokoju przecież od kompa do lóżka góra 3 metry masz :):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']A jak będzie chcieć mi się pić to muszę iść do kuchni a to już 7 metrów.[/QUOTE]

to weś sobie teraz picia nalej albo zrób tak jak ta : mam tutaj 2 l cole szklanke i słomke :D i właśnie sobie co chwilke pije i jak nie mam dolewam oo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']to weś sobie teraz picia nalej albo zrób tak jak ta : mam tutaj 2 l cole szklanke i słomke :D i właśnie sobie co chwilke pije i jak nie mam dolewam oo :D[/QUOTE]

ale ja mam tylko sok pomarańczowy ale ja go nie lubię. a po gazowanym psi,psi będzie mi się chciało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama & Diana']ale ja mam tylko sok pomarańczowy ale ja go nie lubię. a po gazowanym psi,psi będzie mi się chciało.[/QUOTE]

ty mi sie już chce ...
Ale pójde z mamą heh wchodzi tu co chwile do mnie i woła idz juz spać Nikola :D
Pewnie mnie sprawdza czy na brzydkie strony nie wchodze:roll: o zal jakoś mnie to nie kręci :) a po zatym mam histrie w kompie i nie moge jej usunąć teraz to ja mam ważniejsze sprawy ( pisanie z Kamilą) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']ty mi sie już chce ...
Ale pujde z mamą heh wchodzi tu co chwile do mnie i woła idz juz spać Nikola :D
Pewnie mnie sprawdza czy na brzydkie strony nie wchodze o zal jakoś mnie to nie kręci :) a po zatym mam histrie w kompie i nie moge jej usunąć teraz to ja mam ważniejsze sprawy ( pisanie z Kamilą) :D[/QUOTE]

No a u mnie rodzice śpią. No ba pisanie ze mną jest najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Piszcie o takich rzeczach/sprawach raczej na gadu a nie nabijacie sobie posty/strony ......[/QUOTE]

No ale nie ma o czym gadać a to, że to jest wątek Nikoli i ona wyraziła na to zgodę wiec nie wiem czemu się czepiasz nas, nie myśl, że my tu specjalnie piszemy by nabijać strony bo nam nie zależy na tym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...