Jump to content
Dogomania

Świąteczne prezenty dla naszych psiaków


agabass

Recommended Posts

Jakie prezenty przyszykowaliście dla swoich pupili pod choinką?

Jak macie fotki to wklejać.

Ja dla swoich chłopców, kupiłam całą torbę różnych śmierdzących przysmaków, które ze względu na chorobę dopiero teraz po troszeczku dostają. Co było w torbię już piszę: królicze uszy i cielę, kurze łapki, skóra do czyszczenia zębów, psiowe kiełbaski, kostki wapniowe no i oczywiście coś do zabawy piłka w kolorze różowym, nie wiem dlaczego taka ale co tam - raz mogą mieć i różową :lol: oraz karlie, a kto wie co to jest karlie - zagadka. Jakieś zdjęcia zabawek niebawem wkleję. No i oczywiście przed świętami na urodziny Dablionka - chłopcy dostali krowę brzęczącą z piłką tenisową i piszczącą materiałową piłkę.

Myślę, ze możemy się trochę pobawić i powklejać tu fotki, rzeczy jakie kupujemy swoim pupilom, jak się nimi bawią i jak je pożeraja.

Link to comment
Share on other sites

Moje jak zazwyczaj : wielkie pudło "śmierdzieli" : uszy wieprzowe ( w bonusie też baranie), kurze szyjki wedzone, żwacze i przełyki wołowe i wieprzowe oraz wędzone świnskie noski ( nie pytajcie jak wyglada cirneco gdy tak lata po domu z podwójnym nosem :diabloti: ). No i szczyle podjadają a Agiś na diecie ryżowej patrzy i dostaje depresji ( i chyba nie jest zadowolony :angryy: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Moje jak zazwyczaj : wielkie pudło "śmierdzieli" : uszy wieprzowe ( w bonusie też baranie), kurze szyjki wedzone, żwacze i przełyki wołowe i wieprzowe oraz wędzone świnskie noski ( nie pytajcie jak wyglada cirneco gdy tak lata po domu z podwójnym nosem :diabloti: ). No i szczyle podjadają a Agiś na diecie ryżowej patrzy i dostaje depresji ( i chyba nie jest zadowolony :angryy: )[/quote]
biedny Agiś moje małpiszony też niedawno przeszły taką dietę ale teraz już zdrowe- i zdrowia życzymy Agiemu

Link to comment
Share on other sites

Karenina - z tego co wiem, to Twoje pociechy ciągle dostają tego typu prezenty gwiazdkowe:multi: cudowne masz te psiaki, miałam zaszczyt je poznać i kocham je jak swoje, a zwłaszcza taka jedną laleczkę...:loveu:
wycałuj je i wygłaszcz ode mnie, a Mistera Piranię pozdrów od Rainy'ego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']Karenina - z tego co wiem, to Twoje pociechy ciągle dostają tego typu prezenty gwiazdkowe:multi: cudowne masz te psiaki, miałam zaszczyt je poznać i kocham je jak swoje, a zwłaszcza taka jedną laleczkę...:loveu:
wycałuj je i wygłaszcz ode mnie, a Mistera Piranię pozdrów od Rainy'ego :evil_lol:[/quote]

Mister Pirania dziekuje za podrowienia i obiecuje udziabac Rainiego w ogon i nastepnym razem przy sniadaniu :diabloti:
A specjalnie dla Ciebie niedługo wstawie nowe zdjecia Hrabiny Lulińskiej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Mister Pirania dziekuje za podrowienia i obiecuje udziabac Rainiego w ogon i nastepnym razem przy sniadaniu :diabloti:
A specjalnie dla Ciebie niedługo wstawie nowe zdjecia Hrabiny Lulińskiej :loveu:[/quote]
przekazałam wszystko Rainy'emu, chyba nie była zachwycony...;)
a zdjęć Luleczki wprost nie mogę się doczekać i bardzo proszę o ucałowanie w moim imieniu jej brzuszka - tak jak ja to jej robiłam:loveu: niech wie, że ciocia Iza pamięta o niej!:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][I]skoro mowa o prezentach świątecznych to tutaj pragnę złożyć wszystkim życzenia...[/I][/SIZE]
[IMG]http://www.fultonchain.net/postcards/archive/new_year_birds.jpg[/IMG]

[SIZE=5][COLOR=purple]pozdrowienia dla wszystkich MIŁOŚNIKÓW BASENJI!!!:)[/COLOR][/SIZE]
Iza Wiszniewska
Ypsylon - basenji, greyhound & whippet...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]A ja życzę Wszystkim:[/COLOR][/SIZE]
:lol: współpracy i wzajemnej tolerancji [SIZE=1]drogie panie[/SIZE]
:cool3: jak największej ilości tytułów
:loveu: zdrowia dla piesiaków
:roll: podwojenia populacji basków w Polsce
:mad: udanej współpracy z zagranicą ( ukłon w stronę Hanacka)
:cool1: organizacji dużego spotknia basenji latem

zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...