Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

my tez jestesmy spod Rzeszowa, dokladniej Strzyzów ;)
tez moglibysmy sie wybrac na spacerek, my czyli ja :P i Nugatek - 5 miesieczny bernenczyk.
Tylko jeszcze nie wiem, bo jest strasznie gorąco, i nie chcialabym go przemeczac... no ale zobaczymy ;)

Lavanara, cos mi sie wydaje ze sie poznamy za niedlugo ;) nasi rodzice sie znają :) tak mi sie wydaje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do Lavanara

Jeżeli jesteś zmotoryzowana to polecam stawy na Wisłoku (stare rozlewisko), chodzę tam na spacery z psem i z tego co widziałam dużo osób przyjeżdza wykąpać tam swoje psy. Czasami bywają rybacy, ale jeszcze nigdy nie spotkałam sie z negatywną reakcją.
Jedzie się ulicą Kwiatkowskiego aż do tabliczki po prawej stronie STREFA II, później jest zatoczka dla autobusów, a za nią tablica RZESZÓW przekreślony. Trzeba skręcić właśnie w tą zatoczkę, dalej jest żwirowa droga prowadząca do stawów.
Można dojechać też autobusem 12 i wysiąść właśnie na tej zatoczce.
Dzikich psów nie ma, czasami zabłąka się dalmatyńczyk (chyba jakiś z sąsiedztwa - ale pokojowy;-) ), lub jakieś maloty (uciekające na widok innego psa).
No, w każdym razie polecam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Rzeszowiacy!
My także jestesmy z Rzeszowa - ja i 2 letnia dalmatynka Aza.
Jestesmy bardzo chętne na spotkanie z innymi psami, wczoraj spotkałyśmy się z Ewa i Rosa w parku k. Słociny.
Aza jest bardzo towarzyska, ale lekko dominacyjna. Dogaduje sie z innymi psiakami bez problemu, ale jak pozna bliżej towarzystwo to czasami chce pokazac, kto wazniejszy (mam nadzieje, ze po sterylce to sie uspokoi :shake:). Mimo to Aza bardzo lubi inne psiaki i widać, ze bardzo brakuje jej towarzystwa do zapasów i itp zabaw - zdjęcia na dowod do oglądania w naszej galerii.
Z terminem postaramy sie dostosowac do Was (byle nie w sobotę i niedzielę).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ok to oglądamy prognoze pogody i patrzymy kiedy będzie troche cieplej, w zasadzie to marne szanse mamy na cieplejsze dni. A gdzie moglibyśmy taki spacerek zorganizować ?

Wiecie gdzie jest Podpromie ? Tam niedaleko koło niego jets piękny park...

Ps. Ciesze się, że masz dalmatyńczyka bo to moja ulubiona rasa ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi co bądź pasuje, ale zabardzo nie kojarze łąk koło tego hipermarketu, przed nim przecież jest parking...no nie wiem to może lepiej spotkac się na parkingu a dopiero później podprowadzisz nas na jakieś łąki ? :P

Ps. Chyba musimy czekać też na jakiś odzew innych, bo we dwójke to troche mało :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...