Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daga&Oskar'][quote name='aiwackowska']Witam choć pewnie nie mam jeszcze praw do Waszego forum,ponieważ nie mam jeszcze pieska ,ale mam nadzieję że przy pomocy Waszego forum zakupię i będę mogła do Was dołączyć.
Bardzo tego pragnę.
Agnieszka[/quote]

Agnieszka,
do tego forum mają praw wszyscy ktorzy kochaja pieski tak jak my :)
Skoro chcesz kupic Yorka to jestes tak samo Yorkofiolem jak my. Spedzaj z nami duzo czasu i czytaj jak najwiecej :)[/quote]

Całkowicie zgadzam się z Dagą.
[b]aiwackowska[/b] Serdecznie witamy na Dogomanii! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Urszula']Witam i od razu się przedstawiam. Nazywam się Urszula Nazimek. [/quote]

Witamy na forum :D MaM nadzieje, ze będziesz bawić się dobrze i wiele wniesiesz do forumowego życia:)

[quote name='Urszula']Moi podopieczni to Gaja, Goldi, Stefan, Dudi, Celinka i Jumanji.[/quote]
Wszystkie to Yoreczki ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Urszula']Grygry - oczywiście.....
Jestem yorkofiołem - czy ktoś taki mógłby mieć inne pieski?
Ja w yorki wpadłam po uszy i zawsze gotowa jestem na następnego. :lol:[/quote]

No to napisz coś więcej o psiaczkach swoich, bo ejstem bardzo ciekawy :D

Link to comment
Share on other sites

ja bez was nie mogę już żyć uzależniłam się od was nasze formu jest najleprze full wypas ja mam również owczarka niem i szukałam w forum owczarków różne rzeczy i żadna strona nie jest tak poukładana doinformowana jak nasza jest zajefajna wszystko można na naszej znaleść duże buziaki dla was bo to dzięki wam ona istnieje

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chciałabym umieścić zdjęcia moich zwierzaków ale to chyba jeszcze dla mnie za trudne.... kiedyś się nauczę .Jeśli chcecie zobaczyć moje psiaki zapraszam na stronę [url]http://www.clarus.prv.pl[/url]
Nie ma tam Jumanji bo na razie chciałabym żeby została niespodzianką. Mogę tylko powiedzieć, że jest moim najładniejszym zwierzątkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldek2']Urszula
Bardzo mi miło, że witasz nas na swojej stronie www wirusem[/quote]

:o :o :o :o :o
no nie żartuj?! Buuu czyli to ''coś mnie złapało, bo musiałem kompa resetować :-? pewnie dlatego :(

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak mam inaczej zareagować.
Prowadzę sporo stron www i jakoś do tej pory nikt mi nie zarzucił, ze prowadzę hodowle wirów lub innego robactwa.
Jeszcze sie nie znamy masz dopiero 6 postów i trudno mi powiedzieć czy to przypadek czy umyslnie.......... wiec i tak uwazam ze jestem grzeczny i wyrozumiały.

Link to comment
Share on other sites

Hej !!! mam na imię Ola. Jeszcze nie mam pieska taj rasy,lecz w sierpniu pojawi się on w mojm domu, uważam że psiaki tej rasy są prześliczne ( mam bzika na ich punkcie ). Mam jeden problem nie wiem jak nazwe swojego pieska (Prosze wchodźcie na mój temat <<Prosze o pomoc>>!!!)Kiedy będe miała mamłego yorczka napewno się odezwe i pokaże jego zdięcia!!!

Link to comment
Share on other sites

[b]Urszula,[/b]

Witaj! :-) Nie obruszaj sie na Waldka i Macka, tylko daj nam znac czy juz uporalas sie z wirusem na Twojej stronie. Nie chcemy przeciez, aby inne komputery zostaly zainfekowane tylko dlatego, ze chcemy zapoznac sie blizej z Twoja Hodowla :-)

[b]Squidunia,[/b]

Witaj rowniez :-) Jednak mam prosbe. Przed zalozeniem nowego topiku przeczytaj dokladnie przyklejone temty. W szczegolnosci Regulamin. Poki co Twoj topik o imieniu dla psa, lacze z innym. Temat byl juz wielokrotnie powtarzany, wiec nie ma sesny zakladac kolejnego ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Witam Was wszystkich serdecznie,

Przepraszam, że dopiero teraz się przedstawiam. Sorry. Nie zawsze miałam dostęp do forum, ale teraz już mam. Mam na imię Edyta i mam cudownego chłopczyka o imieniu Bazyl (mama Dusia Serafina Bukolika a tata Made in Bakarat). 10 miesięcy, całe 1,85 kg żywej wagi i ca 21 -22 cm. Mieszkamy W Warszawie na Ursynowie. Chciałabym wkleić zdjęcia Bazylka ale mam z tym trochę problemów. Narazie jego zdjęcie po lewej stronie. Bazylek jest pogodnym psiakiem, bardzo zrównoważonym (Vet twierdzi, ze takiego yorka, który daje się badać jeszcze nie miał). Teraz leży przy moich nogach i jest b. nieszczęśliwy, że zajmuję się komputerem a nie nim. Pozdawiamy Was serdecznie z Bazylkiem. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem ty jyz kilka dni, ale dopiero teraz trafiłam na tą stronę. ciesze się, ze mogłam choć przez chwilę być towarzyszką yoreczki, cvhoć tak szybko odeszła to jednak na zawsze bedzie w moim serduszku i te chwile przeżyte z nią były najpiękniejsze. serdeczne pozdrowionka szczęściarze z WAS:laola:

Link to comment
Share on other sites

Hej!jestem tu nowa. Mam an imie Ela i jestem posiadaczka prawie 3-letniego Yorka,który wabi sie Neki:) Mieszkamy w małym miasteczku o nazwie Racibórz. W przyszłości chciałabym mieć Labradora... :wink: Serdecznie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...