Jump to content
Dogomania

1,5 kg malenstwo :( prosze o pomoc :(


xXxMasterkaXxX

Recommended Posts

masterka bardzo mi przykro...
byl maly i za slaby... za pozno juz bylo :-(
jemu nie udało sie pomóc, ale moze jego rodzenstwu sie uda??
jeszcze nie jest za pózno, bo te pieski nadal u niego sa... nie ma czasu na myślenie bardzo cie prosze zdobadz ten nr tel, tylko on wystarczy, co bedzie dalej to pomyślimy, probowac trzeba.... czy moglabys udac sie do weta po zaswiadczenie? wiem ze jest ci bardzo ciezko, ten Master
[*] na pewno chciałby, zebys pomogla jego rodzenstwu...
bez nr telefonu nic nie zrobimy.. nie mamy jak sie z nim skontaktowac:shake:
ale nie mozemy zostawic tego faceta tak po prostu!!! on czuje sie bez winy :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli to był kundelek, a nie żaden niby rasowy, to może to był po prostu ktoś ze wsi (wiadomo jak się na wsi o psy NIE dba), komu oszczeniła się suka i chciał sprzedać szczenięta "po kosztach". :roll:
W takim wypadku agresja jest bezprzedmiotowa, należałoby go raczej pouczyć. :razz:
Tak czy inaczej dobrze byłoby znać adres i tam zajrzeć (tzn. Straż dla Zwierząt np. albo TOZ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xXxMasterkaXxX']Tak dzisiaj w nocy umarł:(
Popiszczał troche i zasnał :(
Pogłaskałam go i utuliłam :(
Dziękuje wam za wszystko co dla mnie zrobiliscie.
Za słowa otuchy za wiare może kiedys sie oddwięcze :(
Jestem załamana
Narazie nie chce żadnego pieska nie mam sił :(( a pani podała mu ,,CONSERM" 5 ML Czy cos takiego nie moge sie doczytac moze to byl jednak caniserim nie wiem trudne pismo ma :(
Jeszcze raz wam wszystkim dziękuje ugłaskajcie odemnie swoje pieski :([/QUOTE]
Bardzo mi przykro :(

WAŻNE!!!!
Nie bierz teraz do domu nowego pieska jeżeli nie był szczepiony przynajmniej dwukrotnie na parwowirozę i nosówkę. Wirus parwo potrafi przeżyć nawet 6-12 miesięcy w środowisku, co stanowi dla nieszczepionego psa ogromne ryzyko.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

LUDZIE!!
ten facet z olkusza NADAL SPRZEDAJE CHORE PIESKI !!!!
Dziś do mnie odezwał się pan, znalazł ten wątek i mój numer tel kom to mi napisał smsa.
Kupił we wtorek (24.08) westa od tego faceta, psinka była cięzko chora - CIĘZKA PARWOWIROZA, GENETYCZNA WADA ZGRYZU, CIEZKI ODDECH.
Dziś rano o 5.20 odeszła.
W pierwszy dzień była taka żywa, a dzis odeszła.
Przekazanie psa takim samym sposobem jak poprzednio - umawianie się w miejscu, gdzie mu było najlepiej, zabrał kase i tyle go widziano.
Pan - właściciel już zmarłej westki, ma zaświadczenie od weta ze psa kupił już chorego.

Trzeba działać.. tak dalej być nie może!!
On ma kontakt do tego faceta, może by tak zrobić - skłamać ze jestesmy zainteresowani i umówimy się gdzieś, a przyjechalibysmy z TOZem??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...