Jump to content
Dogomania

spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)


e.v.a

Recommended Posts

  • Replies 22k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • e.v.a

    7673

  • Alicja

    1842

  • Medorowa

    1529

  • Paula

    746

Top Posters In This Topic

[quote name='evaxon']:diabloti:

tak:multi:
jestem glupsza niz ustawa przewidziała:evil_lol:
najpierw instalowalam przez kreator ( a w instrukcji bylo to zabronione) wiec wszytsko sie poje.. na kompie :evil_lol: usunelam i potem wpadlam na pomysl ze moze to tak jak z aparatem czyli ja nic nie musialam instalowac pomimo ze mialam plyty:evil_lol: wlaczylam skype podlaczylam kamerke ii... dziala:multi: teraz bede mogla ogladac swojego braciszka:loveu: :evil_lol:


[/quote]

no właśnie po to wymyślili XP by nie trzeba miliona sterowników :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no właśnie po to wymyślili XP by nie trzeba miliona sterowników :diabloti:[/quote]
bo goopki mogli by napisac o tym :evil_lol:

jestem zalamana:placz: Tigra dostala dzis cieczke:placz: a popoludniu ma dyc dogo spotkanko :placz: czemu to zawsze mnie spotyka:placz:
myslicie ze to bedzie bardzo nieodpowiedzialne jak pójdziemy na nie?:roll: :placz: to pierwszy dzien ale pewnie panowe wyczują:placz: :placz: :placz: :placz: tak mi zle z tego powodu:placz: dlaczego dostala tydzien wczesniej:placz: dlaczego??:placz: a za 2h mam egzamin :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']bo goopki mogli by napisac o tym :evil_lol:

jestem zalamana:placz: Tigra dostala dzis cieczke:placz: a popoludniu ma dyc dogo spotkanko :placz: czemu to zawsze mnie spotyka:placz:
myslicie ze to bedzie bardzo nieodpowiedzialne jak pójdziemy na nie?:roll: :placz: to pierwszy dzien ale pewnie panowe wyczują:placz: :placz: :placz: :placz: tak mi zle z tego powodu:placz: dlaczego dostala tydzien wczesniej:placz: dlaczego??:placz: a za 2h mam egzamin :placz:[/quote]
Kciukasy trzymam za egzamin:thumbs::thumbs::thumbs:

Wezmę Bimbrowi Flexi, może nie będzie tak strasznie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']jasne ze beda:loveu: :loveu: :loveu:
Madziu a wiesz ze zamowilam sobie wieksza karte pamieci i teraz jak bede chodzic na spacerki to bedzie owiele wiecej fotkow :loveu: specjalnie dla ciebie:loveu:
[/quote]
Yupi, yupi:bigcool::grab:
[quote name='evaxon'][CENTER]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/2/6de419d30029ae53.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]
[/quote][CENTER]
Hi hi, fajne:evil_lol::evil_lol:
[/CENTER]
[/quote]

A i powodzenia:cool2::cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Kciukasy trzymam za egzamin:thumbs::thumbs::thumbs:

Wezmę Bimbrowi Flexi, może nie będzie tak strasznie:cool3:[/quote]
:evil_lol: jesli Bomber bedzie nachalny to tigra go pogoni:razz:

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I][FONT=Arial][COLOR=red]wow papuzio -tigerkowe fotaski[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Idź na spotkanko ....o i kup tabletki chlorofilowe ...zabijają zapach ;)[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]aaa witanko:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]
ooo a te tablety to gdzie mozna kupic? :razz:

[quote name='dealer']polamania jezyka albo piora na egzaminie..bo nie wiem czy piszesz czy gadasz?:loveu:[/quote]

[quote name='madzia i medor']Yupi, yupi:bigcool::grab:

[CENTER]Hi hi, fajne:evil_lol::evil_lol:[/CENTER]

[/quote]

A i powodzenia:cool2::cool2:[/quote]

[quote name='bonita']Dzień dobry Ewa z psem i rosołem ;)[/quote]

witam dziewczynki:loveu:

egzamin poszedl zle:-( napewno nie zdałam:placz: zabrali mi kalkulatorek i sie jebłam na jakies 5tysiecy :placz: praktycznie cała kalkulacja przyjecia poszła sie jeba..:placz: jestem załamana:placz:
jesli ede miala jeszcze jakis powazny bład lub kilka mniejszych błedow to nie zdam:placz: i za rok poprawka:roll: :placz: tak sie
zestresowalam ze musze na piechote liczyc ze nawet tabliczki mnozenia zapomnialam:placz:

Togra praktyczni enie krwawi:razz: na spacerek ide:multi: a coo.. i tak jej nie zapłodni zaden dzikus:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']

egzamin poszedl zle:-( napewno nie zdałam:placz: zabrali mi kalkulatorek i sie jebłam na jakies 5tysiecy :placz: praktycznie cała kalkulacja przyjecia poszła sie jeba..:placz: jestem załamana:placz:
jesli ede miala jeszcze jakis powazny bład lub kilka mniejszych błedow to nie zdam:placz: i za rok poprawka:roll: :placz: tak sie
zestresowalam ze musze na piechote liczyc ze nawet tabliczki mnozenia zapomnialam:placz:

Togra praktyczni enie krwawi:razz: na spacerek ide:multi: a coo.. i tak jej nie zapłodni zaden dzikus:diabloti:[/quote]
Ewcia nie przejmuj się, a nóż się uda - trzymam kciuki:kciuki::kciuki:
Ja jak miałam egzaminy byłam przekonana, że nie zdam, bo się nawet do nich nie uczyłam - szczerze mówiąc nie zależało mi na nich;) A okazało się całkiem na odwrót;);)

O której spacerek:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Ewcia nie przejmuj się, a nóż się uda - trzymam kciuki:kciuki::kciuki:
Ja jak miałam egzaminy byłam przekonana, że nie zdam, bo się nawet do nich nie uczyłam - szczerze mówiąc nie zależało mi na nich;) A okazało się całkiem na odwrót;);)

O której spacerek:razz:[/quote]
echh no mam nadzieje ze zalicze:placz: :razz:
spacerek okolo 17:30 :cool3: chyba ze Ksia zgubi Julie podrodze:evil_lol:

qrcze gdzie te tablety co Ala pisala mozna kupic? w zwyklej aptece? czy w zoologu ? czy u weta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']echh no mam nadzieje ze zalicze:placz: :razz:
spacerek okolo 17:30 :cool3: chyba ze Ksia zgubi Julie podrodze:evil_lol:

qrcze gdzie te tablety co Ala pisala mozna kupic? w zwyklej aptece? czy w zoologu ? czy u weta?[/quote]
Zaliczysz, zaliczysz:p:p:p

Idź do ozzulkowej i się zapytaj:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ty sie tak tym ezgaminem nie przejmuj....:cool1: [/B]
[B]nie pierwszy i nie ostatni egzamin w zyciu....a pamietaj ze sa wazniejsze sprawy jak Twoje zdowie....[/B]
[B]jesli nie zdasz to najwidoczniej tak miało byc..i gora stwierdzila ze nie czas jeszcze na to abys to zdala...moze musisz jeszcze czegosc sie douczyc czy cos wiecej zrozumiec.....albo zmienic zapatrywania....[/B]
[B]i blagam zeby mnie sie nie załamywac.......:loveu: [/B]


[B]buziaki....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Ty sie tak tym ezgaminem nie przejmuj....:cool1: [/B]
[B]nie pierwszy i nie ostatni egzamin w zyciu....a pamietaj ze sa wazniejsze sprawy jak Twoje zdowie....[/B]
[B]jesli nie zdasz to najwidoczniej tak miało byc..i gora stwierdzila ze nie czas jeszcze na to abys to zdala...moze musisz jeszcze czegosc sie douczyc czy cos wiecej zrozumiec.....albo zmienic zapatrywania....[/B]
[B]i blagam zeby mnie sie nie załamywac.......:loveu: [/B]


[B]buziaki....[/B][/quote]
witaj:multi:

en egzamin byl bardzo wazny:shake: konczacy technikum:shake: mialam dostac dyplom:placz: i byc dyplomowanym technikiem organizacji uslug gastronomicznych :cool1: a tu lipa:roll: ... qrcze a moze jednak zdam...:razz: :razz: :razz:

juz sie nie łamie:multi: we wrzesniu si ezaczne łamac jak sie dowiem czy zdałam czy nie:evil_lol:
a douczyc to ja sie musze liczenia:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']witaj:multi:

en egzamin byl bardzo wazny:shake: konczacy technikum:shake: mialam dostac dyplom:placz: i byc dyplomowanym technikiem organizacji uslug gastronomicznych :cool1: a tu lipa:roll: ... qrcze a moze jednak zdam...:razz: :razz: :razz:

juz sie nie łamie:multi: we wrzesniu si ezaczne łamac jak sie dowiem czy zdałam czy nie:evil_lol:
a douczyc to ja sie musze liczenia:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


[B]NO TO SIE DOUCZYSZ TEGO LICZENIA I POKI CO SIE IE ZAMARTWIAJ NA ZAPAS.....dwa miesiace wakacji przed Toba....na luz prosze wrzucic:loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]NO TO SIE DOUCZYSZ TEGO LICZENIA I POKI CO SIE IE ZAMARTWIAJ NA ZAPAS.....dwa miesiace wakacji przed Toba....na luz prosze wrzucic:loveu: [/B][/quote]
:evil_lol: wrzuce na luz jak juz dotrzemy na spotkanko dogo i sie okaze ze psy nie napastuja Tigierki:diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']czuje że zdasz ten egzamin :diabloti: bo za bardzo marudzisz :diabloti:[/quote]
mam nadzieje.. bo nigdy tego typu projekty nie sprawialy mi trudnosci :razz: :shake: a tu lipa.. zabrali kalkulatorek i Ewa jak bez reki sie poczuła:placz:


togra narazie nie plami :razz: wiec licze na to ze cieczka sie dzisiaj nie rozhuśta:evil_lol: pogoda taka se u nas:razz: straszni eduszno i slona nie ma zabardzo :razz: ojjj burzowo sie robi...
za jakies 15 min idziemy na autobus:multi: kupilam dzis karte 1gb wiec fotek napewno bedzie sporo:razz: :diabloti: słyszysz Madzia bedzie DUUUZO FOTEK:diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon'] słyszysz Madzia bedzie DUUUZO FOTEK:diabloti: :evil_lol:[/quote]

[quote name='evaxon']yes moja droga:diabloti:
qrcze ostatnio bateryjki malo wydajne sa... trza kupic nowe chyba:razz: ale 2 kompleciki sa naładowane :)[/quote]
Bardzo się cieszę:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Bardzo się cieszę:cool1:[/quote]
:grin: fot nie bedzie:grin:

to byl wodny spacer:grin:

im dalej w las tym bardziej padało:grin: mam nawet majtki i stanik mokry a bylam w kurtce przeciwdeszczowej:grin: ale i tak bylo super:loveu: Tigra z autkanie chciala wyjsc spowrotem na deszcz:grin:
teraz spi i warczy ( pewnie Tofiś jej sie sni :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:grin: fot nie bedzie:grin:

to byl wodny spacer:grin:

im dalej w las tym bardziej padało:grin: mam nawet majtki i stanik mokry a bylam w kurtce przeciwdeszczowej:grin: ale i tak bylo super:loveu: Tigra z autkanie chciala wyjsc spowrotem na deszcz:grin:
teraz spi i warczy ( pewnie Tofiś jej sie sni :evil_lol: )[/quote]
Nie ma zdjęć:mdleje::mdleje::mdleje::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...