Jump to content
Dogomania

COLLIE w potrzebie-wątek ogólny...


Ss

Recommended Posts

[quote name='Ulka18']Dostalam pw od Missieek, natychmiast wyslalam Lucynce W. Moze znajdzie sie jakis hotelik dla kolaka, taki piekny pies.


[B][COLOR=darkorchid]Nasz starszy, niedowidzący collie z Lancuta odszedl za Tęczowy Most. [/COLOR][/B][B][COLOR=darkorchid]Nie doczekał zaklepanego domu, w którym miał byc 25.4.2009[/COLOR][/B] :placz:[/quote]
Biedny colluś, smutne to ,ze nie doczekał swojego kochanego domu.....
A może tamci ludzie wzieli by tego biedaka?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ulka18'][B][COLOR=darkorchid]Nasz starszy, niedowidzący collie z Lancuta odszedl za Tęczowy Most. [/COLOR][/B][B][COLOR=darkorchid]Nie doczekał zaklepanego domu, w którym miał byc 25.4.2009[/COLOR][/B] :placz:[/quote]

śpij spokojnie Kochany :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spinca']Matko Boska! Skąd to wiadomo? Można tam dzwonić?[/QUOTE]

Spinca, znalazłam go na wątku na miau : [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=91624&start=90]Miau.PL :: Zobacz temat - Koty u B.Wahl.cz.III pilnie DT dla 3 kotow(((([/url]

Tam jest 700 innych psów...
Wyciągnijmy go... :placz:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem ile z Was ma konta na forum collie, ale może wyjaśnicie mi jedną rzecz, wczoraj założyłam tam wątek Laremu, psiakowi w typie collie ze schronu w Lublinie, a dziś Go już nie ma :niewiem:
Nie złamałam chyba żadnego regulaminu i o usunięciu nikt mnie też nie powiadomił, także nie wiem dlaczego :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']nie wiem ile z Was ma konta na forum collie, ale może wyjaśnicie mi jedną rzecz, wczoraj założyłam tam wątek Laremu, psiakowi w typie collie ze schronu w Lublinie, a dziś Go już nie ma :niewiem:
Nie złamałam chyba żadnego regulaminu i o usunięciu nikt mnie też nie powiadomił, także nie wiem dlaczego :placz:[/quote]

Paulina, przyzwyczaj się.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia']Może był za mało collakowy albo ktoś usunął przez pomyłkę... Wklej tutaj Lerego :)[/quote]

Marzena, trzymaj się raczej wersji, że ktoś usunął przez pomyłkę, bo oficjalne przyznanie, że pies nie spełnia "wymogów" jest nie na miejscu, szczególnie w ustach moderatora działu Adopcje.
Skoro FC ma tylu forumowiczów, stwórzcie dział Adopcje inne, będziecie mogli pomagać wszystkim, zgodnie z ogólną ideą pomocy zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Paulinko on faktycznie jest za mało collakowy. Załóż mu wątek na dogomanii - tutaj jest więcej osób zaangażowanych w adopcje :)

[quote name='Spinca']Marzena, trzymaj się raczej wersji, że ktoś usunął przez pomyłkę, bo oficjalne przyznanie, że pies nie spełnia "wymogów" jest nie na miejscu, szczególnie w ustach moderatora działu Adopcje. Skoro FC ma tylu forumowiczów, stwórzcie dział Adopcje inne, będziecie mogli pomagać wszystkim, zgodnie z ogólną ideą pomocy zwierząt.[/quote]

Paulina, w takim wypadku po co stwarzać dział danej rasy do adopcji, skoro wrzucane byłyby tam wszystkie psy? Od tego jest dogomania - tutaj wątki mają wszystkie rasy, kundelki i mieszańce. Forum konkretnej rasy skupia pieski w jej typie, nie rozumiem Twojego oburzenia. Admin FC wychodzi z założenia, że na FC pomagamy collie, tak jak na forum Onków - onkom, na forum Ponów - ponom. Dla mnie też jest to sprawa oczywista...

To, że ktoś usunął wątek tego psa z działu adopcje, nie znaczy, że jego los jest mu obojętny. Poprostu ten pies to nie collie, a na forum collie są wątki o collie do adopcji.

[quote name='Spinca']Skoro FC ma tylu forumowiczów, stwórzcie dział Adopcje inne, będziecie mogli pomagać wszystkim, zgodnie z ogólną ideą pomocy zwierząt.[/quote]
Po co skoro innym rasom, można pomagać w innych miejscach?

PS. Dotarł mail ode mnie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Paulina_mickey, załóż mu oddzielny wątek, będziemy ogłaszać ;)

Ale te posty przeskakują... :shake:[/quote]
Założyła bym mu tylko te zdjęcia ze stronki schronu są zrobione jakoś tak,że nie mogę ani ich zapisać ani skopiować adresu zdjęcia. Tylko jak skopiuję to jest to odnośnik to strony schroniska, na którym jest pies... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Tu jest na stronce schronu
[URL="http://www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl/dogs.php?action=view&catId=3&dogId=394"]Schronisko dla bezdomnych zwierz�t w Lublinie[/URL][/QUOTE]Jak dla mnie to jest to mix onka, a nie collie. Pewnie dlatego zostal usuniety jego wątek. Nie ma sie co dziwic.
Na FC banuje sie uzytkowników za niezgodnosc 'pogladow' z adminem, czego doswiadczylysmy ze Spinca, wiec trzeba uwazac :diabloti: Taka szkólka i 'interpretacja lektur zgodna z wytycznymi z kuratorium' :no-no-no:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia']Niestety Paulinko on faktycznie jest za mało collakowy. Załóż mu wątek na dogomanii - tutaj jest więcej osób zaangażowanych w adopcje :)



Paulina, w takim wypadku po co stwarzać dział danej rasy do adopcji, skoro wrzucane byłyby tam wszystkie psy? Od tego jest dogomania - tutaj wątki mają wszystkie rasy, kundelki i mieszańce. Forum konkretnej rasy skupia pieski w jej typie, nie rozumiem Twojego oburzenia. Admin FC wychodzi z założenia, że na FC pomagamy collie, tak jak na forum Onków - onkom, na forum Ponów - ponom. Dla mnie też jest to sprawa oczywista...

To, że ktoś usunął wątek tego psa z działu adopcje, nie znaczy, że jego los jest mu obojętny. Poprostu ten pies to nie collie, a na forum collie są wątki o collie do adopcji.


Po co skoro innym rasom, można pomagać w innych miejscach?

PS. Dotarł mail ode mnie? :)[/quote]

Tak, mail dotarł, dziękuję.
Masz 100% racji, od pomagania psom jest dogomania. Zwracam honor. Do tej pory myślałam, że czym więcej miejsc tym większa szansa na dom dla psa.
I absolutnie bez złośliwości, zrozumiesz moje oburzenie jak będziesz troszkę starsza, Marzenko.
Nieważne, zaczynam robić offa tą dyskusją, a nie o to tu chodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...