Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale się komplementów posypało, dzięki dziewczyny :oops:
[quote name='Pegaza']Piekna:loveu:
[URL]http://img140.imageshack.us/img140/6853/p1050435qj.jpg[/URL]
a te kucyczki to chyba Was nie sluchają hihi bo ciagle sie przekrzywiaja;)[/QUOTE]
Nie wiem czy "nas" nie słuchają czy tylko mnie, ale ja niczym tego nie utrwalam ;)
[quote name='Yorkomanka']Klaudia pilnuj jej dobrze bo ci ukradnę:loveu:[/QUOTE]
Nie dam ukraść :eviltong: Pilnuję jak oka w głowie :p
[quote name='dysia-u'][URL]http://img96.imageshack.us/img96/9063/p1050476edited.jpg[/URL]
mina mówi sama za siebie "wiem że jestem piękna"[/QUOTE]
Ona chyba faktycznie to wie ;)
[quote name='dysia-u']klaudia twoja skrzynka przyjmuje jakieś wiadomości? nie udało mi sie nic wysłać[/QUOTE]
Przyjmuje owszem, ale miałam zapchaną (jak zwykle :evil_lol:)
[quote name='FREDZIU']Cześć fotki obejrzane, gratki za Bydgoszcz, szkoda ze mnie nie było, a tak planowałam:shake:. Trudno moze następnym razem będe miala okazje poznać jakieś dziewczyny:lol:
Ulka nam pięknieje, dziewczyny piszą ze coraz więcej ma zlota? Naiwne pytanie od laika, ona może mieć jeszcze inną mordkę:roll: złotą?[/QUOTE]
Kolejna wystawa w Bydgoszczy w maju ;)
Jasne, że może mieć złotą główkę, tylko niektórym to idzie szybciej, a niektórym (w tym mojej paskudzie) wolniej.
[quote name='*Jot*']Cześć Klaudia !!
Ulę wystawiałaś tylko na nocnej czy na dziennej też ? I jak poszło małemu bo chyba nie pisałaś ? :cool3:[/QUOTE]
Wystawiałam na obydwóch, ale niedzieli nie skomentuję :roll:
Mały niestety znów nie miał humoru żeby się pokazać, z resztą cały się poobdzierał :mad: Póki co jest mu potrzebna regeneracja włosa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Wystawiałam na obydwóch, ale niedzieli nie skomentuję :roll:
Mały niestety znów nie miał humoru żeby się pokazać, z resztą cały się poobdzierał :mad: Póki co jest mu potrzebna regeneracja włosa.[/QUOTE]

Nie rozumiem Klaudia dlaczego nie chcesz napisać jak poszło w niedzielę.Jeśli poszło gorzej to przecież nic takiego.Przecież wiadomo,że jest raz lepiej raz gorzej.No moim zdaniem jeśli pisze się o sukcesach to o porażkach też powinno się napisać.Przecież dziewczyny zawsze piszą,że poszło tak i tak i żadna nie ukrywa,że była na jakiejś dalszej lokacie. :)

Cześć z rana :multi:

Link to comment
Share on other sites

Klaudia nie raz Ty,ja czy inne dziewczyny będziemy w takich sytuacjach że zbyt dobrze nam nie pójdzie..to jak loteria dziś wygrywasz jutro przegrywasz....to tylko wystawa a sędzia to tylko człowiek,czasem życzliwy a czasem zgryżliwy i każdy ma swoje gusty i guściki....
A dziołcha Twoja i tak jest super...i muszę zapolować na tę ringówkę co kupiłaś:)

Link to comment
Share on other sites

To nie chodzi o to, że nie chcę się wypowiadać na temat niedzieli bo się wstydzę czy coś. Jak zeszłam z ringu to powiedziałam dziewczynom co dostałyśmy, ja tą ocenę po prostu śmiechem biorę, ale nie będę tu publicznie się na ten temat wypowiadać, nie chcę żeby ktokolwiek mnie źle zrozumiał.

Link to comment
Share on other sites

Hej !!
A ja czepialska i już.
Wiesz Klaudia nie wszystkie dziewczyny były na wystawie i nie wszystkim mogłaś powiedzieć o ocenie.A tak myślę,że jak już wiemy ,że ktoś jest na wystawie to naturalne,że czekamy na wyniki.
Co do tego,że ocenę śmiechem bierzesz.....nie wiem co to oznacza.
No Twoja decyzja,nie chcesz to nie pisz.Przeżyję bez tego :diabloti: Tylko jestem zdziwiona,że jak dobrze idzie to pisze się wszystko a jak już gorzej niż się oczekiwało to cisza.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena*']Klaudia chwal się tu zaraz ta ringówką :)
Może i ja powinnam zapolować na taką ;) (tylko jeszcze nie wiem na jaką :evil_lol:)[/QUOTE]
Ja już w Olsztynie, więc pochwalę się jak wrócę do domu bo nie zrobiłam fotki. W sumie to mama kupiła ją dla Buca, ale będę jej podkradać albo kupię Ulce taką samą, bo jest świetna, bardzo dobrze leżała mi w ręku i super się na niej wystawiało :p
[quote name='agamewa']No fajna ,mi się podobała,póżniej żałowałam że też nie pobiegłam po taką..Klaudia a były czerwone?[/QUOTE]
Kolory były wszelakie, więc nic straconego ;)
[quote name='karkakarka'][URL]http://img96.imageshack.us/img96/9063/p1050476edited.jpg[/URL] piękan Ula :loveu:

No i co to za ringówka? Może i ja powinnam mieć :D[/QUOTE]
Dzięki :p
Co do ringówki - jak wyżej ;)

Od dzisiaj na nowo zaczęłam zajęcia po dwóch tygodniach wolnego, pewnie sobie wyobrażacie jak mi się nie chciało rano wstać :roll: Ale pocieszające, że przyjęli mnie na tą specjalność, którą chciałam, plan zajęć też mało wiele ok, jeszcze wprowadzę w niego małe modyfikacje jak się uda i już w ogóle będzie super, będę mogła spokojnie jeździć na wystawy i nic mi nie będzie kolidowało :p Teraz czeka mnie jeszcze zmiana mieszkania, muszę poszukać jakiegoś fajnego żeby dziołchy mogły jeździć ze mną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Trzymam kciuki za znalezienie fajnego lokum! :)

[COLOR=lightblue]I daj znać potem jeszcze raz, czy ciężko jest znaleźć "pro-psie" mieszkanie, bo wiesz że mnie to bardzo interesuje ;)[/COLOR][/QUOTE]
również się przyłączam ;) i do trzymania kciuków i do info jak z szukaniem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Trzymam kciuki za znalezienie fajnego lokum! :)

[COLOR=lightblue]I daj znać potem jeszcze raz, czy ciężko jest znaleźć "pro-psie" mieszkanie, bo wiesz że mnie to bardzo interesuje ;)[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='chrupcia']również się przyłączam ;) i do trzymania kciuków i do info jak z szukaniem :p[/QUOTE]
Mieszkanie znalazłam - fajne, tanie, bardzo blisko wydziału, niedaleko jeziora i lasu :p No i oczywiście ze zgodą na psa ;) Ludzie też wydają się być sympatyczni.
Łatwo nie było, z 25 ogłoszeń tylko w 4 domach zgodzili się na Ulcię - ale że szukałam w połowie roku, więc opcji było mniej, myślę że gdybym szukała koło czerwca to więcej by się tego uzbierało. W każdym razie jak widać - da radę :p
[quote name='FREDZIU']Cześć pozdrawiamy ziomali:multi:niedługo czas odwiedzić fryzjerka, ale tylko uszki, nózki i pupa, da radę?:roll:[/QUOTE]
Najlepiej byłoby zadzwonić do mojej mamy, nie mam pojęcia kiedy ma wolne terminy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Mieszkanie znalazłam - fajne, tanie, bardzo blisko wydziału, niedaleko jeziora i lasu :p No i oczywiście ze zgodą na psa ;) Ludzie też wydają się być sympatyczni.
Łatwo nie było, z 25 ogłoszeń tylko w 4 domach zgodzili się na Ulcię - ale że szukałam w połowie roku, więc opcji było mniej, myślę że gdybym szukała koło czerwca to więcej by się tego uzbierało. W każdym razie jak widać - da radę :p

[/QUOTE]
Gratulacje :)
Oczywiście, że da- dla chcącego nic trudnego;)

Klaudia zapraszam na fotki mojego choruszka:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...