Jump to content
Dogomania

Hodowle Pudelków


hacek

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Betti']Już myślałam, że wszystkie pomarzłyście ostatnio taka tu cisza ( aż zaczęłam grzywki podglądać - ale mają zdjęcia! ) a Wam się coś brązików zachciewa po prostu...
A mi się podoba takie jedno sreberko, dla ułatwienia: średnie i mieszka na południu Polski. No ale Vitka mi sreberka nie urodzi....

Gratulacje dla mamusi i tatusia czwórki maluchów. Zdjęcia prosimy.[/quote]

jak dostanę mailem fotki to wstawię:lol:

Link to comment
Share on other sites

Melaśka też tak się wydziera że wszyscy w koło zawału dostają i chcą mi :mad: jak dalej tak będę robiła. Melaśka potrafi się wydzierać nawet jak ją przestanę czesać, tak na wszelki wypadek. No ale jak pani powie że nikt jej nie uratuje to przestaje i siedzi cicho.

____________________
Pozdrawiam Violonczela

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś zrobiła popis przy szczepieniu. Pani wet. zdążyła się odwrócić od stolika gdzie przygotowywała zastrzk, a ta zaczeła krzyczeć ojejku jejku jak boli, chociaż do Melaśki było jeszcze kilka kroków. I znowu Pańcia wkroczyła informując, że by przestała robić z siebie durnia bo nikt jej jeszcze nie dotkną. Na co Melaśka się zamknęła.
Jeszcze jedna sytuacja: przy kryciu. Moje dziewczyny lubia się kryć, i jak zobaczą faceta to go biorą nawet Korka 14 letnia, ale dla przyzwoitości trzeba pokrzyczeć jak to nie dobrze tuż po kryciu. No i właśnie zrobiła takie kino zagranicą ale jak usłyszała że sam tego chciała i żeby w związku z tym przestała narzekać, buziaczek od razu się przymkną. Zresztą o rozpustnym zachowaniu Melci może coś powiedzieć Ela z Anetą, a tak nawiasem mówiąc Lucki to też nie aniołek. Myślę że dobrze się dobrali :lol: no i te ich :cunao:

____________________
Pozdrawiam Violonczela :bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']Dziś dowiedziałam się,że w Bytomiu jest miot pudli miniaturowych czarnych.
Urodziło się 3 pieski i 1 suczka.1 piesek chyba będzie toyem,a drugi jest brązowy:lol:[/quote]

Poprawka - 3 czarne i ...to nie jest brąz :crazyeye:
Podobno pies jest w kolorze ecru, Aśka stawia, że biały, ale biały nie prawa być "brązowy" po urodzeniu (brąz okazał się bardziej w stylu apricota ... ).
Sonya-Nero wyciągaj ruską genetykę bo mnie skręca jakie geny tu wzięły górę :shake:

Jestem bardzo ciekawa tego miotu i szczególnie tego chłopczyka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Poprawka - 3 czarne i ...to nie jest brąz :crazyeye:
Podobno pies jest w kolorze ecru, Aśka stawia, że biały, ale biały nie prawa być "brązowy" po urodzeniu (brąz okazał się bardziej w stylu apricota ... ).
Sonya-Nero wyciągaj ruską genetykę bo mnie skręca jakie geny tu wzięły górę :shake:

Jestem bardzo ciekawa tego miotu i szczególnie tego chłopczyka :)[/quote]

właśnie wczoraj się dowiedziałam o tym białasku
przez weekend zobaczę na własne oczy to wam napiszę
:lol: ponoć wygląda jak kawa z mlekiem,ale ma czarny nos,tyle wiem

Link to comment
Share on other sites

No według mnie najbardziej przypomina małego białaska, tylko pewnie długo będzie jaśniał. Pamiętasz Federico Fellini Markowej? on też długo długo był żółty, chyba koło 2 lat dopiero uszy nabrały białego koloru. Ale buźkę to będzie miał super pigmentowaną :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...