Jump to content
Dogomania

Galeria dwóch białych diabełków


Evelynkaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy Bianka:multi:
Niestety nie mam nowych zdjęć na szybko wstawię tylko jedno z dziś.
Tak wygląda Alex jak pańcia wysmaruje łapki i założy skarpetki żeby nie lizał się :cool3:

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5042/dsc7881.jpg[/IMG]

Po kąpieli strasznie mu chryzantemka opadła :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za dobre słówka :loveu:
Dominiczko ja też chętnie bym wycieła uszka tak jak Kleksiński ma ale brak maszynki niestety mi to uniemożliwia a nożyczkami ciężko :razz: aczkolwiek zgadnij czym popiersie robiłam...właśnie nożyczkami...wydaje mi się że nie wygląda aż tak źle :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img441.imageshack.us/img441/5042/dsc7881.jpg[/url]
Śliczny :loveu:


[quote name='Pieseczkowo']Slodki on jest!!Ja bym tylko torche bardziej wyciela uszka :eviltong:ale to kwestia gustu:eviltong:[/QUOTE]
Ja też :eviltong:
[quote name='evelynka']Dziękujemy za dobre słówka :loveu:
Dominiczko ja też chętnie bym wycieła uszka tak jak Kleksiński ma ale brak maszynki niestety mi to uniemożliwia a nożyczkami ciężko :razz: aczkolwiek zgadnij czym popiersie robiłam...właśnie nożyczkami...wydaje mi się że nie wygląda aż tak źle :cool3:[/QUOTE]
To czemu nie chodzisz z Axelkiem do fryzjera? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Byłam u fryzjera, niestety dojeżdzam prawie 50 km do dobrej groomerki, bo niestety u mnie w około wszyscy tną maszynką, a ja trmuję i trymuję i trymuję. Tak naprawdę ważniejsze jest dla mnie teraz wyprowadzenie odpowiedniej szaty niz wygląd :razz: oczywiście bez przesady.
Bianka uwież mi że taki puszek rośnie dwa razy szybciej, niestety nie stać mnie chwilowo by co miesiąc wydawać stówke na fryzjera.
Kurde dobra .... Alex chodz tu robimy główkę...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evelynka']Byłam u fryzjera, niestety dojeżdzam prawie 50 km do dobrej groomerki, bo niestety u mnie w około wszyscy tną maszynką, a ja trmuję i trymuję i trymuję. Tak naprawdę ważniejsze jest dla mnie teraz wyprowadzenie odpowiedniej szaty niz wygląd :razz: oczywiście bez przesady.
Bianka uwież mi że taki puszek rośnie dwa razy szybciej, niestety nie stać mnie chwilowo by co miesiąc wydawać stówke na fryzjera.
Kurde dobra .... Alex chodz tu robimy główkę...:diabloti:[/QUOTE]
Czemu jeździsz co miesiąc?? :crazyeye:
Mój Cezar jeździ co około 2 miesiące:eviltong:
I płacę nie stówkę , ale 40 zł. :lol:

To nie wiem do jakiego wy fryzjera chodzicie..
My chodzimy do takiej pani , która ma 3 westy i z , którymi jeździ na wystawy i jakoś mało bierze kasy od nas i wogóle od innych ludzi.. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie chcę oczywiście wtrącać. Alexic to west o miekkiej szacie. Jeśli chcemy by jej stan sie poprawił,bo oczywiście dązymy do szaty szorstkiej, to trzeba trymowac psy częściej. Evelynka jeździ do doświadcznego groomera,który wie jak taka szatą sie zajac. Podrabia go też sama co jest bardzo dobre. Co do ceny to trudno mi pisac,bo myślę że każdy bierze różne sumy.
Bianka to że ktoś ma 3 westy i jeździ z nimi na wystawy o niczym nie świadczy. Trzeba to dobrze robić. Ja bym się mocno ździwiła jak by ktos chciał taka cene za zrobienie Westa,ale nie zamierzam się z nikim kłócic i zaśmiecac galerii. Życzę miłej nocy i dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Bianka jeśli twoja fryzjerka faktycznie trymuje to ja się do was pisze i moge do was jeżdzić, choć meszkam w tychach :cool3: Za 40 zł to faktycznie nawet nie będę trymera z szafki wyciągała i ręki męczyła. Ale jeśli tnie maszynką to sorki ale nie pójdę, nie poto zyły sobie wypruwam od tylu miesięcy żeby mi go ktoś teraz zgolił. Cena u mojej fryzjerki to 80-120 w zależności od rodzaju włosa i w ogóle, hodowla ahimenes Żorach. Pierwsza wizyta wyniosła mnie 110 :diabloti: taki był zarośnięty. Alexa mam od około 9-10 tyg, zanim zdecydowałam się na groomera i zanim doczekałam się na swoją kolej to trochę minęło, 4,5 miesiąca i wyglądał jak baranek. A powiedz mi Cezar jest trymowany?
Może też jest problem w moim trymerze że się namęczyć muszę a i tak nie potrafię go wytrymować na taką długość jak to zrobiła fryzjerka, tylko znacznie dłuższą ma tą sierść, może dlatego robie to co miesiąc żeby było krucej.
Dominiczko pisz co Ci przyjdzie do głowy, ja twoją galerię też zaśmiecałam z Bzikową o karmach ;).

Link to comment
Share on other sites

A więc obiecane zdjęcia trochę lepszej jakości :evil_lol:
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7946/zdjcie0010k.jpg[/IMG]

[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7961/zdjcie0009c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2962/zdjcie0014g.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8804/zdjcie0002o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Brawo za samodzielne 'robienie' białasa! :multi: Zwłaszcza, że miękkie potrzebują większej pracy ale o tym to już się Dominika rozpisała :eviltong:
Ładny łebek, mi tylko 'nie pasuje' trochę dół głowy, tzn chyba ten okrąg mógłby być mniejszy na dole,żeby głowa była bardziej okrągła. Ale nie czepiam się bo sama bym tak ładnnie w życiu nie zrobiła :lol:

Przedpiersie nożyczkami? To tym bardziej budzi mój podziw bo ja raz spróbowałam (strasznie mnie irytują długie kudły na klacie:eviltong:) nożyczkami kieeeedyś dawno Bzu skrócić klatkę ale wyszła taka tragedia że się wzdrygam jak o tym pomyślę. Dlatego bardzo się cieszę, że mamy 'swoją' hodowlę gdzie Bez jest robiony na glancyk:loveu:

Zgadzam się, że te +- 100 zł to jest całkowicie normalna cena za porządne wytrymowanie, bo to nie jest 5 minut, które potrzeba na zjechanie psa maszynką, a 2 albo nawet 3 godziny pracy.
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś za te parę godzin roboty weźmie tylko 40 zł :p i wcale się nie dziwię!

Link to comment
Share on other sites

Ania ma 100% racji do głowiny Pana A. Bardziej bym ją wymodelowała po bokach by głowa szła bardziej w kolo niz elipse,ale to jest łatwo napisac trudniej zrobic-wiem cos o tym:razz:ale mysle ze jak raz sobie mocniej ciachniesz to zobaczysz o czym mówie:eviltong:tak jest super,szczególnie na ostatniej fotce:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Bzikowa Ładny łebek, mi tylko 'nie pasuje' trochę dół głowy, tzn chyba ten okrąg mógłby być mniejszy na dole,żeby głowa była bardziej okrągła. Ale nie czepiam się bo sama bym tak ładnnie w życiu nie zrobiła :lol:

Przedpiersie nożyczkami? To tym bardziej budzi mój podziw bo ja raz spróbowałam (strasznie mnie irytują długie kudły na klacie:eviltong:) nożyczkami kieeeedyś dawno Bzu skrócić klatkę ale wyszła taka tragedia że się wzdrygam jak o tym pomyślę. Dlatego bardzo się cieszę, że mamy 'swoją' hodowlę gdzie Bez jest robiony na glancyk:loveu:[/QUOTE]
Hehe dziękujemy Bzikowa, niestety przed tą sesją nie tapirowałam główki, i jak zwykle oklapły te boki o których mówisz że mogły by być mniejsze :angryy: ale tak to już jest z waciakiem, a może jak pójde do fryzjerki to zrobimy alexa na szczeniaka co wy na to??:eviltong: bo ja się nie odważe, hehe


Chyba mi coś nie wychodzi te cytowanie a już na pewno nie wielokrotne

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ania :)[URL="http://img204.imageshack.us/img204/7946/zdjcie0010k.jpg"][COLOR=#000000]http://img204.imageshack.us/img204/7946/zdjcie0010k.jpg[/COLOR][/URL] ślicznie :loveu: ;-)
Nie znam się jakoś rewelascyjnie na tym jak perfekcyjnie powinien być zrobiony whwt ale mi się b. podoba w szczególności, że sama go tak ładnie zrobiłaś :smile: [/QUOTE]

Aniu dziekujemy za pochwałę, wiesz to jest zdjęcie z serii: pańcia się wygłupia żeby pies się patrzył żeby pańcia mogła zdjęcie zrobić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]PieseczkowoAnia ma 100% racji do głowiny Pana A. Bardziej bym ją wymodelowała po bokach by głowa szła bardziej w kolo niz elipse,ale to jest łatwo napisac trudniej zrobic-wiem cos o tym:razz:ale mysle ze jak raz sobie mocniej ciachniesz to zobaczysz o czym mówie:eviltong:tak jest super,szczególnie na ostatniej fotce:lol: [/QUOTE]

Dominiczko to my się zapuszczamy i przyjedziemy do Ciebie na kawkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...