Jump to content
Dogomania

Biała Podlaska - czy dzieciak kłamie...


maarit

Recommended Posts

W ogóle to nie wiem czy to prawda ale na N-K dostałam wiadomośc od dziecka, które pisze, że jej kolega i jego rodzice mają 10 psów. 8 jest rasy Husky (duży i 7 szczeniaków). Dziecko pisze, że psy są niezmiernie chude i wiecznie głodne. Młode są małe jak na swój wiek. Dokarmia je czasem sąsiadka. Jak suczka chciała zwiac z młodymi to ta sąsiadka usłyszała tylko pisk.

Nie wiem czy dzieciak zmyśla - nie wiem co myślec o tym - zwłaszcza że to nie moje strony i sprawdzić tego nie mogę. Dzieciak podał mi namiar na profil syna tych ludzi i w galerii jest zdjęcia jednego husky'ego a w komentarzu "to on jeszcze żyje?".

Czy ktoś może pomóc?
Ktoś ma pomysł co z tym zrobić?
Zbagatelizować?

Nie mam się do kogo zwrócić... Znam nazwisko tej rodziny i podam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Zajrzyj na mape pomocowa Dogomanii, moze uda sie znalezc kogos z psiarzy w okolicy i sprawdzic stan faktyczny.[/QUOTE]

Tak tylko że dogo ostatnio nie działa za dobrze - napisałam , żeby ta sąsiadka kogoś powiadomiła... Skoro tak się dzieje cały czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Mysle ze najlepiej zrobisz jak zadzwonisz do TOZu oni maja uprawnienie zeby zabrac psa jesli jest w złych warunkach.[/QUOTE]

Pisałam do Edyty i podała mi potrzebne numery - podałam je tej dziewczynie. Jeśłi to rzeczywiście tak wygląda jak pisze to ta sąsiadka zadzwoni bo ileż można na takie rzeczy patrzeć. No a mnie mogą potraktować tak samo jak ja tego dzieciaka - mówi prawdę czy nie... itp.:shake: w końcu sama nie mam pewności... Zobaczymy co odpisze bo im więcej ja drążę ten temat tym ona mniej odpisuje, więc podejrzewam że ten wątek nie ma sensu...
I to by mnie wcale nie zmartwiło...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na odległość to ja sobie mogę gdybać... jak dziewczynka się pojawi "online" to napiszę co tam słychać. Pisała że mówiła sąsiadce tych ludzi żeby coś z tym zrobiła. No ale dziwnie zamilkła mimo że na N-K bywa a wcześniej taka zatroskana była o te psiaki. Ja naprawdę nie wiem co mogę zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...