Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

I ja także z Oscarkiem witam nowego zakręconego Yorkofioła ze Sliczną suńcia Figuncia ( u nie na osiedlu tez jest Yoreczka Figa) Mam nadzieje, ze często bedziesz odwiedzała to forum i informowała nas co u pieska.

A ja Jussi miałam okazje poznać na wystawie, ale domyślam się, że pewnie mnie nie poznałą ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!
Bardzo często zaglądam na to forum. Jest super :) Wreszcie udało mi się zalogować. Witam wszystkich obecnych. Jestem właścicielką parki jurasków. Także mam fioła na ich punkcie. Mam olbrzymi problem z wklejaniem fotek.
Malwinko to ja, ta osoba, która przywitała się z tobą przed wejściem na ring w K-cach. pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Witaj Happy!
Ja z figą do forum dołączyłam wczoraj ( to znaczy miałam wczoraj pierwszy wpis) i zostałam bardzo cieplutko przyjęta. Z wklejeniem zdjęć miałam duuuże prblemy, ale wczorajsza noc była dość owocna i jak widzisz wyniki mojej pracy są dość dobre. jesli masz pytania to pisz,jestem za bierzaca więc chętnie pomogę :D

Link to comment
Share on other sites

Fajnie że tak ciepło przywitaliście mnie na forum. Mam problemy z wklejaniem zdjęć. Te opisy i kroki jak mam to zrobić, to poprostu chińskie znaczki dla mnie. Zdjęcia moich psów są już na forum w temacie spotkania na wystawach. pozdrawiam.
Gabi & Dustin & Ofra

Link to comment
Share on other sites

Również witam nowe osóbki! :D

[quote]Malwinko to ja, ta osoba, która przywitała się z tobą przed wejściem na ring w K-cach. pozdrowionka[/quote]

A pamietam Cię dokładnie, przemiła osoba z Ceibie a jeśli amsz jakieś prywatne fotki swoich piesków (w tym konkurenta mojego Lorda 8) ) to możesz przesłąc mi je na maila [email][email protected][/email] z opisami a ja jes chętnie tu wkleję :wink: :D
po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać :wink:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie,
mam na imię Kasia i posiadam dwa yorkusie : rodowodową sunię Kaję i nie rodowodowego pieska Figla. Oba kocham nade wszystko. Niedawno natrafiłam na to forum z czego cieszę się niezmiernie, bo wiele ciekawych informacji można tu uzyskać. Za wszelkie niedociągnięcia w moich postach proszę o wybaczenie, gdyż jestem początkującym użytkownikiem, ale z pewnością szybko to nadrobię.
Pozdrawiam
Kasia :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar']Witaj [b]Kasiu[/b],

cieszymy sie, że udało Ci sie trafic na to wspaniale forum. Fajnie, ze nasze grono w tak szybkim tempie sie powieksza. Koniecznie musisz nam cos wiecej o swoich pieskach napisac i oczywiscie zasypac nas zdjeciami. Caluski dla Ciebie i piesiow[/quote]

Dokładnie nic dodać nic ująć ino dołączam sie do powitań :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...