Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich serdecznie!

Dziekuje Waldku! Mam nadzieje, ze witam Was w odpowiednim miejscu ;)
Nasza 3-miesieczna sunia jest z nami od niedawna, ale pokochalismy ja juz z calego serca. Mala juz zdazyla wprowadzic kilka istotnych zmian w moim zyciu. Nagle zaczelam chodzic na spacery. Okazuje sie, ze dopiero teraz nie mam na nic czasu ;)

Pozdrawiam wszystkich!
Kasia

Link to comment
Share on other sites

Chiciałąm się przywitać :D
A więc niektórzy mogą mnie pamiętać jako Octavie z forum.yorki.prv.pl :)
Teraz nadano mi xsywkę wiewióra :)Mam 10 miesięcznego yorka o imieniu Bajka.Na forum jestem od wczoraj tzn.od 18 sierpinia :D
Pozdrawiam wiewióra,Bajka podaje wszystkim łapkę :D

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Yorkomaniaków , nazywam się Agnieszka a mój psiurek to Minusik-najpiękniejszy na świecie. Forum obserwuję od pewnego czasu i stwierdzam ,że nie tylko ja mam bzika (oczywiście pozytywnego ) na punkcie Yorków. A właśnie -dziś mamy 24.08. i Minusik kończy 16 miesięcy :D Pozdrawiamy
Aga i Minusik

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie nowych "yorkofiołków" :D
Piszcie dużo, dzielcie się swoimi doswiadczeniami i przeżyciami i opisujcie swoje psiaczki :wink:

Aga.. no to uściśnij od nas łapkę Minusikowi z okazji skończenia 16 miesięcy :P (mój Axio 6 wrzesnia skończy już 22 miesiące)
Możesz zdradzić skad takie oryginalne imię dla psinki? Bardzo mi się spodobało 8)

Link to comment
Share on other sites

I już odpowiadam- ponieważ mój mąż nie wiedzieć dlaczego wciąż twierdzi że "pożyczył" :wink: mi pieniążki na kupno naszego Bzyczka i nazwał go od początku Minusik, w końcu pani od której braliśmy naszą rozrabiakę zapytała się o imię (żeby się oswajał z nazywaniem go-bo odbieraliśmy go jak miał 11 tyg) więc podałam Minusik i tak zostało.Nazywamy Go w domu bardzo różnie: Bzyk ( bo jak był mały to "bzykał" wszyskie psy), Perełka (często jak śpi :) ), ale również... Pierdziawka ( bo śmiesznie wygląda jak puszcza bąka- wtedy nawet przy zabawie odwraca główkę ze zdziwieniem zagląda pod ogon).Oj strasznie się rozpisałam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich yorkomaniaków.
Czytam wasze forum juz od dawna ale nie pomyślałam o tym żeby właczyć się do rozmowy.
Od wielu wielu lat marzyłam o yorku jednak stwierdziłam,że zostanie on w sferze marzeń bo zwyczajnie mieszka ze mną pewien kudłaciutki Foster i jestem ogromnie szczęsliwa z tego powodu.
Mam na imię Agnieszka i chętnie podyskutuję z Wami na rózne tematy.
Postaram się wkrótce umieśić fotkę mojego pieska.
Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...