Jump to content
Dogomania

Chory,zabiedzony Dog...-Szafir już bezpieczny!Szukamy Domu Stałego


Kasia77

Recommended Posts

[B]Co nieco na rzecz Szafira:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/torby-na-prezenty-talerzyki-spodenki-dla-doga-szafira-kup-teraz-do-15go-11-a-173140/"][B]http://www.dogomania.pl/forum/f99/torby-na-prezenty-talerzyki-spodenki-dla-doga-szafira-kup-teraz-do-15go-11-a-173140/[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tu_ania_tu']Kochani to aukcja na rzecz Szafira. Piekny obraz, wspaniały prezent
[URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=810306126"]Dogi Adopcje (dog niemiecki)- obraz olejny (810306126) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL][/QUOTE]


[quote name='atomoowka_ak']Przepiękny obraz! Zalicytowany :) Powodzenia Szafirku[/QUOTE]
Atomoowka, dzięki wielkie:loveu: , mam nadzieję jednak, że ktoś ci go sprzątnie sprzed nosa:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izulkabu']już się wszystkiego dowiaduję u ludzi jak z wydaniem ze schronu, czy da się jutro.
Byłam dzisiaj w schronisku,rozmawiałam z kierownikiem schroniska,nie bedzie problemu z wydaniem psa,nie bedzie tez opłaty schroniskowej za niego.
Bedzie mozna go zabrac w kazdej chwili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234'][quote name='izulkabu']już się wszystkiego dowiaduję u ludzi jak z wydaniem ze schronu, czy da się jutro.
Byłam dzisiaj w schronisku,rozmawiałam z kierownikiem schroniska,nie bedzie problemu z wydaniem psa,nie bedzie tez opłaty schroniskowej za niego.
Bedzie mozna go zabrac w kazdej chwili.[/QUOTE]

Danka, dziękuję za informację, więc pozostał nam tylko transport :(
Bardzo dziękuję [B]megii1[/B] za ofertę pomocy,kochani jesteście :loveu::loveu::loveu: jednak Szafirek jedzie do hoteliku gdzie znajduje się już jego kolega wyciągnięty z Celestynowa. Będzie tam miał "izolatkę" w ogrzewanym budynku i opiekę weterynaryjną. Sądzę, że to dla zwierzaczków [B]megii1[/B] będzie bezpieczniejsze. Kilometrowo podobnie.

Link to comment
Share on other sites

Szafira trzeba szybciorem ze schronu zabierać, bo oni go tam już na prawdę nie chcą:placz: Podobno dostał jakąś szczepionkę na którą zareagował silną biegunkę (bidula nie dość że chudziak to jeszcze takie coś:shake:). Oficjalnie mówią, że nie uśpią, ale kto wie - przecież bez problemu któregoś poranka może sie okazać, że psa nie ma bo...zdechł.
[B]Błagam, niech już auto wróci do zdrowia, bo bardzo, bardzo go potrzebujemy[/B]

Link to comment
Share on other sites

niestety,na dzień dzisiejszy niczego nie moge obiecac,jutro dalsza cześc naprawy,okazało sie ze jest problem z elektryką :-(
Moze zacznijmy szukać w razie czego innej opcji transportu bo nie moge niczego obiecać a piszecie ze sprawa stała sie pilna.

znalazłam na dogomani osobe która wozi psiaczki,jest z Warszawy,moze sie zapytamy czy mogłaby pomóc jakby co..

[B]Oferuję transport[/B]
Chętnie pomogę w transporcie na dalszych trasach za zwrot kosztów paliwa.
Mieszkam w Warszawie.
Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
lub tel. 698 616 250

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234'] znalazłam na dogomani osobe która wozi psiaczki,jest z Warszawy,moze sie zapytamy czy mogłaby pomóc jakby co..

[B]Oferuję transport[/B]
Chętnie pomogę w transporcie na dalszych trasach za zwrot kosztów paliwa.
Mieszkam w Warszawie.
Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
lub tel. 698 616 250[/QUOTE]

Rozmawiałam. [B]Dziewczyna może pojechać[/B], ale z racji gabarytów psa potrzebowałaby [B]kogoś do pomocy w trakcie przewozu[/B] (pies musiałby jechać na tylnym siedzeniu, a auto bez kraty).
Czy ktoś może nam pomóc????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izulkabu']tu ania tu rozmawiała z dziewczyną :( bez transportera nie da rady, dog za duży pies :( nie podejmie się sama przewozu :( ech....

no to się zdublowałyśmy[/QUOTE]


Pewnie znalazłby się w Warszawie ktoś,kto pożyczyłby transporter?...
Trzeba małego zabierać bo duże szanse,że "odejdzie"....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Pewnie znalazłby się w Warszawie ktoś,kto pożyczyłby transporter?...
Trzeba małego zabierać bo duże szanse,że "odejdzie"....[/QUOTE]

Cholerka.... Tylko to by musiał być ogromny transporter :( ja nie wiem czy są takie gabarytowo na doga :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']I jak wygląda sprawa hoteliku?-udało się załatwić?[/QUOTE]

Hotel owszem jest, jakieś 150 km od Słupsk,tylko koszty z kosmosu - 3 stówy na starcie za podstawowe zabiegi umożliwiające dalsze hotelowanie psa i potem 4 dychy za dobę. Dużo. A wieźć go tam na chwilę po to żeby do Wa-wy potem go ciągnąć?? - to zupełnie nie po drodze jest.
Myślimy, szukamy....
Światełko sie pojawia, zaraz potem gaśnie, ehhhh.....

Link to comment
Share on other sites

zaczyna mi brakować pomysłów :( poruszyłam już niebo i ziemię:placz: Ania zresztą też
Może ktoś zna bliżej hotelik z weterynarzem ? Żeby nie męczyć chłopaka drogą. Poza tym podróż 1000 km dla jednej osoby to chyba tylko dla zawodowego kierowcy ... Bydgoszcz, Trójmiasto, Koszalin...

dziewczyna z Warszawy obliczyła koszt podróży 500 zł :( to miesiąc pobytu w hotelu :(

Boję się że w końcu będzie za późno ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...