Jump to content
Dogomania

Galeria Iva i Nico


Truska34

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]*kleo*[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../showthread.php?p=13765407#post13765407"][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
Cześć dziewczyny [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] Wiecie co, spotkała mnie dziś zastanawiająca sytuacja... zadzwoniła do nas kobitka z jednej hodowli i okazało się, że ktoś się pod nas podszył i napisał do nich maila w sprawie krycia ich psem... Ta osoba wiedziała, po jakich rodzicach jest Gracja i jaki ma przydomek (to akurat nie dziwne, wszystko można było wyczytać z katalogu), ale wiedziała też, że zamierzam Grację pokryć w najbliższym czasie, jak również znała imię i nazwisko mojej mamy. Ten ktoś podrobił też mój adres mailowy, tylko niestety zonk, bo takiego nigdy nie używałam ani nawet nie miałam. Do tej samej hodowli przychodziły też maile, pod którymi był podpisany mój znajomy, od którego Grację kupiliśmy, a których on nigdy nie wysyłał. Moim zdaniem to musiał być ktoś, kto ma wgląd w katalogi i zna mojego maila lub nick z dogo, i wie jak nazywa się mój pies. Jeżeli ta osoba to czyta, to proszę aby się więcej nie fatygowała i nie wymyślała takich wyssanych z palca informacji, bo po co [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] Mi one i tak nie zaszkodzą, a jak sytuacja się powtórzy to dowiem się, kto jest autorem maili, ustalić IP to nie problem...

Cześć Klaudia! Tak, jak obiecałam opiszę Ci moją sytuację z osobą "szpiegującą" mnie i moją rodzinę.
Włamanie do skrzynki pocztowej jest traktowane jako przestępstwo, tzn. podobnie jak włamanie do mieszkania, samochodu itp. My zgłosiliśmy to na policji. Policjanci, pomimo iż pierwszy raz spotkali się z takim zgłoszeniem potraktowali nas b. poważnie. Toczyło się śledztwo, zostało ustalone z jakiego komputera dokonano włamania, ustalono IP, adres gdzie znajduje się komputer oraz oczywiście sprawczynię:evil_lol:. Pani postawiono zarzuty, tzn. prokurator wziął sprawę w swoje ręce i odbyła się sprawa sądowa... Nie chcę podawać więcej szczegółów, gdyż pani i to czyta.
Napisałam Ci to po to, żebyś wiedziała iż pomimo że przestępstwo ma miejsce w sieci, ciągle pozostaje przestępstwem. Mało tego, dowiadywałam się u adwokata, że jeżeli ktoś "szpieguje" Cię poprzez portale (tak jak to ma miejsce w moim przypadku), a potem wykorzystuje to w jakiś sposób ( w moim przypadku w sądzie), to to także jest przestępstwo, gdyż narusza Twoje dobra osobiste. Ja swoją "wariatką" zajmę się po nowym roku, nie odpuszczę na pewno. Owszem można pozmieniać nicki, hasła i adresy internetowe, ale ja tego nie myślę robić, tym bardziej że to już trwa ponad dwa lata. No chyba, że się okaże, że szpieg cierpi na chorobę, co w przypadku mojego szpiega jest wielce prawdopodobne, wówczas może poddadzą go terapii:evil_lol:
Ja się z tego śmieję, że ktoś żyje moim życiem, bo swoje ma nudne, ale Ty nie odpuszczaj. :mad:Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

są galerie kulinarne , są i kryminalne hihi ja to ne zabardzo znam sie "na sieci" /nie bedę przynajmniej podejrzana/ale czytam o takich sprawach z dreszczykiem. kurcze czego ci ludzie nie wymyslą , nie maja "swojego życia' jak piszesz tylko tak drugiemu depcza po piętach?! Dziś juz niczego nie mozna być pewnym. trzymam kciuki za powodzenie śledztwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Cześć Edytko Fajnie że już jesteście, czekam na fotencje a potem zapraszam na zdjęcia do nas, musisz ponadrabiać [/QUOTE]
Cześć Klaudia! Ludziska pospalali se doopki, więc dzisiaj nadrobię zaległości u Ciebie zdjęciowe. Na razie zajęłam się wątkiem kryminalnym:eviltong:

[quote name='*kleo*']Ivcio się robi podobny do teriera australijskiego trochę :cool3:[/QUOTE]
A to nie był komplement:shake:. Już wolę, jak porównujesz Ivcia do swojej Tinki:loveu:

[quote name='Pegaza']Buziaki przez szybe:evil_lol:


no wpusc go kobieto do srodka bo on tam zamarznie;)

fajna choinka[/QUOTE]

Cześć Daria! Ale jaką wielką szybę. Taka szyba marzy mi się w moim domku....
Ciepło było i nie zamarzł. A choinka żywa i pachnąca była. I duża i prezentów dużo pomieściła:multi:

[quote name='Doti1986']Śliczniusi a w kombinezonie wygląda bombowo jak kierowca formuły 1:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Natalia&Lola']Ivo piękny, w kombinezonie wygląda super:D
Pozdrawiamy i czekamy na resztę zdjęć[/QUOTE]
Cześć Doti i Natalia! Kombinezonik nietrafiony kolorystycznie, przynajmniej nie dla mojego brudaska.

[quote name='jot11']Cześć Edzia :loveu::multi:
Zdjęcia świetne,Ivcio piękniutki
Ty nie chcesz nas zdjęciami zanudzić (co zresztą jest niemożliwe) a ja Was dziś chcę zanudzić.Własnie dałam z rana śniegowe a wieczorkiem dam domowe Także serdecznie zapraszam
Fajnie,że jesteś i super,że masz ruch w solarium.Pisałyśmy,że sie poprawi.Byle tak dalej ;)
Pozdrawiam :multi:[/QUOTE]
Cześć Jolu! U Ciebie też chyba dzisiaj będziemy, bo na razie umówione osoby okazały się spalone, bo nie wytrzymały tempa, więc mam trochę luźniej:evil_lol:

[quote name='dysia-u']

ooo widze że kolega Mejuli po fachu hihi też łakocie z choineczki go nęcą[/QUOTE]
Cześć Ula! A jak fajnie choineczkę podjadał. On lubi takie naturalne zielone roślinki.:evil_lol:

[quote name='Viky i Ja']Jeśli przekupisz nas tak pięknymi zdjęciami jak te choinkowe to zaczekamy kilka dni [/QUOTE]
Cześć Marzenka. Nie było więcej choinkowych, ale ogródkowe też chyba mogły być i morskie;)

[quote name='iwa63']Jaki rozkoszny malec ,a tu szyszunia go zainteresowała.Ślicznie wygląda w tym kombinezonku[/QUOTE]
Cześć Iwonka!


[QUOTE=Viky i Ja;13774037 dobrze, że Ivcio był na smyczy bo inaczej wiatr by porwał kruszynkę :evil_lol:

Wszystkie foteczki śliczniutkie :loveu:[/QUOTE]
Ale wiało i sypało piaskiem po oczach. Nie za fajne to było. Chyba nie lubię polskiego morza...

[quote name='Nati28'] biedny maluszek :loveu: a jakie ma fajne ubranko :)[/QUOTE]
Cześć Natalia! Ivo nie wiedział, co się dzieje. Był w szoku a później w soli i piasku:crazyeye:

[quote name='jot11'] maleńki Ivcio walczy z burzą :-o
Pancia oczywiscie sie nie pokazała :mad: Wiatr miał Ci ten kaptur z głowy zwiać :evil_lol:
Cześć Edzia :loveu:[/QUOTE]
Jola, a ten kaptur to nie przynależał do mojej garderoby, pożyczyłam od m., ale skutecznie chronił od wiatru i od....zdjęć:evil_lol:

[quote name='*kleo*'][URL]http://img6.imageshack.us/img6/9539/20091226wigilia20090086.jpg[/URL] no i cały nochal w piasku :evil_lol:[/QUOTE]
i w soli...

[quote name='dysia-u']są galerie kulinarne , są i kryminalne hihi ja to ne zabardzo znam sie "na sieci" /nie bedę przynajmniej podejrzana/ale czytam o takich sprawach z dreszczykiem. kurcze czego ci ludzie nie wymyslą , nie maja "swojego życia' jak piszesz tylko tak drugiemu depcza po piętach?! Dziś juz niczego nie mozna być pewnym. trzymam kciuki za powodzenie śledztwa[/QUOTE]

Widzisz Uluś! Ta galeria jest pieskowa, a służy innym do czegoś zupełnie innego. Nic na to nie poradzę, że nie tylko miłośnicy piesków tu bywają. Nieproszeni goście też....

Link to comment
Share on other sites

No ja bym też nie odpusciła :angryy: Mam nadzieję,że mi się nie zdarzy nigdy,żeby ktoś mi się włamał na moją pocztę itp.
Ale tak ogólnie to jestem ciemna masa i nie rozumiem jak ludzie mogą zdobyć hasła :oops: :cool3:

Cześć Edzia i Ivcio malutki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Wpadlam bo u Edyty zapowiadali dobry kryminal;)
ciekawe zakonczenie sie zapowiada;)

chce do solarium pogrzac dopke buu[/QUOTE]

Cześć Daria:multi: Dobry kryminał to dopiero się zacznie. Wstęp, jak w każdym kryminale, nie zapowiadający dramatu, ale jak główna bohaterka ( w domyśle: ja) się rozkręci, to zrobi taką jatkę, że reszta bohaterów będzie się modliła o szybkie zakończenie filmu:evil_lol:. Obawiam się tylko, żeby mi jakiś horror nie wyszedł niechcący i żeby ofiar w ludziach nie było.:eviltong:

A do solarium przecież masz zaproszenie ode mnie. Tylko dojedź, a seans masz gratis:eviltong:
Cześć Iwonka też!

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam przypadek podszywania się pod moje IP :angryy:. Wszyscy mówili, że to niemożliwe a jednak. Jak jeszcze mieszkałam w Kłodzku miałam internet z sieci osiedlowej (przez kablówkę) ze stałym IP. W pewnym momencie zaczęłam mieć problem z dostępem do netu. Wciąż wyświetlało się że IP jest już wykorzystywany czy coś w ten deseń. Dostęp do netu miałam praktycznie od 2-3 w nocy do ok 10 rano :angryy:. Byłam wściekła bo mój M był wtedy w Anglii i rozmawialiśmy przez Skypa. Zgłosiłam ten problem do dostawcy, ale próbowali mi wmówić że mam wirusa i to dlatego. W końcu przyszli i okazało się, że szybciutko zmienili mi IP. Oczywiście do dziś nie wiem jak to było możliwe :mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truska34']A to nie był komplement:shake:. Już wolę, jak porównujesz Ivcia do swojej Tinki:loveu:[/QUOTE]
A mi się tam one podobają, ale ok, może być tinkowy :lol: W końcu nie każdy umie tak skakać, a nasze potrafią :multi:

A co do sprawy z mailem - póki taka sytuacja jest jednorazowa, to raczej uznam ją za kiepski dowcip. Ale jeśli się powtórzy, to oczywiście sprawdzę kto to. Z resztą po przemyśleniu mam nową teorię, która wydaje mi się całkiem prawdopodobna, no ale zobaczymy jak i czy w ogóle sprawa będzie miała jakiś ciąg dalszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Marza gdzie Ci sie to wyswietlalo?
oswiec mnie troche bo ja czasem mam takie zamulony net ze juz tez myslalam ze ktos mi siedzi..

Edyta a tytul tego kryminalu bedzie?;)
ta tak daleko do Ciebie...buu[/QUOTE]

Przy próbie włączenia przeglądarki (połączenia z netem) w prawym dolnym rogu pojawiało się okienko z informacją że na tym IP coś już śmiga :( Netu nie zamulało bo go w ogóle nie było :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Przy próbie włączenia przeglądarki (połączenia z netem) w prawym dolnym rogu pojawiało się okienko z informacją że na tym IP coś już śmiga :( Netu nie zamulało bo go w ogóle nie było :angryy:[/QUOTE]

U mnie tez tak było bo miałam wcześniej internet z sieci osiedlowej i cała skrzynka była w piwnicy i sprytny sąsiad się podłączył i po kolei od wszystkich sąsiadów po troszkę podbierał żeby się nikt nie zorientowal i jakiś czas mu sie udawalo dopóki do mnie się nie podpiął zgłosiłam sprawę do dostawcy internetu a oni już na policję i założyli lepsze zabezpieczenia:)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny "szpiegowane" i "nieszpiegowane":evil_lol:. Jakoś w tym wątku kryminalnym szczęśliwie udało nam się dobrnąć do końca starego roku.
[SIZE=5][B][I]Życzę wszystkim, aby nadchodzący rok nie był gorszy od mijającego![/I][/B][/SIZE]

Ale chciałam Wam przekazać niezwykle radosną nowinę. Wczoraj pokazałam mojemu m. nowego domownika Karinki Cleo, a przy okazji Kevinka (brata Cleo) i .... zgodził się na drugiego, tym razem oczywiście rodowodowego yorusia:multi: W lecie obchodzimy małą rocznicę, więc dostanę w prezencie.
Popłakałam się z radości i już czekam:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truska34']

Ale chciałam Wam przekazać niezwykle radosną nowinę. Wczoraj pokazałam mojemu m. nowego domownika Karinki Cleo, a przy okazji Kevinka (brata Cleo) i .... zgodził się na drugiego, tym razem oczywiście rodowodowego yorusia:multi: W lecie obchodzimy małą rocznicę, więc dostanę w prezencie.
Popłakałam się z radości i już czekam:multi:[/QUOTE]

Ale fajnie :multi:
A juz wiecie jaka hodowla co i jak? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...