Jump to content
Dogomania

Galeria Iva i Nico


Truska34

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nati28']Czesc babeczki :loveu:
Co do papieroskow to ja ich nigdy nie palilam i jak narazie nie zamierzam ;)[/QUOTE]
Nie zamierzaj nawet potem Nati, bo jak ja sobie pomyślę ile kasy z dymem poszło, to dochodzę do wniosku, że już bym za to dobrą yorkę z zagranicy sprowadziła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Ja też lubię, chociaż czasami zastanawiam się, czy by nie rzucić, bo trochę mi pieniędzy szkoda. Ale jakoś zawsze tylko na myśleniu się kończyło :evil_lol:
Tak więc Jolu jak już zaczniesz jeździć z Apciem na wystawy, to sobie zapalimy papieroska na odstres przed ringiem, co Ty na to? ;)[/QUOTE]

hihihi tylko zacisze miejsce musicie znaleźć bo kary za palenie w miejscu publicznym są;P Ja tam rzuciłam i się cieszę dużo zdrowsza jestetem a co do pieniędzy to na fajki zawsze się znalazły a teraz jak nie było tak nie ma ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']hihihi tylko zacisze miejsce musicie znaleźć bo kary za palenie w miejscu publicznym są;P Ja tam rzuciłam i się cieszę dużo zdrowsza jestetem a co do pieniędzy to na fajki zawsze się znalazły a teraz jak nie było tak nie ma ;p[/QUOTE]
Zaproszę Jolcię w zacisze swojego namiotu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny:multi:. Widzę, że temat papieroskowo-dietowy się rozwinął, a mnie nie było. Z tego, co zaobserwowałam, to Wy kruszynki malutkie jesteście;) i papierośnice przy tym:eviltong:.
A pewnie, że się skuszę, porywać mnie nie trzeba będzie, tylko musiałaby się zdarzyć jakaś wystawa w moim rejonie, ewentualnie, gdzieś nad morzem, gdzie często bywamy. Fajnie byłoby się spotkać, co???? Tylko boję się, żeby mój bidulek się kompleksów przy Waszych włochatych skarbach nie nabawił:oops:.
A propos tych oszczędności w związku z niepaleniem, to ja właśnie Ivcia sobie zafundowałam za "nieprzepalone" pieniążki, ale zaraz po wróciłam niestety do nałogu....
Wczoraj napstrykałam Ivciowi masę zdjęć, ale dzisiaj niestety samochodzik się popsuł i znów na piechotkę do pracy przyszło mi iść, tak że zdjęcia będą, jak się samochodzik naprawi:razz:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wam! Ja jestem, a fotki będą w przyszłym tygodniu, jak synek wróci z ferii:eviltong:. Musi mi to pozgrywać na pen drive, bo ja się na tym nie znam. Mogłabym jeszcze zatachać aparat do solarium, ale z racji jego gabarytów i faktu, iż do pracy uczęszczam na piechotkę, raczej jest to niewykonalne. Musicie cierpliwie poczekać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']No coś Ty Daria,Edzia nas nie wywali :eviltong: Jeszcze papieroskiem poczęstuje ;)
Cześć Edziula :multi:[/QUOTE]

Cześć Jolu, cześć dziewczyny. No jasne:multi: Papierosków ci u mnie dostatek;) A wczoraj miałam wybitnie "palący" dzień, bo w TVN za dużo o papieroskach gadali;) A swoją drogą, ciekawe, w jaki sposób oni chcą mi zabronić palenia we własnym aucie?? Albo te chore 10m od budynku. Czyli koło solarium już nie będę mogła? Jak sobie odliczę, magiczne 10m, to będę musiała kopcić... na dworcu autobusowym:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truska34']Cześć Jolu, cześć dziewczyny. No jasne:multi: Papierosków ci u mnie dostatek;) A wczoraj miałam wybitnie "palący" dzień, bo w TVN za dużo o papieroskach gadali;) A swoją drogą, ciekawe, w jaki sposób oni chcą mi zabronić palenia we własnym aucie?? Albo te chore 10m od budynku. Czyli koło solarium już nie będę mogła? Jak sobie odliczę, magiczne 10m, to będę musiała kopcić... na dworcu autobusowym:eviltong:[/QUOTE]

Teraz palacze maja krotko mowiac przerabane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...