Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć. Ja mieszkam niedaleko, na Śląskiej. Na "osiedlu" domków jednorodzinnych ciągnących się prawie od wiaduktu na Ozimskiej do skrzyżowania z Wiejską. Widać je za szkołą, podstawówką nr 15. Chętnie umówię się na spotkanko w przyszłym tygodniu. Napewno odpadają jednak poniedziałek i środa, mam dodatkowe zającia. Daj znać gdzie, kiedy i o której, a ja odpiszę czy mogę :D Mam nadzieję, że pogoda dopisze... :wink:

Link to comment
Share on other sites

No to bardzo blisko siebie mieszkamy... 8) Moze tak koło tzw. GÓRKI SMIERCI koło koscioła...tam jest duzy teren do biegania z psami...Ja bede miałą oczywiscie dogomaniacka chuste... 8) Moze nastepny wtorek a godzina no nie wie tak zeby tobie pasowało...moze zgadamy sie na gg..4542156

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!
A to tak :wink:

Sami sobie z Cobrą tak romantico spacerujecie :lol:

hahha nom i z Nayuki... dzis tez był spacerek...CObra mnie zaskoczył i przyszedł... 8)

a ze mna nie ma kto spacerowac ;(

DObrze wiesz, ze z Toba zawsze chetnie na spacerek pojde...

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka&Bolero moze 12 pasuje ci...ja i tak jestem w domu...obawiam sie, ze bedziemy tylko my dwie...Nie wiem jakie plany ma Cobra... 8)

Pay no jak przyjedziesz do mnie to pojdziemy na nastepny spacerek...

Mrówka kochanie jak sie tylko spotkamy z Toba tez pojde...

Link to comment
Share on other sites

Agus spoko...nic sie nie stało...ja byłam po 18:00 połaziłam z Sara i wróciłam do domu. CObra były u mnie nawet zostawił mi Nayuki sam poszedł na zajecia...potem mi sms wysłał ze do chaty musi wrócic...Wiec spacerek miałą sam na sam z Sara...Niestety sobota odpada bo mam zajecia...Ale mysle ze w tygodniu nastepnym mozna sie spotkac...pod Gorka smierci od strony szkoły tam jest bardziej oswietlone...

Agus odezwij sie na gg 4542156

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...